...KDYŽ SI TO ZAČNEŠ POŘÁDNĚ UŽÍVAT...

aneb VYSÍLÁNÍ NA FREKVENCI ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT!

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit - you are enough - štěstí není náhoda - ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT


VYPRÁVĚNÍ U VÍNA

aneb od Strolleringu ke Storytellingu...

  • 90 minut vyprávění na předem určené téma (mrkněte níže:)
  • vždy od 19:30 do 21:00 v příjemné vinárně v Dejvicích
  • zaváděcí cena 250 Kč a pozooor: vyprávění jsou určena výhradně pro ženy!!!:)
  • vyprávění v krásné vinotéce v Dejvicích poblíž metra (Na Hutích 4, Praha 6)
  • zaváděcí cena 250 Kč za 90 minutové vyprávění na předem určené téma
  • platba na místě, fakturu prosím hlaste předem
  • víno a ostatní pochutiny si každá účastnice kupuje sama
  • určeno výhradně pro ŽENY (muži nám snad odpustí..:)
  • počet míst omezen (max. 12), proto je NUTNÉ PŘIHLÁSIT SE PŘEDEM

TÉMATA vyprávění u vína

Jak a proč jsem se rozhodla prodat svou značku Strollering aneb o strachu, který říká NEBLÁZNI! a o vnitřním pocitu, který říká: UDĚLEJ TO

čtvrtek 18. 10.

Cítit v sobě tu velikou touhu po změně. To vnitřní pnutí, ten tlak vnitřního Já, které to začíná potřebovat jinak. Ale co s tím? Vždyť na tato rozhodnutí útočí naše logika natolik silně, že to potřebuje opravdu velikou odvahu a vnitřní narovnání se, aby člověk začal dělat krůčky vpřed. A právě o tom bude i toto vyprávění u vína. O strachu, o logických argumentech proč to nedělat a zároveň o nepopsatelné potřebě do toho jít. TĚŠÍM SE NA VÁS. 

Jak jsem přestala být naštvaná, že to nejde, a jak jsem přestala mít strach, co se mnou bude

středa 24. 10.

Čtyřicítka je ÚŽASNÁ. Přináší mi tolik síly a elánu, že to ani slovy nedokáži vypovědět. S čím jsem se ale také potýkala byl strach, co se mnou teď bude. Tak nějak začíná nové období, nová kapitola nebo vlastně úplně nová kniha mého života. A co teď: Jsem pořád hlavně máma a manželka? A nebo se mé role začínají měnit??? Toto vyprávění bude o setkání se se strachem A CO TEĎ a jak se mi to povedlo zvládnout. TĚŠÍM SE NA VÁS MOC a MOC.

Jak jsem začala dělat věci, které jsem nikdy před tím nedělala, a jak úžasná je to jízda

úterý 6. 11.

Jste přesvědčené o tom, že to neumíte? Že tohle vy nikdy, nikdy, nikdy dělat nemůžete? Že je to trapné nebo nepřípustné? Super! Tak přijďte právě na toto vyprávění. Protože je jasné, že to nejúžasnější je právě tyto věci zkoušet. A právě že nemluvím jen o velkých věcech jako začít s hvězdnou dráhou zpěvačky či akademické malířky. Mluvím zde o malinkatých věcech jako je třeba... ááále, přeci vám to tady neprozradím. Přijďte, pokud v sobě cítíte, že potřebujete malinko "nakopnout" a rozdmýchat svou překrásnou vnitřní energii. TĚŠÍM SEEE.

0
přihlášených žen
0
přihlášených žen