.

TRÉNINK SPOKOJENOSTI

Trénink spokojenosti mi doslova a do písmene zachránil život. Začínala jsem mít totiž vážně strach, že mi hrábne... 

Všude se mluvilo o "FLOW". Všichni mi připadali, že je to jejich přirozený stav. A já? Já jsem se byla "fucking far from flow". Ovládaly mě sebedestruktivními stavy nezvladatelné žárlivosti srovnávání se s ostatními ženami. Ruku v ruce jsem se setkávala s vlastní stoupající agresivitou a bodajícími pocity, že nejsem dost dobrá, hezká, dost přirozená, dost usměvavá, dost hubená, dost něžná a křehká, dost ženská...

Došlo to tak daleko, že jsem svého muže fyzicky napadla. Uf. Je síla to přiznat. Připadala jsem si jako stvůra. A on mi řekl: "Asi bys fakt měla začít něco brát..." 

TRÉNINK SPOKOJENOSTI

VIDEO O MÉ CESTĚ  NA HAPPENINGU SHE 2018.

Ahoj Edit, ještě jednou děkuji za Tvé vystoupení. Musím říct, bez nějakého mazání kolem úst, naprosto předčilo moje očekávání. Když budu mluvit za sebe, tak to bylo to, co od SHE (her) čekám. Ženu, která má co říct, která je plná života, která ho dokázala uchopit do svých rukou. Jedním z cílů tohoto babince je i to, aby ženám neproklouzl život bez povšimnutí. Že by se jim život neměl dít tak nějak sám od sebe... A pokud mají pocit, že jejich životy nejsou naplněny, tak s tím jde něco udělat a postavit se tomu. Ještě jednou díky.

Kristína Černáorganizátorka konference SHE

Můj psychický stav se nenápadně, za to zcela nekompromisně zhoršoval. Přirovnala bych to k nenápadnému ukládání špeků pod kůži. Hodně podobné bylo i každodenní uklidňování se: "Ještě to není tak strašný." 

Snažila jsem se jednou za čas navštívit nějaký ten seminář. Nějakou dobu jsem docházela i na individuální sezení. Nadšení mi však vydrželo vždy jen několik dní, někdy jen pár hodin. Naopak jsem se bravůrně kotvila v přesvědčení, že je můj psycho stav důsledkem nespravedlivé minulosti, mého dětství, nevyřešeného vztahu s tátou, veliké lásky a obdivu k mé mamince a všech úhybných manévrů mého partnera. 

Cítila jsem, že se řítím do hluboké temné jámy. Začala jsem být zoufalá. Navštívily mě i nelibé fyzické projevy - celkový třes, bolesti břicha a zad, časté pocity nevolnosti, přejídání se, nesoustředěnost a roztěkanost. Toužila jsem lusknout prsty a cítit úlevu. "Prášky, prášky, prášky", tepalo mi v uších.

Ale do toho zmatku a ztracenosti jsem najednou slyšela záchvěv vnitřního hlásku, který mi zcela vyčerpán, ale s tou největší láskou vytrvale šeptal:

"Život tě má bavit!!!
Jsi tu proto, aby sis to tady užívala!"


JAK SE DOSTAT VEN Z "FUCKING
FAR FROM FLOW"?

Každou buňkou svého těla jsem přesvědčena o tom, že smyslem lidské existence je to, abychom si to zde pořádně užili. A proto jsem si tenkrát vytvořila svůj vlastní trénink...

Trénink spokojenosti!

každý den až do konce života 🙂

ON-LINE TRÉNINK SPOKOJENOSTI NYNÍ V PŘEDPRODEJI

za 330 Kč!!!

VYBERTE SI TRÉNINK...

ON-LINE

Chcete projít tím samým tréninkem, kterým jsem si prošla já? Tréninkem, díky kterému jsem se dostala z "Fucking Far From Flow", a díky kterému jsem TEĎ FAAAKT SPOKOJENÁ?!

SUPER!!! Až do 5. května běží předprodej tohoto on-line programu tréninku spokojenosti!

INDIVIDUÁLNÍ

A jaký je Trénink spokojenosti v praxi? Poslechněte si Renču, která trénink vzala fakt vážně a makala a makala...:) A čím víc trénovala, tím víc se měla krásně!

 

Volné termíny pro tyto individuální tréninky či tréninky v malých skupinkách (3-5 žen) vám prozradí Kristý na e-mailu kristyna@editaberkova.cz.

Můj článek v prestižním časopise Business Woman s názvem

UŽÍVAT NEBO UZÍVAT?

...."Říká se tomu touha po vlastní expanzi", ozývá se mé vnitřní Já. Lekla jsem se tak, že jsem málem spadla ze židle. Koukám kolem sebe s otevřenou pusou. "Spokojenost je stavebním kamenem, krásným hnacím motorem této expanze, která je současně i smyslem života. Jsi tu proto, abys radostně tvořila, a stále hledala něco nového..."

Přečíst celý článek

"Edita je vizionář, žena plná spalujícího ohně, jež využívá pro svou neutuchající kreativitu. Svým vášnivým zápalem rozněcuje a strhává všechny lidi ve své blízkosti. Její nenapodobitelný humor vyvěrající z její nejniternější podstaty zdolá zkrátka každého, ať chce či nikoli:) Je to zkrátka Žena bublající životem!"

"Edita to je bouře, vítr, radost a nadhled. Její přítomnost Vás chytí do tohoto proudu a Vy se budete radovat s ní, užívat si, těšit se ze života. Strhne Vás, dotkne se Vás, posune Vás. Vše, jen Vás nenechá chladným. Protože Edita a chlad, to se vylučuje, Edita je teplo, slunce a život."