napojení se na

ESENCI Vaší DUŠE

fotky jako DOPLNĚK k tomuto božskému procesu

Odjakživa miluji fotit, miluji fotografie upravovat a hrát si s nimi a miluji moderní technologie, které mi to umožňují z fotografie vytvořit obraz energie a esence duše...

Jedná se o intuitivní focení.

Jedná se primárně o silný a hluboký zážitek napojení se na svou duši. Fotografie, které z procesu vznikají, ukazují momentální esenci a energii Vaší duše. 

Pokud cítíte, že potřebujete specifický druh fotografií, například brandových fotografií pro svůj web, doporučuji se obrátit na fotografy, kteří se takovému stylu věnují. 

U mého stylu focení není vůbec nic předem připraveného.

Žádná pravidla, žádné pózování, čisté plynutí.

Pro nejlepší a autentický výsledek je naopak žádoucí, abyste byla bez jakéhokoliv očekávání. Ani na počasí nezáleží. Pokud budou padat trakaře a Vaše duše bude toužit po focení venku, budeme venku. Naopak, déšť a mraky přidají celému procesu svou hloubku. 

Jde o vědomé plynutí přítomným okamžikem,

o setkání s esencí své duše.

Čeká Vás magický a láskyplný proces spojení se

sama se sebou

Cílem je prožít tento léčivý a otevírající proces naplno a zároveň z něj získat fotografie, které tento zážitek ještě prohloubí a budou Vám jej navždy připomínat.

Kdykoliv se během fotografování od sebe odpojíte a Ego Vám začne našeptávat, že byste asi se měla víc smát, aby z toho alespoň něco vyšlo, něžně Vás vrátím zpět do středu Vašeho srdce, do napojení se na svou esenci, do Vašeho božství.

Jak tento magický proces probíhá? Pokud bude focení probíhat uvnitř, tak si ze všeho nejdříve dáme společně bylinkový čaj. Většinou sedíme na zemi a společně se na sebe ladíme. Fokus je od samého začátku zcela na Vás.  

Co s sebou? Na sebe si vemte něco pohodlného, v čem se cítíte opravdu dobře, pohodlné šaty, šátky, naušnice, náhrdelníky, klobouky, čelenky, kameny, mušle, cokoliv, co máte ráda, co Vás oživuje, co pro Vás něco znamená, v čem se cítíte dobře. Pokud doma nic nenajdete, vůbec nic se neděje, neboť podobných rekvizit mám pro Vás celou řadu

Po chvíli k nám začnou přicházet první impulzy a celý proces tak sám od sebe začíná... 

Uvnitř nebo venku? Fotím v pronajatém pokojíčku ve Sřešovicích, kde se cítím moc dobře, a který pro své klienty pokaždé rituálně připravuji. Tvořit však můžeme samozřejmě kdekoliv, kam Vás bude Vaše duše volat.

CENA je 5 300 Kč

1,5 - 2 hod. Vašeho času a 14 denní postprodukce 3 - x ks fotek

 

Během našeho setkání vyfotím cca 200 - 600 fotografií, ze kterých vyberu těch nejdůležitějších 3 - 6 ks, které Vám následně posílám. Vyfocené fotografie poté mažu a nezasílám. Děkuji za pochopení a respektování.

Při úpravě fotek se nechávám vést. Čekám, až si mě Vaše fotky k sobě zavolají...

Cena zahrnuje:

  • focení na předem domluveném místě - uvnitř či venku,
  • pronájem výše zmíněného "ateliér-pokojíčku" v Praze ve Střešovicích,
  • rekvizity a čaj, 
  • cestovné v okolí Prahy do 20km,
  • postprodukci 3 - 6 ks fotek v kvalitě pro sociální sítě a Váš web.

