Seriál z divoké krétské pláže o rozhodnutí seknout s tím, na čem se už tolik nadřela a vyrazit po své cestě dál...

Seriál z divoké krétské pláže o rozhodnutí seknout s tím, na čem se už tolik nadřela

a vyrazit po své cestě dál...

NAPADAJÍ TĚ OBČAS TYTO OTÁZKY?

Mohu seknout s tím, na čem jsem se už tolik nadřela a jít si po své cestě dál? A k tomu ještě jinudy než doposud? Opravdu to jde???

Mohu se jen tak zbalit a odjet? Třeba na 3 měsíce? A k tomu ještě se svými dětmi? Může si žena vůbec něco takového dovolit dovolit?

Opravdu mohu poslechnout volání svého vnitřního hlasu a jít tím směrem i přesto, že je to směr absolutně neznámý a já cítím strach?

Mohu si dovolit žít opravdu podle sebe? A jak vlastně poznám, že žiji podle sebe a nebo zda jsem se už zkrátka přizpůsobila?

Ale jó, také by se mi to líbilo udělat, ale v mém případě to zkrátka nejde! Co by na to řekli ostatní? To, kam mě to volá, na tom už nesejde...

Anebo si ještě možná také říkáš:

Stejně si myslím, že taková rozhodnutí jsou zkrátka jen pro VYVOLENÉ...

...ale co když tu jsou opravdu pro KAŽDÉHO Z NÁS??? 

Co když i Ty můžeš dělat rozhodnutí v souladu se svým srdcem, s voláním svého vnitřního hlasu? Dokážeš si představit opustit myšlenku: "...ale co na to řeknou ti, tamti, oni..." jednou provždy?

Pokud jsi si řekla "ANO" byť jen na jednu výše uvedenou otázku,

pak TENTO SERIÁL JE PRÁVĚ PRO TEBE!!! (protože přesně těmito otázkami se v seriálu zabývám:)

POSLECHNI SI UKÁZKU:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Byl sychravý listopad a Ona věděla, že to musí udělat...

Sedla si a během pár minut pro sebe a své 2 děti koupila letenky. Nemohla tomu uvěřit! Avšak její vnitřní hlas a touha VRÁTIT SE SAMA K SOBĚ, VRÁTIT SE NA SVOU VLASTNÍ CESTU byli tak silné, že nešlo jednat jinak. A tak celá vystrašená a nadšená zároveň odletěla se svými dvěma dětmi na 3 měsíce do zcela opuštěné vísky na jihu Kréty...

Bylo ji čerstvých 40 let, dvě děti (3, 8), pravidelné hádky s manželem, konec rodičovské dovolené, zmatek, ztracenost, samota, uvnitř cítila silný hlas svého vnitřního Já, nerozuměla tomu, nechtěla udělat ukvapená rozhodnutí, měla veliký strach, avšak vnitřní volání každým dnem přibývalo na síle a už nešlo ignorovat...

Cítila, že se musí vrátit sama k sobě, zpět na vlastní cestu.

 

Ostatní ženy jí přišly vyrovnané, spokojené, šťastné, normální… Připadalo jí, že je jediná na světě, která to tak má, a o to těžší toto rozhodnutí pro ní bylo...

Nechtělo se jí už rozumět ničemu jinému než sama sobě. Měla už plné zuby neustálých ohledů na své okolí. V každé buňce svého těla cítila, že to, čeho se ukrutně bojí, je přesně to, co potřebuje udělat!

ZA 1111 Kč 199 Kč

SE MŮŽEŠ TĚŠIT NA:

14 kapitol seriálu

120 minut poslechu

Techniky, cvičení, meditace

Edito, to je neuvěřitelné. Něco podobného tolik moc toužím sama udělat, ale mám strach. Mám obrovský strach, že to nevyjde, že tím spoustu věcí zkazím, ale přitom právě teď cítím, že nejsem na vlastní cestě, že jen tak divně přežívám. Děkuji ti za tento příběh, za všechny úžasné příspěvky. Vážně pecka!
Vlaďka Křesťánkovámáma na MD
Ahoj Editko, uz přes hodinu ctu články z tvého krétského dobrodružství a o tom, co tě k tomu dovedlo a chci ti říct dvě věci. Prvá je ta, že se s tvým příběhem strašně stotožňuju a myslím že vůbec nejsem sama. Píšeš mi úplně od srdce. Moooc ti fandím a přeju ti, abys našla to, co hledáš. No a druhou věc, Editko, ty máš šílený dar na psaní! Tak hezky jak píšes ty nepíše snad nikdo. Měla bys napsat knihu! Myslím to vážně!!
Maria Bezákováprofesionální masérka

Proč je audio seriál tak levný? 

Protože jsme si sama koupila několik mega drahých kurzů a ... No, jak bych to jen řekla... 🙂 🙂 🙂 Zkrátka je mi daleko příjemnější mít ceny za své kurzy v této cenové relaci a šířit s nimi radost a lehkost po celé ČR. Mou filozofií jsou KVALITNÍ KURZY ZA PÁR KAČEK.

