MATERIÁLY ZDARMA pro vaše dětičky.

.

10 nejlepších filmů ze školního prostředí

  1. MEZI ŘÁDKY (2007) – poukazuje na skutečnoust, že pokud je kantor schopný zajujmout své žáky a podporovat je v rozvoji, má mnohem více z nich se v životě prosadit.
  2. OBECNÁ ŠKOLA (1991) – přestože nejde Igor Hnízdo pro ránu daleko, je mezi žáky pro svá vyprávění oblíbený.
  3. SPOLEČNOST MRTVÝCH BÁSNÍKŮ (1989) – tento oscarový snímek rozhodně nepatří mezi veselé teen komedie. Skupina studentů se setkává s novým učitelem, který v nich probouzí sympatie k poezii a krásám jazyka. Zajímá se o jejich názor, učí v exteriéru, odhazuje osnovy a pobízí je ke kreativitě…
  4. ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA a CESTA DO HLUBIN ŠTUDÁKOVI DUŠE (1939) jsou filmy, které se oba řadí mezi klenoty filmů pro pamětníky.
  5. FAKJŮ PANE UČITELI (2013) je německá komedie o nejbláznivějším učiteli všech dob.
  6. ZKAŽENÁ ÚČA (2011) – učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará…
  7. SESTRA V AKCI (1992) – barová zpěvačka je nucena se uchýlit na místo, kde by ji mafiáni hledali – do kláštera.
  8. ŠKOLA RO(C)KU (2003) – O neúspěšném rockerovi, který se nechá zaměstnat jako učitel na prestižní škole.
  9. UČITELÉ (1984) – učitel na střední škole má jedinou starost – stihnout vystřízlivět, ještě než začne další školní den.
  10. ZAMILOVANÝ PROFESOR (1996) – Eddie Murphy hraje plachého, laskavého, nadaného profesora genetiky, jehož celý život provázejí nadbytečné kalorie.

JAK SE UČIT SE SVÝMI DĚTMI A NEZBLÁZNIT SE?

Online program nyní pouze za 99Kč. 

Mám tu pro vás ještě dvě novinky:

Afirmační kartičky pro vaše dětičky

Procvičení angličtiny pomocí této hry

Mgr. Edita Berková vystudovala pedagogickou fakultu UK v Praze obor učitelství pro 1.st. ZŠ se zaměřením na dramatickou výchovu. Je autorkou projektu Zkoušíme to trošku jinak, jehož posláním je podpora rodičů na poli vzdělávání vlastních dětí. 

Ve svých projektech dynamicky využívá prvky intuitivní pedagogiky dramatické výchovy. Vede semináře, kde si rodiče za přítomnosti svých dětí mají šanci prožít učení trošku jinak.

Komentáře