KDYŽ SE SPOJÍŠ SE SVOU

NESPOUTANOSTÍ...

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit - you are enough - štěstí není náhoda - ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT


JAK JSEM SE DOSTALA K TRÉNINKU SPOKOJENOSTI

Tenkrát jsem začínala mít strach, že mi hrábne... 

Všude se mluvilo o "FLOW". Všichni na mě působili, že je to jejich přirozený stav. Já jsem však velice silně cítila, že jsem "fucking far from flow".

Nechala jsem se totiž ovládat sebedestruktivními stavy nezvladatelné žárlivosti srovnávání se s ostatními ženami. K tomu za nitky začala tahat neustále stoupající agresivita. No a to celé v prima kombinaci bodajících pocitů nejsem dost dobrá, hezká, dost přirozená, dost usměvavá, dost hubená, dost něžná, křehká, dost ženská...

Můj psychický stav se pomaloučku, za to zcela nekompromisně zhoršoval. Hodně podobné jako nenápadné ukládání špeků pod kůži s ulhanou větou: "To ještě není tak strašný." 

Snažila jsem se jednou za čas navštívit nějaký ten seminář. Zkusila jsem i individuální sezení. Nadšení mi však vydrželo vždy jen několik dní, někdy jen pár hodin. Naopak jsem se bravůrně kotvila v přesvědčení, že je můj psycho stav důsledkem nespravedlivé minulosti, mého dětství, nevyřešeného vztahu s tátou a všech úhybných manévrů partnera. 

Cítila jsem, že se řítím do hluboké temné jámy. Začala jsem být zoufalá. Pravidelně mě začaly navštěvovat i nelibé fyzické projevy - celkový třes, bolesti zad, časté pocity nevolnosti, přejídání se, nesoustředěnost a roztěkanost. Toužila jsem lusknout prsty a cítit úlevu. V uších mi začalo tepat stále se opakující slovo: "Prášky, prášky, prášky".

Avšak do tohoto zmatku a ztracenosti jsem najednou někde hluboko sebe slyšela záchvěv vnitřního hlásku, který mi zcela vyčerpán, za to s tou největší láskou vytrvale šeptal:

"Život tě má bavit!!!
Jsi tu proto, aby sis to tady užívala!"

Byla sobota, na psychiatrii měli zavřeno, takže prášky se mi vyhnuly... Ocitla jsem se však na zajímavé křižovatce.

Na jedné straně byla highway oběti dlážděná křivdou, nespravedlností, nesnesitelným chováním ostatních lidí, ublížeností, komplikovaným narozením, bolestí, alkoholismem a smrtí mého táty, nekomunikací partnera, karmickou zátěží, rodovou linií, nesnesitelnou žárlivostí, nedůvěrou a nekonečným srovnáváním se.

Všude jsem slyšela, že tohle všechno plus asi milion dalších věcí prý stačí jen vyčistit, odpustit, projít si jimi a hned se člověku uleví. Nejsem žádný počtář, ale tohle jsem u sebe tipovala tak na 3 životy práce. 

Na křižovatce jsem ale vnímala i pidi cestičku spíš pro mravenečky, než pro kohokoliv jiného, a na té cestičce jsem najednou viděla podstatu svého života... RADOST

Jak mohu mít radost,

když mě tolik věcí štve?

Každý den se budu rozhodovat, zda se na svět budu smát, a nebo se mračit...

Přestanu věnovat pozornost tomu, co mě štve a začnu si volit myšlenky, po kterých se cítím dobře.

Jakou cestou se každý den vydám za mě nerozhodne počasí, fronta ani naprděnej kolega. Ani to za mě nerozhodne tchýně, nesnesitelný dluh nebo bolest, se kterou se učím žít již několik let. Nerozhodnou to za mě ani výsledky voleb, daně, a ani to, že jsem teď šlápla do hov...

Pokud mám chuť být naštvaná, bude to ale moje volba!!! Ne, že sebou začnu nechat smýkat, dmýchat, až se celá zamyšlená a obalená chmýřím nachomýtnu s hlemýžděm u Litomyšle. To teda FAKT UŽ NE!!!!!!!

Jáááááááá se rozhodnu, co mi nedělá a dělá dobře. Jáááá se teď podívám, po které cestě to sakra celou dobu jdu.

Ale co ta naše železná košile zvyků, návyků, vzlyků a povyků? No mazéééc, co vám budu povídat.

Došlo tedy na mé obrovské a nezlomné ROZHODNUTÍ. Síla lidského rozhodnutí je prý fyzikálně nepopsatelná. Je to síla, která dokáže všechno. Síla, která nás rychlostí světla vrátí na svou vlastní cestu. Totiž síla lidského rozhodnutí je fakt síla!!!

Rozhodla jsem se, že

ŽIVOT MĚ BUDE BAVIT.

Všechny věci, které se chceme naučit a zdokonalovat se v nich, jsou o TRÉNINKU.
 
Chci se naučit cizí jazyk? Je potřeba se co nejčastěji učitChci mít vymakané břišáky? Je potřeba co nejčastěji posilovat. Chci, aby spokojenost byla mou hlavní frekvencí? Je potřeba se co nejčastěji na tuto frekvenci ladit...
Jsem tááákhle šťastná, že máte chuť začít trénovat svoji spokojenost!!!
Po vyplnění objednávky vám přijde automaticky naše sympatická faktura do vámi zadané e-mailové schránky. Po uhrazení faktury vám do e-mailu přijdou přihlašovací údaje do členské sekce. Poté budete moci hned zvesela trénovat svoji SPOKOJENOST!!!:)
Tak hurááá na to!

V případě, že zjistíte, že trénink spokojenosti není nic pro vás, bez mrknutí oka vám vaše penízky vrátíme zpět. 

10% z vašich penízků posíláme spolku Ichtyóza. 

"Váš nápad je úžasný a samozřejmě velké díky za něj. Vážíme si každé pomoci a ta od úžasného projektu jako je ten Váš, je prostě nádhera."

H. Kadlecovázakladatelka a předseda spolku Ichtyóza