KDYŽ SE SPOJÍŠ SE SVOU

NESPOUTANOSTÍ...

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit - you are enough - štěstí není náhoda - ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT


VYSÍLÁNÍ na frekvenci ŽIVOT NÁMÁ BAVIT

Tenkrát (2016) jsem začínala mít strach, že mi hrábne... 

Všude se mluvilo o "FLOW". Všichni na mě působili, že je to jejich přirozený stav. Já jsem však velice silně cítila, že jsem "fucking far from flow".

Nechala jsem se totiž ovládat sebedestruktivními stavy nezvladatelné žárlivosti srovnávání se s ostatními ženami. K tomu za nitky začala tahat neustále stoupající agresivita. No a to celé v prima kombinaci bodajících pocitů nejsem dost dobrá, hezká, dost přirozená, dost usměvavá, dost hubená, dost něžná, křehká, dost ženská...

"O osobním rozvoji jsem na poličce měla víc knih než celá státní knihovna. Ale jednoduchý návod CO udělat proto, abych byla spokojená, jsem z nich nevyčetla."

Edita Berková

"Měla jsem za sebou tisíce přednášek a workshopů (tisíce asi ne, ale zní to dobře). Mohla bych klíďo přednášet na Oxfordu. Ale JAK se dostat z toho bahna jsem nevěděla čím dál tím víc."

(zase) Edita Berková
  • Provedu vás cestou, kterou jsem se tenkrát sama vydala, a ze které už nechci nikdy sejít.
  • Trénink spokojenosti obsahuje 13 nadupaných audií, která si budete moci stáhnout i v MP3.
  • 10% z každého prodeje pravidelně posílám spolku Ichtyóza.
Můj vzkaz pro vás:
Můj vzkaz pro vás:

"Spokojenost je lék úplně, ale fakt úplně na všechno. Je to lepší než ibuprofen (pokus o vtip). Nemohla jsem změnit nic z toho, co mě ničilo, protože jsem byla (dobrovolně) ponořená v bahně výčitek, žárlivosti, obviňování, srovnávání se a krutých soudů o druhých lidech."

"Přejeme si změnu, ale místo toho, abychom se soustředili na to, co je v našem životě úžasné, dokonalé a dech beroucí, soustředíme se na to, co postrádáme, co nás ničí a co nás štve. Dokud jsem řešila svou žárlivost, žárlila jsem ještě víc. Dokud jsem řešila netečnost svého muže, tak... no hádejte. Ale v momentě, kdy jsem uvěřila tomu, že mou podstatou je radost a pohoda, začala jsem se na radost a pohodu i soustředit. Když je ale člověk v bahně, tak má od bahna většinou úplně všechno. I spoďáry. Takže ano, je to celé výzva jako Everest. Jenže víte čeho umírající nejčastěji litují? ŽE JÁ JSEM SI TO TADY VÍCE NEUŽILA!!!"

"Krůček po krůčku jsem se začala učit hledat radost a dokonalost tohoto světa všude okolo sebe. Nejdříve jsem neviděla vůbec, ale fakt vůbec nic. "Hm, miminko. Hezký, ALE upatlaný. Hm, štěně. Hezký, ALE všechno rozkouše. Hm, modrá obloha, ALE zítra už má pršet..." No zkrátka blá, bláá, blááá. Ale ejhle, každodenním tréninkem se najednou začaly mé pocity pomaloučku měnit. Začaly se měnit mé reakce. Čučela jsem na to jako puk. Totiž na něco, na co bych normálně startovala jako divoký býk v aréně, jsem jen řekla "hm". Zní to jako čáry máry fuk? Já vím. Taky mi to tak připadá, ale kouzelnou hůlku (zatím) nemám. Chci jen říct, že pohoda je o tréninku. A co je na tom to NEJ, že je to ten nejúžasnější trénink na světě."

Edita♥

10% z vašich penízků posíláme spolku Ichtyóza. 

"Váš nápad je úžasný a samozřejmě velké díky za něj. Vážíme si každé pomoci a pomoc od úžasného projektu jako je ten Váš, je prostě nádhera."

Hanka Kadlecovázakladatelka a předseda spolku Ichtyóza

V případě, že zjistíte, že trénink spokojenosti není nic pro vás, bez mrknutí oka vám vaše penízky vrátíme zpět.

VIDEO O MÉ CESTĚ  NA HAPPENINGU SHE 2018.

Ahoj Edit, ještě jednou děkuji za Tvé vystoupení. Musím říct, bez nějakého mazání kolem úst, naprosto předčilo moje očekávání. Když budu mluvit za sebe, tak to bylo to, co od SHE (her) čekám. Ženu, která má co říct, která je plná života, která ho dokázala uchopit do svých rukou. Jedním z cílů tohoto babince je i to, aby ženám neproklouzl život bez povšimnutí. Že by se jim život neměl dít tak nějak sám od sebe... A pokud mají pocit, že jejich životy nejsou naplněny, tak s tím jde něco udělat a postavit se tomu. Ještě jednou díky.

Kristína Černáorganizátorka konference SHE

OBJEDNÁVKA

ON-LINE TRÉNINKU SPOKOJENOSTI

Jsem tááákhle šťastná, že máte chuť začít trénovat svoji spokojenost, pohodu a radost!!!
Po vyplnění objednávky vám přijde automaticky naše sympatická faktura do vámi zadané e-mailové schránky. Po uhrazení faktury vám do e-mailu přijdou přihlašovací údaje do členské sekce. Poté budete moci hned zvesela trénovat svoji SPOKOJENOST!!!:)
Tak hurááá na to!
10% z vašich penízků posíláme spolku Ichtyóza. 

"Váš nápad je úžasný a samozřejmě velké díky za něj. Vážíme si každé pomoci a pomoc od úžasného projektu jako je ten Váš, je prostě nádhera."

Hanka Kadlecovázakladatelka a předseda spolku Ichtyóza

V případě, že zjistíte, že trénink spokojenosti není nic pro vás, bez mrknutí oka vám vaše penízky vrátíme zpět.