audio

TRÉNINK

Silně motivační audio trénink s cílem probudit chuť k pravidelnému tréninku vnitřní spokojenosti.

audio

TRÉNINK

Silně motivační audio trénink s cílem probudit chuť k pravidelnému tréninku vnitřní spokojenosti.

Představ si ten pocit síly a lásky sama k sobě, dokázat zůstat ve své síle a energii, ať se děje, co se děje...

Tenkrát jsem se ocitla na dně. Ostříhala jsem si vlasy, ztratila jsem sílu a nevěděla jsem, co dál. JAK se mám zachránit?

Aby toho nebylo málo, dělala jsem naprosto šílené věci. A když říkám šílené, tak tím opravdu myslím šílené!!! 

Začínala jsem mít o sebe veliký, převeliký strach...

Chodila jsem na semináře, na osobní konzultace, ale NIC! Jen slzy, smutek, hořkost, obviňování a stále trvající bolest. Může za to ON, ONA, ONI. Může za to nedostatek lásky a nedostatek pozornosti. 

Padnout na dno bolí jako prase. Ale ze dna se lze odrazit a to se naštěstí podařilo! Vytvořila jsem si svůj vlastní TRÉNINK SPOKOJENOSTI, kterým od té doby prošlo desítky žen, jejichž reference najdeš na této stránce.

„Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))“
Petra Pospíchalová

Jsme natolik svobodní, že si můžeme vytvořit vlastní vězení...

Jsme natolik

svobodní,

že si snadno

můžeme

vytvořit vlastní

vězení...

JE TU NOVÁ DOBA!

 

KONEC UTRPENÍ!

audio

TRÉNINK

!!! 997 Kč !!!

audio

TRÉNINK

!!! 997 Kč !!!

Můžeš se těšit na: 

12 nadupaných audií

Provedu Tě cestou, kterou jsem se tenkrát sama vydala, a ze které už nechci nikdy sejít.

přes 120 minut poslechu

Přes 2 hodiny energetického poslechu a mozkové rekonvalescence.

MP3 formát

Všechna audia si budeš také moci stáhnout do svých PC či mobilů ve formátu MP3.

Jednotlivé kapitoly tréninku: 

 • 1
  Vše se děje pro mé dobro
  délka audia: 10:33 minut
 • 2
  Štěstí není náhoda, štěstí je volba
  délka audia: 13:39 minut
 • 3
  Když je člověku dobře, tak s ním i je dobře
  délka audia: 13:20 minut
 • 4
  Jsme zvyklé skákat, jak myšlenky pískají
  délka audia: 13:18 minut
 • 5
  Spojení sama se sebou
  délka audia: 10:19 minut
 • 6
  Více o ztrátě svobody
  délka audia: 6:58 minut
 • 7
  Jsem šťastná, protože CHCI BÝT ŠŤASTNÁ!
  délka audia: 9:28 minut
 • 8
  Náš přirozený stav je LEHKOST a RADOST
  délka audia: 5:47 minut
 • 9
  Tohle je má hlava, tak mazej!
  délka audia: 11:20 minut
 • 10
  Trénink je o praxi
  délka audia: 10:02 minut
 • 11
  Nejdůležitější je cítit se dobře!
  délka audia: 10:14 minut
 • 12
  Představ si je jako zeleninu...
  délka audia: 17:22 minut

Co se během tréninku naučíš? 

Naučíš se vnímat svou realitu zcela jinak!!!

Ukážu Ti, jak můžeš lehce měnit svůj úhel pohledu!!!

Nebudeme se ničeho zbavovat, ani nebudeme proti ničemu bojovat, ALE (!!!) budeme se dostávat do vyšších vibrací, kde to, co nás ničí, mizí úplně samo.

Ukaži Ti, že štěstí není náhoda, že štestí je volba!!! 

A že nikdy nic není takové, jak se na první pohled zdá, takže stojí za to se na to podívat druhým a hlavně i desátým pohledem.

Získáš NÁLOŽ INSPIRACE, naučíš se, pravidelně TRÉNOVAT SVOU POZORNOST a MĚNIT ENERGII vyprávění svého příběhu.

 

A to se v životě fakt hodí! 💪

Reference: 

