terapie Kamerou

foto Esence duše

foto Obrazy

!!! ŠANCE VIDĚT SE JINAK !!!

Šance vidět své světlo i tmu, svou vnitřní dokonalost a celistvost.

SOS na CHMURY, VZTEK a ŠPATNOU NÁLADU Pomohou Vám si v hlavě srovnat pár věcí...

4 LÉČIVÁ AUDIA PRO TEBE JAKO DÁREK...

.

Odjakživa miluji fotit, miluji fotografie upravovat a hrát si s nimi a miluji moderní technologie, které mi to umožňují z fotografie vytvořit obraz energie a esence duše...

Focení jako LÉČIVÝ PROCES

Jedná se o silný a hluboký zážitek napojení se na svou duši. Fotografie a obrazy, které z procesu vznikají, ukazují esenci Tvé duše.

Předem není nic připraveného. Žádná pravidla, čisté plynutí...

...jde o vědomé plynutí přítomným okamžikem, o setkání se s esencí své duše.

Cílem je prožít tento léčivý a otevírající proces naplno a zároveň z něj získat fotografie a obrazy, které tento zážitek ještě prohloubí a budou Ti jej navždy připomínat.

Kdykoliv se během fotografování od sebe odpojíš a Ego Ti začne našeptávat, že bys něco měla víc nebo méně, něžně Tě vrátím zpět do středu Tvého srdce, do napojení se na vlastní esenci, do Tvého božství.

Jak tento magický proces probíhá? 

Nejdříve si dáme společně bylinkový čaj. Většinou sedíme na zemi a společně se na sebe ladíme. Fokus je od samého začátku zcela na Tebe, na magický okamžik odhalení něčeho pro Tebe velice důležitého.  

Čeká Tě magický a láskyplný proces spojení se sama se sebou. 

CO S SEBOU? Na sebe si prosím vem něco pohodlného, v čem se cítíš opravdu dobře, pohodlné šaty, šátky, naušnice, náhrdelníky, klobouky, čelenky, kameny, mušle, cokoliv, co máš ráda, co Tě oživuje, co pro Tebe něco znamená, v čem se cítíš dobře. Pokud doma nic nenajdeš, vůbec nic se neděje, neboť podobných rekvizit mám celou řadu. 

UVNITŘ NEBO VENKU? Fotím v pronajatém pokojíčku ve Sřešovicích, kde se cítím moc dobře, a který pro své klienty pokaždé rituálně připravuji. Tvořit však můžeme samozřejmě kdekoliv, kam Tě bude Tvá duše volat.

Cena je 5.300

za 1,5 - 2 hod Tvého času a 14 denní postprodukce cca 5 ks fotek / obrazů

Během našeho setkání vyfotím cca 200 - 600 fotografií, ze kterých vyberu těch nejdůležitějších 3 - 6 ks, které Ti následně pošlu. Opravdu posílám pouze tento výběr. Děkuji za pochopení, respektování a důvěru.

Při úpravě fotek se nechávám vést... 

CENA ZAHRNUJE

  • focení na předem domluveném místě - uvnitř či venku,
  • terapii kamerou a napojení se na svou duši,
  • pronájem výše zmíněného "ateliér-pokojíčku" v Praze ve Střešovicích,
  • rekvizity a čaj, 
  • cestovné v okolí Prahy do 20km,
  • postprodukci 3 - 5 ks fotek/obrazů v kvalitě pro sociální sítě a Váš web.

CENA NEZAHRNUJE

  • cestovné nad 20km od Prahy, u delších tras prosím počítejte +8 Kč/km
  • úpravu fotografií ve vyšším rozlišení, např. pro tisk (cena: 100 Kč/1ks - lze doobjednat),
  • fotografování uvnitř i venku, tedy dvě lokality, cena se navýší o 1 200 Kč a čas o cca 90min.,
  • líčení profesionální divadelní maskérkou, cena 2 000 Kč (za mě rozhodně není potřeba, ale ta možnost tu samozřejmě je).

LENKA

„Co bych tak řekla o Editě a jejím fotografování? Já už to sleduji delší dobu a moc se mi to líbí. Proto mě ta terapie kamerou tolik zaujala, protože... Já sice děkuji lidem, kteří mě fotí, ale často s těmi fotkami nejsem spokojená. Nejsem před kamerou jistá. Ale tyhle fotky jsou prostě úžasný! A ještě navíc to focení bylo úžasný. Takový kouzelný to bylo. Ty fotky jsou přesně to, co jsem vždycky chtěla, ale nebyla jsem schopná to vysvětlit. Tak teď konečně to někdo pochopil, aniž bych to vůbec vysvětlovala a to mi přijde jako velký dar.“

Foto esence duše probíhá v úzké spolupráci s projektem Krásky učí Krásky. V rámci vernisáží Krásy a rozvoje, které se pravidelně pořádají po celé ČR, je i putovní výstava většiny fotografií esence duše. 

