aneb VYSÍLÁNÍ na frekvenci 

ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT! 

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit you hate - you are enough - štěstí není náhoda


Najednou měla v ruce štětec a v srdci radost. 

Konečně ji bylo FU(c)K,

že to nikdy nedělala, a že to vůbec neumí.

A tak začala... 

Malovat jsem začala 18. 5. 2018 a od té doby si užívám jeden obrázek či fotku (skoro) každý den.
Pracovní název této stránky, PIKASSO V ŠOKU, vznikl s pocitem, že Picassův talent bude v těchto malůvkách jistě rozpoznán nejpozději někdy během příštího roku... (vtiiip)
U malování, focení, rozhovorů a natáčení audií zažívám překrásné stavy uvolnění, radosti a krásy. Má ženskost tančí sólo. 

Bez každodenního tréninku spokojenosti bych to nedala...

Ten moment, kdy si (slušně) řeknete: "Kašlu na to!", k tomu si vezmete štětec a pozorujete všechny ty myšlenky o kamarádkách, které mají malbu vystudovanou, které doma mají plátna, které umí míchat barvy a mají nádherná děla (rozuměj ty velké foťáky).

Jenomže, víte co? (pokračování příběhu...)

"Nejde to, neumíš to, nemáš na to papír... "

A já na to: "Je mi to FU(c)K!"

Carl G. Jung měl recht, když napsal, že "Skutečný život začíná až ve 40 letech. Do té doby jsme si dělali jen průzkum." Je to tak! Konečně mám koule na to začít dělat věci, které jsem odepsala, protože na ně nemám odvahu, talent, čas, peníze nebo energii - zapomněla jsem na něco? Takže jsem začala malovat (chichi).