VÍTEJ

ve členské sekci

motivačního tréninku

1. díl

Vše se děje pro mé dobro

A to vědomě! Trénink takové napojenosti, že poznáme, že se něco blíží nebo že myslíme na něco, co nám nedělá dobře. Vybírat si myšlenky, které mi dělájí dobře. Uvědomit si, při čem se cítím dobře a přestat dělat to, co mi ubližuje. Rozhodnout se, že jsem se narodila do milujícího, láskyplného Vesmíru. Když se nám děje něco nepříjemného, jsme zavření. Ale je důležité vědět, že to přejde. Neutápět se v tom. Odstřihnout se od proudu bolesti a od proudu stížností.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento eBOOK je pro každou ženu, která chce objevit ZÁZRAČNOU MOC SEBEÚCTY a zároveň tak nastartovat samovolné hubnutí.

Když sebeúcta roste, hmotnost klesá!

!!! JAKO PRVNÍ SI POSLECHNI

TOTO AUDIO !!!

!!! POTÉ SI PŘEČTI EBOOK !!!

KNIHA o proměně velkého snu na skálopevné rozhodnutí a následnou AKCI!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NAKOPÁVAJÍCÍ KONZULTACE S EDITOU

 Chcete se ke mně objednat na nakopávající konzultaci?

Nakopávající konzultace beru pouze lidi, kteří to myslí vážně. Veškerá práce bude na Vás a té práce nebude málo. Nic za Vás neudělám, s ničím Vám nepomohu. Mým cílem je Vás opravdu nakopnout do vyšších vibrací, kde se člověku otevírá sdrce opravdové lásce sám k sobě.
Jedná se o 3 x 60 - 120 min online nebo naživo setkání a cena je 10 000Kč. Při našich setkání nebudeme řešit Váš problém, protože Váš problém na těchto nakopávajících konzultacích není důležitý. Je to právě tento problém, který Vás táhne k zemi.
Pokaždé, když cítíte, že problém je tam někde venku, stává se právě tato myšlenka Vaším problémem. Pokud tento problém máte tendenci neustále někomu vyprávět, nestále o něm přemýšlíte, tak ho posilujete.

Netvrdím zde, že pokud Vás bolí záda, abyste si nezašla k fyzio a nezačala s tím něco dělat, nebo když máte problém s někým v rodině, abyste se o tomto vztahu nedozvěděla víc. To opravdu neříkám. 

Co tady říkám je, že se mnou se Vašemu problému věnovat nebudeme. My společně budeme hledat cestu, jak Vás dostat do vyšších vibrací. Spojíte se se svou duší, abyste si mohla postupně zbavovala zvyku být sama sebou!

Dej mi vědět, jak se Ti líbil eBOOK s bonusovým AUDIEM 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.