Za tuto spolupráci moc děkuji patronce a tvůrkyni projektu Krásky učí Krásky, facilitátorce ženské smyslnosti, Romane Zině Massy. 

FOTO OBRAZY

Pro zvýšení sebevědomí, SEBELÁSKY, sebehodnoty, pro objevení vnitřní síly a krásy. Cílem těchto fotoobrazů je navýšení Tvých vibrací. Jedinečná možnost, jak se vidět jinak. 

ROMANA

„Dech beroucí energii dokáže Edita dát do akce, do spolupráce, do „nakopnutí“ a podpory v rámci jejího mentoringu. Mne nejvíce imponuje tím, že se nejedná o klasický mentoring, ale o spolupráci, kdy v rámci různých forem a nástrojů z Vás dokáže dostat to podstatné a dokáže Vám správně naformulovat a pojmenovat Vaše výsledky či produkty. 

To co specifikuje Editu jako z mého pohledu výjimečnou, je její vyrovnaná mužská a ženská polarita. Využívá ke své práci obě energie – mužskou akčnost a ženskou vášeň pro věc.“ Romana Zina Massy, autorka projektu Kráský učí Krásky

JANA

„Drahá Edit, ze srdce Ti děkuji za společně strávený čas. Zažít S Tebou focení je doslova transformační proces. Tvé vedení, napojení při focení, jak dokážeš zachytit a vytáhnout na světlo podstatu duše je mistrovství. Děkuji!“

ELIŠKA

„Už jste si někdy dovolili obdivovat samy sebe? Dívám se na první video mé taneční improvizace a děje se to! Jsi božská Edito Berková, jak dokážeš zachytit pohyb, pocit a vášeň na kameru i fotku. Teď můj příběh začíná. Těšte se přátelé."

KATEŘINA

„Ráda bych sdílela zkušenost, kterou jsem mohla s Editou prožít. Edita je žena, která vám ukáže vaši opravdovou vnitřní krásu. Fotky jsou úžasné  ... zachytí ten okamžik spojení se sebou. Vnímám to také jako terapii, kde se otevřely dveře spojeni se svojí vlastní esencí duše."

ALEKS

„Přišla jsem za Tebou, protože mám problém se sebepřijetím. Vytvořila jsi krásnou atmosféru sdílení a díky tomu je krásný i výsledek. Provedla jsi mě vizualizací, která plynula tak přirozeně, že mě to samotnou překvapilo. A největší síla je, že jsem nevěděla, že mě fotíš, proto teď vidím opravdovou Aleks. Děkuji, že jsi mi umožnila se na sebe takhle podívat. Moc Ti Edit děkuji, nedokážu si představit, že bych tohle prožila s někým jiným...“

MÍŠA

STÁŇA

„Děkuji Ti Editko za tento jedinečný den společného tvoření, který mě přivedl k uvědomění, že ten stav, který každá v sobě hledáme, je naprosté uvolnění, lehkost a vášeň. Zpívala jsem si písničku: Teď královnou jsem JÁ a v ten okamžik jsem jí OPRAVDU byla. A Ty jsi dokázala jí ve mně OBJEVIT a hlavně VIDĚT. Byla jsem v takovém krásném proudu uvolnění, že mi všechno najednou připadalo jasné, byl tam nadhled, sebejistota a hlavně, nebyl tam starý známý strach, ani obava. V ten den ve mně dozrála myšlenka, že tohle přesně je mé pravé JÁ, o které se chci s ostatními dělit...“

SILVIA

„Focení s Editou byl prostě zážitek, cesta do nitra a zkoumání, který aspekt duše se chce projevit. Edit mě jemně doprovázel otázkami k zamyšlení nad tím, co je moje královská energie. Bylo to hluboké a odhalující. Ještě jednou děkuji. Kdo chce zachytit esenci své duše na fotkách, doporučuji Editu všemi deseti.“

Má milovaná PŘÍRODA...

Léčivá síla AUTOPORTRÉTU...

Je selfíčko trapné? Proč? Proč není trapné fotit ostatní, ale sebe ano? A znáte ten pocit, když se Vám výsledek ještě ke všemu líbí? Když Vám Vaše selfií zvedne sebevědomí? A co umění zachytit to, co v daný okamžik opravdu cítíte?

Já to MILUJI a ráda to naučím i Vás.