AFIRMAČNÍ KARTY PRO DĚTI

Jak podpořit pozitivní nastavení mysli svých dětí - jejich přirozený, zvídavý a radosný mindset?

Mindset - přístup, postoj, pohled na věc, způsob myšlení, nastavení mysli. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V momentě, kdy člověk začne měnit a rozpínat svůj mindset, své nastavení mysli, začne automaticky zažívat i jiné vnímání svého života. To, jakým způsobem přemýšlíme, ovlivňuje celý náš život. My dospěláci si kolikrát horko těžko dokážeme poradit s zhoubnými myšlenkami typu: Nejde mi to. Neumím to. Stojím za starou bačkoru. Brácha je lepší. Nemají mě rádi. Nejsem dost dobrá...

Přišlo mi tedy fajn, začít ukazovat možné způsoby JAK NA TO i svým dětičkám, a tak vznikly AFIRMAČNÍ KARTY PRO DĚTI.

AFIRMACE

(lat. laffirmo, česky tvrdit, ujišťovat)

jsou krátké a posilující věty, které pomáhají změnit nastavení mysli (mindset) k lepšímu. Je to zábavný a efektivní způsob, jak se starat o své přirozené sebevědomí, sebeúctu a lehkost, se kterou se na situace okolo nás díváme. 

Tak schválně, jaký je rozdíl v tom, když dítko uvěří, že chyba znamená, že je s ním něco v nepořádku, že je asi hloupé? Anebo když dítko uvěří, že chyba je jeho kamarádka a průvodkyně? 

Afirmace jsou skvělým způsobem jak svému dítku zvednout sebevědomí, sebedůvěru, víru ve své schopnosti a jeho přirozenou radost ze života.

Těchto 56 karet může v rodině doslova vykouzlit zázraky. Stačí si jen o kartách a jejich významu pravidelně povídat, udržovat celý proces aktivní a živý a podporovat své dítko v pochopení významu například kresbou nebo napsáním dopisu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DÁREK PRO VÁS!

Máme pro vás DÁREK v podobě 50% slevy na fantastický audio návod "Jak se učit se svými dětmi? A jak u toho nepřijít o nervy, ale jak si to naopak opravdu užít?"

199 Kč  99

Natočila jsem pro vás tento audio návod, který opravdu FUNGUJE!!! Přes 60 min zábavného audio návodu, který si se svými dětičkami můžete užívat každý den. 

„Vtipné, trefné, přínosné a přímo ze života. 100% doporučuji všem, kdo se při učení se svými dětmi chtějí více smát a hlavně být více v pohodě.“
Eliška Lechybováúčetní
„To se tak hezky poslouchá. A hlavně, je to pravda!!! Přesně tohle všechno, kdybych začala konečně dělat, tak věřím, že si to budeme vážně užívat."
Jana Drahotovápodnikatelka

OBJEDNÁVKA