♡ TRÉNINK SPOKOJENOSTI ♡

Není vám zrovna do skoku? Má odpověď je:

"Nakopněte se do zadku" a pohněte se z místa! Protože jak dlouho ještě chcete frčet po své jasně vyfrézované dálnici věčných stížností, strachů, vzteků, fňukání, žárlení, obviňování, pocitů bezmocnosti, nenávisti, závisti a čeho ještě? Další rok? Dva? 10 let? A co se místo toho VRÁTIT NA SVOU vzdušnou CESTU radosti a nespoutanosti?"

„Každou buňkou svého těla věřím, že jsme tady proto, abychom si to tu všechno POŘÁDNĚ UŽILI, věřím, že vlastně nic není takové, jaké si myslíme, že to je... Všichni tu jen na chvilku a ještě ke všemu na návštěvě a nikdo z nás vlastně moc netušíme, o co tady vlastně jde, takže jediné, co nám zbývá je, aby NÁS ŽIVOT ZKRÁTKA BAVIL.

Edita Berková

PUSŤTE SI VIDEO 🙂

♡ VYBERTE SI ♡

ON-LINE TRÉNINK

za 333Kč

Nahrála jsem pro vás 12 nadupaných audií, které s vámi zacloumají a pomohou vám dostat se zpátky na nohy.

Sama jsem si prožila peklo v podobě příšerných pocitů, že nejsem dost dobrá a pocitů toho nejnižšího ženského sebevědomí. V osobním životě jsem se ocitla na dně. Nevěděla jsem co dál. Nevěděla jsem, JAK se mám zachránit! Začínala jsem dělat naprosto šílené věci. Když říkám šílené, tak tím opravdu myslím šílené!!! A začínala jsem mít o sebe veliký, převeliký strach

Ale z každého dna se lze odrazit. A já to naštěstí udělala, a tak vznikl TRÉNINK SPOKOJENOSTI, který si od té doby objednalo již desítky žen, protože trénovat RADOST, SPOKOJENOST, SMÍCH a SEBEPŘIJETÍ každý den MÁ SMYSL.  

WHATSAPP TRÉNINK

5 dní za 555Kč

Velice oblíbený 5 denní trénink přes whatsapp. KAŽDÝ DEN VÁM PÍPNE ZPRÁVA, 5 dní v kuse vám budu "vařit do hlavy", že jsme tu od toho, abychom si to tady užívali, budu vám dávat šťavnaté úkoly a tipy k tomu, abyste se začala hýbat z místa a bylo vám lépe. Žádné zdlouhavé vylévání si srdíčka, naopak půjdeme opět rovnou k věci.

Jde o trénink vašeho nezlomného rozhodnutí opustit svou současnou vyfrézovanou dálnici věčných stížností, strachů, vzteku, fňukání, žárlení, obviňování, pocitů bezmocnosti, nenávisti, závisti a naopak se vydat na vlastní vzdušnou, radostnou, pohodovou cestu opředenou vděčností, radostí a nespoutaností.

Pro tento trénink je nutné mít v mobilu nainstalovanou aplikaci whatsapp 🙂

INDI TRÉNINK

60 - 80min/1 000Kč, v Dejvicích 🙂

Napište mi stručně co vás trápí, s čím si nevíte rady. Totiž už samotné "vypsání se z toho" je velice úlevné a důležité. Umět co nejpřesněji formulovat svůj problém je první krok k jeho vyřešení.

Předem si můžeme zavolat, abyste se mohla svobodně rozhodnout, zda vám tento druh spolupráce bude sedět. Tento hovor je max. 5min a já vám ve stručnosti povím, v co věřím a na co se můžete těšit. 

Domluvíme si termín setkání v Praze v Dejvicích v dopoledních hodinách. Udělám vám lahodný čaj či espresso.

Pokud nemůžete osobně přijít, nabízím i trénink po telefonu. Cena je stejná, platbu posíláte až po a faktura je samozřejmostí.

♡ DOPORUČUJI V SOBĚ VZBURCOVAT ♡

aktivní přístup

RADOST, protože kecat a stěžovat si umí každý. To je pasivní přístup a pasivita je lenost, pohodlnost a vnitřní smrt.

Aktivita je o radosti, o chuti se na to podívat jinak, jinými brýlemi. Zdá se to být fuška jen proto, že na to nejsme zvyklí, to je všechno. Radost je o víře, že tu nejsme sami. O nezlomné víře, že jsme milováni.  

navrát sama k sobě

LÁSKA - Vrátit se na vlastní cestu a každý den se ptát hlasu svého Moudrého Dítěte: „Co ty na to, lásko?"

To je pro mě sebeláska. To je pro mě návrat sama k sobě.

Schválně, zkuste to. Co vám říká? Na 100% se vašemu Moudrému Dítěti nechce zůstat u problému, který zrovna řešíte. Je to tak?

nebrat to tak vážně

HUMOR a nadsázka jsou energií, kterou všichni milujeme. 

Umění, jak mít všechno u pr**le, přestat se snažit a přestat se snažit mít pořád pravdu. Protože to je fakt nudááá. 

Jedno židovské přísloví praví: „To, čím je mýdlo pro tělo, je smích pro duši."

♡ Napiště mi, o jaký TRÉNINK máte zájem 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

♡ JÁ V MÉDIÍCH ♡

ÚŽASNÝ STAV V ČASOPISE BUSINESS WOMAN

UŽÍVAT NEBO UZÍVAT?

