ZDARMA pro Tebe!!! :) »»»

.

ZDARMA pro Tebe!!! :) ⇓

.

O ženě, která cítila, že nutně potřebuje nějakou změnu…

Tato žena pracovala celý život ve stejné firmě a žila podle ustálených návyků a rutiny. Ale ačkoli se svým životem byla spokojená, tak přesto cítila, že jí něco chybí. Takový ten pocit, který člověka nenápadně žere pomalu zevnitř… Toužila po nových zkušenostech a dobrodružstvích, které by ji obohatily. Chtěla opět cítit opravdovou radost a vášeň…

Definitivně se tedy rozhodla, že je čas na změnu a přihlásila se na intenzivní kurz vaření, který už celé roky lákal, ale který kvůli penězům, nedostatku času a pocitu „vždyť to nepotřebuji“ neustále jen odkládala.

První hodinu kurzu si opravdu užila. Bylo toho tolik nového, že večer nemohla nadšením ani usnout. Učila se o nejrůznějších surovinách, technikách vaření a receptech z celého světa. Vše si pečlivě zapisovala a cítila, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí jejího života.

S každou další hodinou se ve svém kuchařském umění stávala zručnější a sebevědomější. Zjistila, že vaření jí přináší nekonečnou radost a uspokojení, které ve svém životě doposud postrádala. Byla nadšená. Začala chodit do knihovny a snažila se prostudovat co nejvíce kuchařek z celého světa. Na YouTube sledovala nejmodernější vychytávky. Navíc se díky kurzu seznámila s novými lidmi, kteří měli podobné zájmy a s nimiž si rychle padla do noty.

Po skončení kurzu se rozhodla, že své nově nabyté dovednosti využije k dalšímu rozvoji. I přesto, že měla veliký strach, trému a obavy, že bude trapná a že už to nejspíš přehání a silně riskuje, požádala v práci o neplacené volno a přihlásila se na stáž do prestižní restaurace!!!

Její kamarádky na ni hleděly s otevřenou pusou a většina z nich ji tiše záviděla. Na stáži dostala jedinečnou možnost pracovat s profesionálními kuchaři, které před tím znala jen z PC obrazovky.

Po pár týdnech si už návrat do své původní práce nedokázala ani představit. Kamarádky ji varovaly, že se ztratila ve své euforii a že toho bude hluboce litovat, ale ona i přesto tohle všechno chodila do postele spát s tím největším úsměvem na tváři a to i přesto, že v ní tepal strach z nejisté a zcela nové budoucnosti. Stáž pro ni byla většinou velice náročné a vyčerpávající, ale i přesto si každý den velice jasně uvědomovala, že je to cesta, po které touží jít dál. Cítila, že navzdory všem změnám, které se v jejím doposud klidném a zdánlivě vyrovnaném životě děly, se stává nejen lepší, ale i o mnoho sebevědomější!!!

Po skončení stáže se do svého původního života už nevrátila, ale s zcela novým přístupem a pocitem hluboké SEBEÚCTY (Stáhni si 3 dny ke zdravé sebeúctě!) začala vařit nejen pro svou rodinu a přátele, ale začala si intenzivně zjišťovat všechny informace pro otevření svého vlastního vysněné bistra.

Své nejbližší kamarádce se tehdy svěřila: „Ten strach byl opravdu šílený, ale síla touhy vyzkoušet něco nového se nakonec proměnila v odvahu, která mi otevřela dveře, o kterých jsem nejen vůbec nevěděla, že tu pro mě jsou, ale které mě zavedly i na cestu, po které má duše vždycky toužila. Život je opravdu plný možností a nekonečného dobrodružství.“

Stačí mít jen odvahu je objevit... 😃

S láskou

Edita

DÁREK PRO TEBE !!!

 3 dny ke zdravé SEBEÚCTĚ

NAKOPÁVAJÍCÍ AUDIO TRÉNINK 

SEBEÚCTA je NEJVÍC!!!

.

Je to největší pecka na světě!

Tohle jsem opravdu nečekala. 

NÁDHERNÝ pocit!!! 🤩😄

MOTIVAČNÍ KOUČINK

ZDARMA

👉 15 min. NAKOPNUTÍ Tvé ENERGIE.

 Všechny podrobné informace najdeš tady. Stačí vyplnit formulář a já se Ti co nejdříve ozvu. Těším se! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Komentáře