MATERIÁLY ZDARMA pro vaše dětičky.

.

♡ TRÉNINK SPOKOJENOSTI ♡

On-line

Osobní setkání

"Člověk se na dno dostane úplně snadno, ale jak z toho dna ven? Já měla to štěstí, že jsem potkala Edí. Než jsem si trénink spokojenosti objednala, vypadalo to, že mě bavilo chuděrkovat, nadávat na život, stěžovat si, jak to mám těžký, a kdo ví co ještě, protože teď opravdu nechápu proč jsem to dělala..... Trénink spokojenosti je plný překrásných audií, úkolů a to vše mě dostalo z díry do nebe. Ještě jsem stále na začátku, ale vím, že to jde. Vím, že jsem to já, která může vše změnit, a nikdo jiný. Vím, že já můžu a že slovo DÍKY má magickou moc. Edí mi ukázala cestu, která je úplně jiná, než po které jsem šla. Já moc a moc děkuju, že jsem dostala šanci a jsem vděčná za to, že mi Edí ukázala, že to jde. Děkuji." Renca

Renata Chmelíkovámanagerka

„Vnitřní spokojenost je hlavně o pravidelném tréninku zaměřování pozornosti a o volbě vlastních myšlenek. Dovolím si tvrdit, že jsem se ocitla na dně. Nevěděla jsem co dál. Nevěděla jsem, JAK se mám zachránit!!! Začínala jsem dělat naprosto šílené věci. Když říkám šílené, tak tím opravdu myslím šílené!!! A začínala jsem mít o sebe veliký, převeliký strach

Chodila jsem na semináře, na osobní konzultace, ale NIC! Jen slzy, smutek, hořkost, obviňování a stále trvající bolest. Může za to ON, ONA, ONI. Může za to nedostatek lásky a nedostatek pozornosti. 

Padnout na dno bolí jako pras... Ale ze dna je šance se i odrazit. A já to naštěstí udělala tím, že jsem si pro sebe vytvořila svůj vlastní TRÉNINK SPOKOJENOSTI, kterým od té doby prošlo desítky lidí, jejichž reference najdete na těchto stránkách.

Jsem přesvědčená, že vnitřní spokojenost je o pravidelném tréninku zaměřování pozornosti, o volbě vlastních myšlenek a změně vyprávění vlastního příběhu.“ 

  • Provedu vás cestou, kterou jsem se tenkrát sama vydala, a ze které už nechci nikdy sejít.
  • Trénink spokojenosti obsahuje celou sadu nadupaných audií, která si můžete stáhnout i v MP3.
  • 10% z každého prodeje pravidelně posílám spolku Ichtyóza.

♡ DOPORUČUJI V SOBĚ VZBURCOVAT ♡

aktivní přístup

RADOST, protože kecat a stěžovat si umí každý. To je pasivní přístup a pasivita je lenost, pohodlnost a vnitřní smrt.

Aktivita je o radosti, o chuti se na to podívat jinak, jinými brýlemi. Zdá se to být fuška jen proto, že na to nejsme zvyklí, to je všechno. Radost je o víře, že tu nejsme sami. O nezlomné víře, že jsme milováni.  

navrát sama k sobě

LÁSKA - Vrátit se na vlastní cestu a každý den se ptát hlasu svého moudrého dítěte: „Co ty na to, lásko?"

To je pro mě sebeláska. To je pro mě návrat sama k sobě.

Schválně, zkuste to. Co vám říká? Na 100% se vašemu Moudrému Dítěti nechce zůstat u problému, který zrovna řešíte. Je to tak?

nebrat to tak vážně

HUMOR a nadsázka jsou energií, kterou všichni milujeme. 

Umění, jak mít všechno u pr**le, přestat se snažit a přestat se snažit mít pořád pravdu. Protože to je fakt nudááá. 

Jedno židovské přísloví praví: „To, čím je mýdlo pro tělo, je smích pro duši."

Ahoj Edit, měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu jen na té dálnici, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak :-). Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné 🙂 Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já..." 🙂

Lucie Homolkováúčetní

"Ahoj Editko 😊 ve čtvrtek mám státnice z ekonomie - vůbec to není můj šálek kávy! A dneska jsem začala fakt propadat panice! Pustila jsem si ten Tvůj Trénink Spokojenosti a normálně mě to uklidnilo 😊 Takze moc děkuju."

