chaosu či stagnace Vašeho produktu či služby 

- NE Vašeho účesu - hahaha -

„Chtěla bych se tady pokusit popsat svůj zážitek s úžasnou ženou Editou Berkovou. Když se Editka po úvodním popovídání pustila do mého NAČÍTÁNÍ & UČESÁNÍ, to se strhla opravdu lavina. Přišlo mi to, jak kdyby byla hodinu v úplně jiném světě.

Odvyprávěla mi celý příběh a vše, co mi řekla, dává obrovský smysl a sedí do posledního písmenka.

Editka je pro to jako stvořená a má dar vás opravdu dovést do hloubky. Vidí velké detaily a jemné nuance, popisuje vše krásnými slovy a obrazy.  Editko, ze srdce děkuju a těším se na další setkání.“ Eva Pecháčová

Jak to probíhá? 

Lze se potkat naživo či online. Funguje to pokaždé. Pokud za mnou přijedete do Matičky Stověžaté, tak k ceně 2 300 Kč/ proces připočítám 150 Kč/hod. za pronájem útulného pokojíčku ve Střešovicích či cestovné po Praze. Celkově počítejte s 2 hod. Vašeho času.

Nemusíte mít předem vůbec nic promyšleného, ale možná Vám naopak pomůže, když si sepíšete, co přesně Vás ve Vašem chaosu a stagnaci trápí. 

Je fajn mít s sebou poznámkový blok.

UČESÁNÍ & NAČÍTÁNÍ či také uspořádáníporozumění vztahům uvnitř Vašeho podníkání mě opravdu baví. Ženy mají často pocit, že jsou v tzv. mužské energii, ale přitom je jejich podnikání jedním velkým chaosem se spoustou nápadů a miliony pocity, které se každý den mění...

Já na sobě tuto mužskou část opravdu miluji. Část, která dokáže dát věcem řád a pořádek. Rozpohybovat Vaše podnikaní a seberealizaci tím správným směrem nebo vrátit zpět na přehlednou cestu. Porozumět svému chaosu, aby byl už jen sluhou a ne pánem, který Vás okrádá o energii a přidělává vrásky na čele.

Společně se tak můžeme například podívat na Váš plánovaný on-line program, na cenu, které se možná bojíte nebo na marketing, ve kterém se budete cítit jako v peřince. Můžeme se zaměřit na Vašeho ideálního klienta - kdo to opravdu je a co od Vás vlastně potřebuje. Ráda Vám pomohu vytvořit si kreativní plán, který Vám bude vlévat energii do žil a krůček po krůčku se vrátit k tomu, co Vás baví ze všeho nejvíc.

Samozřejmě se také můžeme podívat i na nehmatatelné věci - na Váš vztah k prodeji, k zisku, k zákazníkům, k hojnosti k vnitřní síle, na Váš vztah k přijímání nebo k vnitřním hranicím. Zkrátka na vše, co Vás bude zajímat a co Vám pomůže vrátit se zpět na zářivou cestu... 

Pro termín mě kontaktujte na editaberkov@gmail.com nebo na 725 310 005.