Cena nezahrnuje:

  • cestovné nad 20km od Prahy, u delších tras prosím počítejte +8 Kč/km
  • úpravu fotografií ve vyšším rozlišení, např. pro tisk (cena: 100 Kč/1ks - lze doobjednat),
  • fotografování uvnitř i venku, tedy dvě lokality, cena se navýší o 1 200 Kč a čas o cca 90min.,
  • líčení profesionální divadelní maskérkou, cena 2 000 Kč.

AKTUÁLNĚ

JANA

„Drahá Edit, ze srdce Ti děkuji za společně strávený čas. Zažít S Tebou focení je doslova transformační proces. Tvé vedení, napojení při focení, jak dokážeš zachytit a vytáhnout na světlo podstatu duše je mistrovství. Děkuji!“

LENKA

„Co bych tak řekla o Editě a jejím fotografování? Já už to sleduji delší dobu a moc se mi to líbí. Proto mě ta terapie kamerou tolik zaujala, protože... Já sice děkuji lidem, kteří mě fotí, ale často s těmi fotkami nejsem spokojená. Nejsem před kamerou jistá. Ale tyhle fotky jsou prostě úžasný! A ještě navíc to focení bylo úžasný. Takový kouzelný to bylo. Ty fotky jsou přesně to, co jsem vždycky chtěla, ale nebyla jsem schopná to vysvětlit. Tak teď konečně to někdo pochopil, aniž bych to vůbec vysvětlovala a to mi přijde jako velký dar.“

ELIŠKA

KATEŘINA

„Ráda bych sdílela zkušenost, kterou jsem mohla s Editou prožít. Edita je žena, která vám ukáže vaši opravdovou vnitřní krásu. Fotky jsou úžasné  ... zachytí ten okamžik spojení se sebou . Vnímám to také jako terapii, kde se otevřely dveře spojeni se svojí vlastní esencí duše.  .  Děkuji Editkoo  “

foto esence duše

ALEKS

„Přišla jsem za Tebou, protože mám problém se sebepřijetím. Vytvořila jsi krásnou atmosféru sdílení a díky tomu je krásný i výsledek. Provedla jsi mě vizualizací, která plynula tak přirozeně, že mě to samotnou překvapilo. A největší síla je, že jsem nevěděla, že mě fotíš, proto teď vidím opravdovou Aleks. Děkuji, že jsi mi umožnila se na sebe takhle podívat. Moc Ti Edit děkuji, nedokážu si představit, že bych tohle prožila s někým jiným...“

MÍŠA

STÁŇA

„Děkuji Ti Editko za tento jedinečný den společného tvoření, který mě přivedl k uvědomění, že ten stav, který každá v sobě hledáme, je naprosté uvolnění, lehkost a vášeň. Zpívala jsem si písničku: Teď královnou jsem JÁ a v ten okamžik jsem jí OPRAVDU byla. A Ty jsi dokázala jí ve mně OBJEVIT a hlavně VIDĚT. Byla jsem v takovém krásném proudu uvolnění, že mi všechno najednou připadalo jasné, byl tam nadhled, sebejistota a hlavně, nebyl tam starý známý strach, ani obava.
V ten den ve mně dozrála myšlenka, že tohle přesně je mé pravé JÁ, o které se chci s ostatními dělit...“

SILVIA

„Focení s Editou byl prostě zážitek, cesta do nitra a zkoumání, který aspekt duše se chce projevit.
Edit mě jemně doprovázel otázkami k zamyšlení nad tím, co je moje královská energie. Bylo to hluboké a odhalující. Ještě jednou děkuji. Kdo chce zachytit esenci své duše na fotkách, doporučuji Editu všemi deseti.

Tento proces je o Vaší esenci, o přání Vaší duše...

Má milovaná příroda...

Miluji léčivou sílu autoportrétu

Je selfíčko trapné? Proč? Proč není trapné fotit ostatní, ale sebe ano? A znáte ten pocit, když se Vám výsledek ještě ke všemu líbí? Když Vám Vaše selfií zvedne sebevědomí? A co umění zachytit to, co v daný okamžik opravdu cítíte?

Já to MILUJI a ráda to naučím i Vás.