.
.

Pohádky od paní učitelky Lenky

Paní učitelka Lenka pro vás pohádky čte z knížky Zvědavá písmenka a namlouvá jednu pohádku každý den. Sledujte tak tuto stránku, ať vám žádná neuteče. 🙂 

Mgr. Lenka Ludvíčková v současné době učí na 1. stupni ZŠ Libchavy a zároveň je i koučkoumentorkou pro známou Akademii Libchavy, pod jejichž hlavičkou nabízí profesionální i osobnostní podporu učitelů i celých kolektivů ZŠ po celé ČR. Její dominantou jsou školení s názvem TRIÁDY, což jsou tak trošku jiná setkání rodičů, učitelů a dětí, o kterých Lenka tak krásně mluví i v programu Jak se učit se svými dětmi.

Nápad namlouvání pohádek vznikl z původních otázek: „Jak se pravidelně se svými třídními dětmi propojovat v období korona prázdnin? Jak třídě udělat radost a být s nimi každý den v kontaktu?“

Od té doby, co Lenka s namlouváním začala, přibývá více a více dětí i z jejího okolí. Kromě prvňáčků, pro které původně pohádky namlouvat začala, se tak posluchači postupně rozšiřují, a tak jsme se připojili i my.

Lenko, děkujeme.  

1. audio pohádka

2. audio pohádka

3. audio pohádka


4. audio pohádka5. audio pohádka


6. audio pohádka

7. audio pohádka

8. audio pohádka

9. audio pohádka

10. audio pohádka

11. audio pohádka

12. POSLEDNÍ pohádka

Jak se učit se svými dětmi?

A jak u toho nepřijít o nervy, ale jak si to naopak opravdu užít?

Natočila jsem pro vás akční audio návod, který FUNGUJE!!! Přes 60 min zábavného audio návodu, který si se svými dětičkami můžete užívat každý den.