„Edi, Tvůj Trénink spokojenosti je něco, do čeho jdu od teď po hlavě. Četla jsem knížku Požádej a je ti dáno, četla jsem knihu Kouzlo, ale žádná do detailů rozpracovaná teorie, nedá člověku tolik jako někdo, kdo to žije v praxi, a který ti poskytne úplně jednoduchý návod, jak na to. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA. Upřímně už mám složitých návodů dost, většinou se v nich pak zamotám, mám roztříštěnou pozornost a nic z toho. Čím jednodušší to je, tím to jde lehčeji a člověk má tím větší motivaci. Díky, že nás všechny inspiruješ k tomu se vědomě dostávat zpoza temnejch clon negativních myšlenek. Uvědomila jsem si zrovna před pár dny, jak málo, ačkoli mám načteno taky spoustu literatury s tematikou osobního rozvoje, na sobě pracuju na reálné rovině. Jsi opravdu jako anděl, který nám byl seslán, aby nás pořádně nakopl do zadku a přiměl nás do toho jít opravdu naplno. A já už teď cítím neskutečnou úlevu. Pokaždé, když si na mě sedne nějaká mrcha-myšlenka, tak si automaticky začínám pokládat otázku: Chci si tím otravovat život, nebo se chci cítit dobře? To je tak zázračná formulka a je úplně do kapsy. Kdykoli je rychle k dispozici, vytáhnu jí a je mi dobře. Děkuju za nás všechny!“
Petra Pospíchalová
„Ahoj Edit, měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu jen na té dálnici, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak :-). Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné 🙂 Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já..." :-)“
Lucie Homolkováúčetní
"Člověk se na dno dostane úplně snadno, ale jak z toho dna ven? Já měla to štěstí, že jsem potkala Edí. Než jsem si trénink spokojenosti objednala, vypadalo to, že mě bavilo chuděrkovat, nadávat na život, stěžovat si, jak to mám těžký, a kdo ví co ještě, protože teď opravdu nechápu proč jsem to dělala..... Trénink spokojenosti je plný překrásných audií, úkolů a to vše mě dostalo z díry do nebe. Ještě jsem stále na začátku, ale vím, že to jde. Vím, že jsem to já, která může vše změnit, a nikdo jiný. Vím, že já můžu a že slovo DÍKY má magickou moc. Edí mi ukázala cestu, která je úplně jiná, než po které jsem šla. Já moc a moc děkuju, že jsem dostala šanci a jsem vděčná za to, že mi Edí ukázala, že to jde."
Renata Chmelíkovámanagerka
„Ahoj Edi, audia jsem doposlechla asi před 14 dny a od té doby se snažím napsat tento komentář. Co mě při poslechu zaujalo, jak je možné, že ty samé pocity jako já má i někdo jiný? Nejsme příbuzné, neznáme se, neděláme stejnou práci, prostě jdeme jinou cestou, a přesto se cítíme stejně. To mi rozum prostě nebere. Každopádně lépe bych to, jak se cítím, nepopsala. Milá Edi, děkuji ti za to. Sice při poslechu propadám lehkému zoufalství se slzami v očích a říkám si, jaká jsem kr..a, protože prostě si to sama komplikuji. Na druhou stranu věřím, že když jsi to zvládla ty, zvládnu to také. Takže teď se musím posunout na stupínek „vím, že něco musím změnit, protože jinak se už vážně zblázním“, který se přede mnou tyčí jako zdánlivě nepřekonatelná betonová zeď, a nevzdat to. Uff …“ PS: Seznam hezkých okamžiků a crrr! obrázek nosím v hlavě a až zase tu práci zastavím a budu mít pocit, že mám před ní alespoň 3 vteřiny náskok, nakreslím a pošlu. Kreslím totiž strašně ráda.
Jana Hanzlová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ANO!!! Spokojenost je

o každodenním tréninku!

 

A je to jeden z nejúžasnějších tréninků, který si může člověk dopřát!

ANO!!!

Spokojenost je

o každodenním

tréninku!

 

A je to jeden z nejúžasnějších tréninků, který si může člověk dopřát!

Proč je cena tak nízká?

Protože mě drahé kurzy už nebaví... Nebaví mě to očůrávání sebe sama, že když zaplatím za mega drahý kurz, tak je tím pro mě výsledek zaručen. Kolikrát jste se už takto spálili? 

Jako pedagog vím, že před každou opravdovou změnou, novým návykem či dovedností, je absolutně (nejvíc) nejdůležitější v sobě nejdříve probudit ryzí nadšení a onu neuhasitelnou chuť opravdu začít!!! A to je alfou omegou všech mých kurzů!!!

Ceny za své kurzy tedy vnímám jako jeden společný oběd, během kterého ve Vás rozdmýchám energii natolik, aby Vám vydržela i přes všechna případná budoucí úskalí. Mé kamarádky, které se mnou na oběd opravdu chodí, by přesně toto potvrdily.

A ke všemu u všech svých kurzů GARANTUJI 100% vrácení peněz a to bez jakýkoliv otázek!!! To je absolutní jasňačka.

Objednávka

MŮJ VZKAZ PRO VÁS

Spokojenost je lék úplně, ale fakt úplně na všechno. Je to lepší než ibalgin!!! Nemohla jsem změnit nic z toho, co mě ničilo, protože jsem byla (dobrovolně) ponořená v bahně výčitek, žárlivosti, obviňování, srovnávání se a krutých soudů jak o sobě, tak o druhých lidech.

Přejeme si změnu...

...ale místo toho, abychom se soustředili na to, co je v našem životě úžasné, dokonalé a dech beroucí, soustředíme se na to, co postrádáme, co nás ničí a co nás štve. Dokud jsem řešila svou žárlivost, žárlila jsem ještě víc. Dokud jsem řešila netečnost svého muže, tak... no hádejte. Ale v momentě, kdy jsem uvěřila tomu, že mou podstatou je radost a pohoda, začala jsem se na radost a pohodu i soustředit. Když je ale člověk v bahně, tak má od bahna většinou úplně všechno. I spoďáry. Takže ano, je to celé výzva jako Everest. Jenže víte čeho umírající nejčastěji litují? ŽE JÁ JSEM SI TO TADY VÍCE NEUŽILA!!!

Krůček po krůčku...

...jsem se začala učit hledat radost a dokonalost tohoto světa všude okolo sebe. Nejdříve jsem neviděla vůbec, ale fakt vůbec nic. "Hm, miminko. Hezký, ALE upatlaný. Hm, štěně. Hezký, ALE všechno rozkouše. Hm, modrá obloha, ALE zítra už má pršet..." No zkrátka blá, bláá, blááá. Ale ejhle, každodenním tréninkem se najednou začaly mé pocity pomaloučku měnit. Začaly se měnit mé reakce. Čučela jsem na to jako puk. Totiž na něco, na co bych normálně startovala jako divoký býk v aréně, jsem jen řekla "hm". Zní to jako čáry máry fuk? Já vím. Taky mi to tak připadá, ale kouzelnou hůlku (zatím) nemám. Chci jen říct, že pohoda je o tréninku. A co je na tom to NEJ, že je to ten nejúžasnější trénink na světě.