...vysílání na frekvenci ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT!

VSTUP do ČLENSKÉ SEKCE

Miluji přirozenou ženskou divokost, tanec, vášeň a běh lesem. Miluji cestu za svými sny. Miluji koně, inspiraci světa, energickou jízdu po širokých sjezdovkách, bramborovou kaši, znamení na každém rohu, výklad karet, květiny a modrou indulonu. Miluji ženskou a mužskou energii a jejich vzájemnou vyváženost. Miluji hory a miluji se smát. Miluji být mámou, dcerou, sestrou a vášnivou partnerkou. Miluji svůj chaotický pracovní stůl, svůj nepřehledný diář a svou práci. Miluji podnikat s tou největší důvěrou a respektem. Miluji napojenost na vyšší energie a síly. Miluji originalitu a svou sbírku naušnic. Miluji Ellí a Edu, své zářivé dvě děti a Miluji svůj život… DÍKY.

VZDĚLÁNÍ

Střední průmyslová škola s úžasnou maturitní otázkou: Metalografické vyhodnocení struktury šedé litiny (nebo tak nějak). Cožééé???

Pedagogická fakulta, Univerzita Karlova v Praze, obor učitelství pro 1.st. ZŠ se zaměřením dramatická a tělěsná výchova. Nejkrásnější na tom celém bylo bydlení na koleji a závěrečný titul Mgr.:)

Certifikovaný kouč s akreditací České asociace koučů s číslem přidělené akreditace VP0002662011 (ČNP Consulting).

Další kurzy: Instruktor fitness – osobní trenér (akreditováno MŠMT), fitness instruktor – Pilatesova metoda (akreditováno MŠMT), (půlroční) diplom anatomie a fyziologie (Irsko), instruktor lyžování třídy C (APUL),  základní kurz školy Pánevního dna, 5ti denní seminář Autentických dialogů (Vokáčová), Leadership Grid (4 dny), Time management (2 dny), Základy práva a účetnictví (2 dny), Obchod & Marketing (2 dny), Internetový marketing (kontinuální), Základy projektového řízení (2 dny), Emoční inteligence (2 dny), Infopodnikání (kontinuální), Behaviorální přístup a budování vztahu, Kognitivní rozměr a Transakční analýza, Legoterapeutický rozměr a Formulace cílů, Gestaltický rozměr a kritické situace. 

Zní to opravdu všechno dost strašidelně. Závěr je však takový, že mám spostu úžasných poznámek, vzpomínek a velikou chuť si to všechno pořádně užít...

OSOBNÍ RŮST

Po návratu z cest jsem prožila velice silné období vykořenění a ztráty sama sebe... Bylo mi přesně 30 let a byla jsem v hlubokém háji...

Začala jsem učit angličtinu. V jedné z jazykových škol v Praze jsem měla výhrady k tamější metodice. Tak jsem se přihlásila na výběrové řízení, a to jsem, s mým největším údivem, vyhrála... Stala jsem se tedy metodičkou jazykových kurzů a čekala mě stovka lektorů všech jazyků, jak je tedy naučím, jak učit. Z toho šoku jsem se ten večer pořádně opila... Naštěstí vše dopadlo úžasně. Díky Vesmíre.

Mezi tím jsem se rozhodla, že se vykašlu na řvoucí biologické hodiny (měla bys mít dítě, měla bys mít dítě) a rozhodla se život si pořádně užívat. V rámci tohoto rozhodnutí byla i oslava kamarádů na chatě, kde jsem potkala Honzu, který mě pozval druhý den na volejbal a já jsem za 3 měsíce z té největší lásky otěhotněla. 12.12. 09 se nám narodila pohádková dcera Ella.

V šestinedělí jsem se malinko sesypala, neboť jsem zjistila, že po dlouhé době nemám svou vlastní seberealizaci, ale naopak mám docela slušnou nadváhu a že ze mě žena v domácnosti opravdu nebude, a tak jsem založila značku Strollering® - Mateřská v Pohybu

Od té doby se věnuji nejvíce objevování sebe sama, přijetí svých temných stránek, sebelásce a pokory před tím, že vše je přesně tak, jak má být. Učím se přijímat a milovat všechny své části. Každý den se učím být v kontaktu sama se sebou a svou absolutní přirozeností. No a někdy to jde lépe a někdy hůř. A to je vlastně to, co mě vážně baví...

CESTOVÁNÍ

Roční pobyt v Anglii jako au-pair (má bytná si nakonec platila hlídání, abychom si společně mohly vyrazit ven, byla úžasná).

3/4 roku na Novém Zélandu, kde jsem plastovými destičkami podkládala vodní melouny a modlila se, ať to vydžím, sbírala jsem avokáda a hroznové víno s výhledem na zasněžené vrcholky hor. Každý den jsem děkovala, že právě tohle mohu prožívat. Také jsem se zde stala na nějaký čas instruktorkou lyžování a snowboardingu, což byla naprostá pecka. Nevíte, kam jet? Jeďte na Zéland ...

5měsíční cestování s baťohem po Thajsku, Malajsii a Indonésii. Cože? Já to vážně zvládla! Mít zakouslou obří pijavici v kotníku bylo náročné (řvala jsem jako smyslu zbavená) a vidět všechnu tu krásu bylo MAGICKÉ.

1/2 roku v Kanadě, kde jsem ze slepé lásky k jednomu kanaďanovi sekala strmé svahy strunovou sekačkou, pomáhala chlapům na stavbě, třídila brambory a stavěla šroubek po šroubku velké fitness stroje až jsem získala nezapomenutelnou práci - roztančit celou hospodu. A to mi šlo kupodivu ze všech těch prací nejlépe...

3letý pobyt v Irsku, kde jsem získala vysněnou práci - lektorka volnočasových aktivit pro mentálně a fyzicky hendikepované děti a dospělé. Musela jsem si udělat řidičák na minibus (D1). Napočtvrté naprosto s přehledem. Brázdila jsem si tak vlevo irské pobřežní silničky a opět děkovala, že mohu sedět v kancěláři s přímým výhledem na moře... Ty blááááho!

A potom hory, hory a hory.