JEDNOTLIVÉ KAPITOLY SERIÁLU

 • 1
  Začalo mě pálit dobré bydlo - taková drzost!
  Ženy okolo mi totiž přišly vyrovnané, spokojené, šťastné, normální… Měla jsem pocit, že v tom, co cítím, jsem sama.
  délka audia: 6:49 minut
 • 2
  Achjo, ten vnitřní hlas nejde utišit... anebo spíše hurááá?
  Musela jsem ze sebe sejmout betonový štít, který mi bránil v energii, která změnu umožňuje. Toto audio je tedy o velké změně, do které se mi právě vůůůbec nechtělo
  délka audia: 9:28 minut
 • 3
  Můžeme chtít od života víc?
  Věřím, že jsme naprogramováni s tím, že chceme víc. Od začátku chceme víc. Je to přirozený růst, rozvoj, expanze. Jsme tady, abychom byli vděční za to, co máme, a chtěli od života víc.
  délka audia: 11:30 minut
 • 4
  Už nechci být Bergenem
  Zde vám řeknu příklad mého přizpůsobování se na úkor sebe, které jsem tak dlouho opakovala, až mi bouchly saze!
  délka audia: 13:46 minut
 • 5
  37. den, depka jako prase, takže MEDITACE přijetí mého nového Já.
 • 6
  Víte, kdy je žena úplně, ale úplně v Háji? Když...
  Když tento článek četla má kamarádka, aby mi tam opravila těch bambilión chyb, řekla mi: „To jsi psala o mně?“ Ne... psala jsem to o sobě!!!
 • 7
  Přestala jsem se spokojovat s málem a přiznala si, že chci hodně...
  Začínala jsem rozumět tomu, že se opravdu potřebuji vrátit na svou vlastní cestu, přestat stagnovat a hnít na místě a jít kupředu. Jenže to vyžaduje nejméně 10 barelů sebeúcty, sebelásky a sebedůvěry! Tak jdeme na to, ne?!!
  délka audia: 12:36 minut
 • 8
  Bylo mi to (asi) poprvé jedno a zkrátka jsem se do toho jen ponořila
  Kromě toho, že jsem "to" zkusila, zde také povídám o svém nezapomenutelném novoročním rituálu a o zdejších Vánocích "úúúplně jinak".
  délka 1. audia: 9:31 minut délka 2. audia: 10:44 minut
 • 9
  Každá z nás máme svůj příběh, tak ať se nám dobře poslouchá!
  Jenže, co když nám náš příběh neslouží? Co když nás ničí? Další uvědomění, které ke mně zde na Krétě přišlo... Takže o tom, jak jsem si začala na svá přesvědčení svítit.  
  délka audia: 7:14 minut
 • 10
  Princeznovský víkend a dva skvělé triky, které mě vrací zpět k sobě
  To neuhádnete, kdo mě pozval na luxusní wellness víkend, kdo mi dal masáž a s kým jsem se koupala v mega obří vaně? 🙂 🙂 🙂
  délka audia: 10:44 minut
 • 11
  Jak jsem spojila klobouk s proč a vzniklo něco neuvěřitelného
  délka videa: 3:41 minut
 • 12
  Když Vesmír říká ano a mozek se trošku cuká...
  Vrátit se zpět na svou vlastní cestu je z pohledu KONEČNOSTI našeho života a DOKONALOSTI naší planety jednoduché jako mrknutí. Avšak z pohledu našeho mozečku, očí a našich emocí, a tedy našich vtipných myšlenek, to zase taková sranda být nemusí...
  délka audia: 9:30 minut
 • 13
  Nejdůležitější vztah je vztah mezi Já a Já
  A k tomu se mi podařilo se vrátit.
  délka audia: 6:23 minut
Edii, chci, abys věděla, že sleduji tvůj každý krok a - obdivuji - pokračuj - pokračuj - pokračuj!! Jsi silná a věř, že sobě, svým dětem a vztahu tímto dáváš "to nejvíc" co můžeš! 😍 Jdi za svým já, aniž bys "okleštila" své já! Díky, že tě znám!
Lucka Mistolerautorka projektu BeMama a BastaFidli
Edi, holka moje, jsi skvělá, úžasná, drž se. Mají tam pivo? Takovej cvok to můžeš být fakt jen ty! Mega inspirující! Komfortní zóna. Jak těžké někdy pro nás je z ní malinko vykouknout. Děkujeme drahá jsme tam všechny s tebou, to víš ❤❤❤
Jana Mašková Zimolováautorka projektu Terapie dotykem
„Edit, přečetla jsem si tvůj další příspěvek. Neskutečně obdivuju tvou kuráž šlápnout do neznáma, a to i se svými dětmi. Jsi mi obrovským zdrojem inspirace. Kéž bych se odvážila vystoupit z té komfortní zóny a začít hledat sama sebe. Cítím se jako uvězněná v nějaké tvrdé ulitě, ze které mé skutečné já nemůže ven. Jako v začarovaném kruhu. Doufám, že i u mě brzy přijde spouštěč změn, a že v sobě najdu tu kuráž se odstřihnout od toho, na co jsem byla dosud zvyklá...“
Jana N.

OBJEDNÁVKA AUDIO SERIÁLU

!!! 100% garance vrácení peněz!!!

PROČ JE CENA TAK NÍZKÁ? Protože mám plné zuby předražených kurzů... 🙂 A k tomu ještě jako původně vystudovaný pedagog vím, že před každou opravdovou změnou je stejně absolutně nejdůležitější v sobě nejdříve probudit nadšení a obrovskou chuť začít dělat věci jinak.

Takže ceny za své kurzy beru jako jeden společný oběd, během kterého Tě energeticky nakopnu natolik, abys poté mohla frčet už zcela sama a to hlavně v lehkosti a radosti. Všechny mé kamarádky, které se mnou na oběd opravdu chodí, by Ti přesně toto potvrdily. 🙂