Andrea Chalupovástudentka/ yachting.com

Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))

Petra PospíchalováLa que sabé - Ta, která ví
Můj vzkaz pro vás:
Můj vzkaz pro vás:

„Spokojenost je lék úplně, ale fakt úplně na všechno. Je to lepší než ibuprofen (pokus o vtip). Nemohla jsem změnit nic z toho, co mě ničilo, protože jsem byla (dobrovolně) ponořená v bahně výčitek, žárlivosti, obviňování, srovnávání se a krutých soudů o druhých lidech.“

„Přejeme si změnu, ale místo toho, abychom se soustředili na to, co je v našem životě úžasné, dokonalé a dech beroucí, soustředíme se na to, co postrádáme, co nás ničí a co nás štve. Dokud jsem řešila svou žárlivost, žárlila jsem ještě víc. Dokud jsem řešila netečnost svého muže, tak... no hádejte. Ale v momentě, kdy jsem uvěřila tomu, že mou podstatou je radost a pohoda, začala jsem se na radost a pohodu i soustředit. Když je ale člověk v bahně, tak má od bahna většinou úplně všechno a přitom jde jen o volbu myšlenek, pozornosti a o způsobu vyprávění svého příbehu.“

„Krůček po krůčku jsem se začala učit hledat radost a dokonalost tohoto světa všude okolo sebe. Nejdříve jsem neviděla vůbec, ale opravdu vůbec nic. "Hm, miminko. Hezký, ALE upatlaný. Hm, štěně. Hezký, ALE všechno rozkouše. Hm, modrá obloha, ALE zítra už má pršet..." No zkrátka blá, bláá, blááá. Avšak každodenním tréninkem se najednou začaly mé pocity pomaloučku měnit. Začaly se měnit mé reakce. Čučela jsem na to jako puk. Věci a situace, na které bych normálně startovala jako divoký býk, po mně z čista jsna začaly klouzat. Zní to jako čáry máry fuk? Já vím. Taky mi to tak připadá, ale kouzelnou hůlku (zatím) nemám, jen každodenní rozhodnutí, že dnešek bude krásný den. Ano, spokojenost a vnitřní pohoda je o každodenním tréninku a co je na tom to NEJ, že je to ten nejúžasnější trénink na světě."

Edita♥

V případě, že zjistíte, že trénink spokojenosti není nic pro vás, bez mrknutí oka vám vaše penízky vrátíme zpět.

Edi, Tvůj Trénink spokojenosti je něco, do čeho jdu od teď po hlavě. Četla jsem knížku Požádej a je ti dáno, četla jsem knihu Kouzlo, ale žádná do detailů rozpracovaná teorie, nedá člověku tolik jako někdo, kdo to žije v praxi, a který ti poskytne úplně jednoduchý návod, jak na to. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA. Upřímně už mám složitých návodů dost, většinou se v nich pak zamotám, mám roztříštěnou pozornost a nic z toho. Čím jednodušší to je, tím to jde lehčeji a člověk má tím větší motivaci. Díky, že nás všechny inspiruješ k tomu se vědomě dostávat zpoza temnejch clon negativních myšlenek. Uvědomila jsem si zrovna před pár dny, jak málo, ačkoli mám načteno taky spoustu literatury s tematikou osobního rozvoje, na sobě pracuju na reálné rovině. Jsi opravdu jako anděl, který nám byl seslán, aby nás pořádně nakopl do zadku a přiměl nás do toho jít opravdu naplno. A já už teď cítím neskutečnou úlevu. Pokaždé, když si na mě sedne nějaká mrcha-myšlenka, tak si automaticky začínám pokládat otázku: Chci si tím otravovat život, nebo se chci cítit dobře? To je tak zázračná formulka a je úplně do kapsy. Kdykoli je rychle k dispozici, vytáhnu jí a je mi dobře. Děkuju za nás všechny!

pe.tik.tak

Ahoj Edi, audia jsem doposlechla asi před 14 dny a od té doby se snažím napsat tento komentář. Co mě při poslechu zaujalo, jak je možné, že ty samé pocity jako já má i někdo jiný? Nejsme příbuzné, neznáme se, neděláme stejnou práci, prostě jdeme jinou cestou, a přesto se cítíme stejně. To mi rozum prostě nebere. Každopádně lépe bych to, jak se cítím, nepopsala. Milá Edi, děkuji ti za to. Sice při poslechu propadám lehkému zoufalství se slzami v očích a říkám si, jaká jsem kr..a, protože prostě si to sama komplikuji. Na druhou stranu věřím, že když jsi to zvládla ty, zvládnu to také. Takže teď se musím posunout na stupínek „vím, že něco musím změnit, protože jinak se už vážně zblázním“, který se přede mnou tyčí jako zdánlivě nepřekonatelná betonová zeď, a nevzdat to. Uff … PS: Seznam hezkých okamžiků a crrr! obrázek nosím v hlavě a až zase tu práci zastavím a budu mít pocit, že mám před ní alespoň 3 vteřiny náskok, nakreslím a pošlu. Kreslím totiž strašně ráda.

Jana Hanzlová