...KDYŽ SI TO ZAČNEŠ POŘÁDNĚ UŽÍVAT...

aneb VYSÍLÁNÍ NA FREKVENCI ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT!

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit - you are enough - štěstí není náhoda - ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT


MateMagika s Kalmanem Horvátem

Dítě, které "zápasí" s matematikou nebo ji přímo nezvládá je s velkou pravděpodobností velmi inteligentní. Mozek vašeho dítěte totiž odmítá počítat samostatná čísla a vzorce bez jakýchkoliv smyslových prožitků, bez tělesných prožitků a bez představivosti. Znám to moc dobře...

Vloni volala poněkud rozladěná paní učitelka zakladateli MATEMAGIKY Kalmanovi Horvátovi: "Co jste to pane Horváte udělal se čtyřkařkou Terezou? Dvouciferná čísla násobí rychleji než já a ještě k tomu dělá celý výpočet z hlavy".

Kalman Horvát, zakladatel MateMagiky

To samé a mnohem víc zvládnete vy i vaše dítě, jestliže inteligentně porušíte zažité postupy klasické matematiky. Nedovolte, aby se vaše děti cítily méněcenné, jen kvůli abstraktním číslům. Vy sami jim názorně ukažte jiný úhel pohledu.

Představíme vám novou online matematiku (MateMagiku) inspirovanou čínskou, japonskou a indickou tradicí. Vás a vaše děti čeká netradiční sčítání, odčítání, násobení a dělení na úrovni prvního stupně. 

PS. Tyto postupy jsou zcela legální. V roce 2017 totiž MateMagika získala Akreditaci MŠMT.