...."Říká se tomu touha po vlastní expanzi", ozývá se mé vnitřní Já. Lekla jsem se tak, že jsem málem spadla ze židle. Koukám kolem sebe s otevřenou pusou. "Spokojenost je stavebním kamenem, krásným hnacím motorem této expanze, která je současně i smyslem života. Jsi tu proto, abys radostně tvořila, a stále hledala něco nového..."

Přečíst celý článek

Se SIMONOU BABČÁKOVOU v Brně na akci Ženy Ženám 2016 na téma, jak PŘÍŠERNÝ je to POCIT, když člověk nemá téma...

♡ REFERENCE ♡

Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))

Petra PospíchalováLa que sabé - Ta, která ví

Ahoj Editko 😊 ve čtvrtek mám státnice z ekonomie - vůbec to není můj šálek kávy! A dneska jsem začala fakt propadat panice! Pustila jsem si ten Tvůj Trénink Spokojenosti a normálně mě to uklidnilo 😊 Takze moc děkuju.

Andrea Chalupovástudentka/ yachting.com

Ahoj Edi, audia jsem doposlechla asi před 14 dny a od té doby se snažím napsat tento komentář. Co mě při poslechu zaujalo, jak je možné, že ty samé pocity jako já má i někdo jiný? Nejsme příbuzné, neznáme se, neděláme stejnou práci, prostě jdeme jinou cestou, a přesto se cítíme stejně. To mi rozum prostě nebere. Každopádně lépe bych to, jak se cítím, nepopsala. Milá Edi, děkuji ti za to. Sice při poslechu propadám lehkému zoufalství se slzami v očích a říkám si, jaká jsem kr..a, protože prostě si to sama komplikuji. Na druhou stranu věřím, že když jsi to zvládla ty, zvládnu to také. Takže teď se musím posunout na stupínek „vím, že něco musím změnit, protože jinak se už vážně zblázním“, který se přede mnou tyčí jako zdánlivě nepřekonatelná betonová zeď, a nevzdat to. Uff … PS: Seznam hezkých okamžiků a crrr! obrázek nosím v hlavě a až zase tu práci zastavím a budu mít pocit, že mám před ní alespoň 3 vteřiny náskok, nakreslím a pošlu. Kreslím totiž strašně ráda.

Jana Hanzlová

Edi, Tvůj Trénink spokojenosti je něco, do čeho jdu od teď po hlavě. Četla jsem knížku Požádej a je ti dáno, četla jsem knihu Kouzlo, ale žádná do detailů rozpracovaná teorie, nedá člověku tolik jako někdo, kdo to žije v praxi, a který ti poskytne úplně jednoduchý návod, jak na to. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA. Upřímně už mám složitých návodů dost, většinou se v nich pak zamotám, mám roztříštěnou pozornost a nic z toho. Čím jednodušší to je, tím to jde lehčeji a člověk má tím větší motivaci. Díky, že nás všechny inspiruješ k tomu se vědomě dostávat zpoza temnejch clon negativních myšlenek. Uvědomila jsem si zrovna před pár dny, jak málo, ačkoli mám načteno taky spoustu literatury s tematikou osobního rozvoje, na sobě pracuju na reálné rovině. Jsi opravdu jako anděl, který nám byl seslán, aby nás pořádně nakopl do zadku a přiměl nás do toho jít opravdu naplno. A já už teď cítím neskutečnou úlevu. Pokaždé, když si na mě sedne nějaká mrcha-myšlenka, tak si automaticky začínám pokládat otázku: Chci si tím otravovat život, nebo se chci cítit dobře? To je tak zázračná formulka a je úplně do kapsy. Kdykoli je rychle k dispozici, vytáhnu jí a je mi dobře. Děkuju za nás všechny!

pe.tik.tak

"Člověk se na dno dostane úplně snadno, ale jak z toho dna ven? Já měla to štěstí že jsem potkala Edí. Než jsem se objednala vypadalo to, že se z toho hnusu nikdy nevyhrabu. Už po prvních minutách jsem ucítila naději a začaly se dít fakt věci a nelžu, když řeknu, že Edí má opravdu magickou sílu. Jsem šťastná, že jsem udělala ten první krok!!!"

Renča Chmelíkováúčetní

"Cítím potřebu ti ještě jednou poděkovat za úžasny osobní trénink mé dcerky Kristýnky, ocitla se na první velké křižovatce ve svém životě. Když k tobě odcházela byla jen uzlík nervů s vyděšenýma očima, nevím jak jsi to dokázala, ale vrátila si mi domů Žena, která ví, co chce a půjde si za tím a já ji jen mohu držet palce aby ji odhodlání vydrželo, mooooc díky za vše."

Kateřina Chalupovámanažerka

Když jsempřicházela měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu na cestě, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak. Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné. Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já..." 🙂

Lucie Homolkováúčetní

Ahoj Edit, ještě jednou děkuji za Tvé vystoupení. Musím říct, bez nějakého mazání kolem úst, naprosto předčilo moje očekávání. Když budu mluvit za sebe, tak to bylo to, co od SHE (her) čekám. Ženu, která má co říct, která je plná života, která ho dokázala uchopit do svých rukou. Jedním z cílů tohoto babince je i to, aby ženám neproklouzl život bez povšimnutí. Že by se jim život neměl dít tak nějak sám od sebe... A pokud mají pocit, že jejich životy nejsou naplněny, tak s tím jde něco udělat a postavit se tomu. Ještě jednou díky.

Kristína Černáorganizátorka konference SHE