...vysílání na frekvenci ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT!

VSTUP do ČLENSKÉ SEKCE

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

 • Ocitla jste se v bodě, ze kterého nevíte, jak ven
 • Máte pocit, že vás "to něco" táhne hlouběji a hlouběji
 • Většinou z "toho" vycházíte jako bůůů
 • Pořád se "to něco" opakuje a opakuje?
 • Cítíte, že byste měla udělat nějakou zásadní změnu

"Cítím potřebu ti ještě jednou poděkovat za úžasny osobní trénink mé dcerky Kristýnky, ocitla se na první velké křižovatce ve svém životě. Když k tobě odcházela byla jen uzlík nervů s vyděšenýma očima, nevím jak si to dokázala, ale vrátila si mi domů Žena, která ví, co chce a půjde si za tím a já ji jen mohu držet palce aby ji odhodlání vydrželo, mooooc díky za vše."

Kateřina Chalupovámanažerka úklidu

Můžete se těšit na "propláchnutí" vašeho mozku k té nejkrásnější sebedůvěře, pohodě a napojení se sama na sebe. 

Reference od vás

"Člověk se na dno dostane úplně snadno, ale jak z toho dna ven? Já měla to štěstí že jsem potkala Edí. Než jsem se objednala vypadalo to, že se z toho hnusu nikdy nevyhrabu. Už po prvních minutách jsem ucítila naději a začaly se dít fakt věci a nelžu, když řeknu, že Edí má opravdu magickou sílu. Jsem šťastná, že jsem udělala ten první krok!!!"

Renča Chmelíkováúčetní

Ahoj Edit, moc moc děkuji za naše úterní setkání. Když jsem k Tobě přicházela měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu jen na té dálnici, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak :-). Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné 🙂 Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já..." 🙂

Lucie Homolkováúčetní

JAK TRÉNINK PROBÍHÁ?

 • Napište mi stručně o tom, co vás trápí = do kontaktního formuláře níže, anebo na můj mail editaberkov@gmail.com
 • Domluvíme si termín setkání v Praze v Dejvicích v dopoledních hodinách. Udělám vám lahodný čaj či espresso přímo z kávovaru.
 • Stejně tak se můžeme dohodnout na konzultaci přes whatsapp, telefon či jinou úžasnou technologii.
 • Cena konzultace je 800Kč za 45min čistého času. Ano, tak málo stačí k tomu, abyste se cítila lépe. Zbylých 15min nechávám klientovi ZDARMA pro případné otázky, klábosení a rekapitulaci.
 • Cena konzultace přes whatsapp, telefon apod. je stejná a platbu mi posíláte až po konzultaci. Faktura je samozřejmostí.
 • Taktéž klientkám nabízím možnost zvolit si 5 denní "trénink spokojenosti" přes whatsapp. 5 dní vám budu každý den nahrávat úkoly a tipy, na co se zaměřit, aby jste se začala hýbat z místa a bylo vám lépe. 
 • V podstatě jde o trénink vašeho nezlomného rozhodnutí opustit svou současnou vyfrézovanou dálnici věčných stížností, strachů, vzteku, fňukání, žárlení, obviňování, pocitů bezmocnosti, nenávisti, závisti a naopak vydání se na vlastní vzdušnou, radostnou, pohodovou cestu opředenou vděčností a nespoutaností.
 • TĚŠÍM SE NA VÁS.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Reference od vás

Moc vám za ně děkuji!!!

Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))

Petra PospíchalováLa que sabé - Ta, která ví

Ahoj Editko 😊 ve čtvrtek mám státnice z ekonomie - vůbec to není můj šálek kávy! A dneska jsem začala fakt propadat panice! Pustila jsem si ten Tvůj Trénink Spokojenosti a normálně mě to uklidnilo 😊 Takze moc děkuju.

Andrea Chalupovástudentka/ yachting.com

Ahoj Edi, audia jsem doposlechla asi před 14 dny a od té doby se snažím napsat tento komentář. Co mě při poslechu zaujalo, jak je možné, že ty samé pocity jako já má i někdo jiný? Nejsme příbuzné, neznáme se, neděláme stejnou práci, prostě jdeme jinou cestou, a přesto se cítíme stejně. To mi rozum prostě nebere. Každopádně lépe bych to, jak se cítím, nepopsala. Milá Edi, děkuji ti za to. Sice při poslechu propadám lehkému zoufalství se slzami v očích a říkám si, jaká jsem kr..a, protože prostě si to sama komplikuji. Na druhou stranu věřím, že když jsi to zvládla ty, zvládnu to také. Takže teď se musím posunout na stupínek „vím, že něco musím změnit, protože jinak se už vážně zblázním“, který se přede mnou tyčí jako zdánlivě nepřekonatelná betonová zeď, a nevzdat to. Uff … PS: Seznam hezkých okamžiků a crrr! obrázek nosím v hlavě a až zase tu práci zastavím a budu mít pocit, že mám před ní alespoň 3 vteřiny náskok, nakreslím a pošlu. Kreslím totiž strašně ráda.

Jana Hanzlová

Edi, Tvůj Trénink spokojenosti je něco, do čeho jdu od teď po hlavě. Četla jsem knížku Požádej a je ti dáno, četla jsem knihu Kouzlo, ale žádná do detailů rozpracovaná teorie, nedá člověku tolik jako někdo, kdo to žije v praxi, a který ti poskytne úplně jednoduchý návod, jak na to. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA. Upřímně už mám složitých návodů dost, většinou se v nich pak zamotám, mám roztříštěnou pozornost a nic z toho. Čím jednodušší to je, tím to jde lehčeji a člověk má tím větší motivaci. Díky, že nás všechny inspiruješ k tomu se vědomě dostávat zpoza temnejch clon negativních myšlenek. Uvědomila jsem si zrovna před pár dny, jak málo, ačkoli mám načteno taky spoustu literatury s tematikou osobního rozvoje, na sobě pracuju na reálné rovině. Jsi opravdu jako anděl, který nám byl seslán, aby nás pořádně nakopl do zadku a přiměl nás do toho jít opravdu naplno. A já už teď cítím neskutečnou úlevu. Pokaždé, když si na mě sedne nějaká mrcha-myšlenka, tak si automaticky začínám pokládat otázku: Chci si tím otravovat život, nebo se chci cítit dobře? To je tak zázračná formulka a je úplně do kapsy. Kdykoli je rychle k dispozici, vytáhnu jí a je mi dobře. Děkuju za nás všechny!

pe.tik.tak