ZDARMA pro Tebe!!! :) »»»

.

ZDARMA pro Tebe!!! :) ⇓

.

Jak dát svým dětem čas, netlačit na ně a přitom se nezbláznit?

Má dcerka hledá slovíčka ve slovníku a zatím to vyžaduje poměrně dost času. Na domácím učení je ale úžasné, že čas je. Je, ale plyne. Miluji svůj čas. Svůj čas ctím a je pro mě důležité si svobodně volit, jak a čím svůj čas naplňuji. Zároveň samozřejmě miluji, když mohu dopřát čas i svým dětem a netlačit na ně.

Dřív jsem u učení vařila nebo uklízela, ale nebylo to ono. Protože světe div se, u vaření se soustředím na vaření a u uklízení mě bere rapl. Takže očividně přestávám vládnout schopností soustředit se na dvě věci najednou. Stává se že mě muž?

A také nedokážu jen tak sedět a čekat…

V říjnu a listopadu minulého roku jsem ráno po špičkách mizela do posilovny na rotoped. Teď jsem si koupila skládací rotoped domů. Hurááá, našla jsem způsob, jak mohu být plně koncentrovaná na otázky své dcerky, dopřát jí kolik času jen potřebuje a přitom být happy jako dva grepy, protože jsem například právě teď naplnila svůj čas (70 min) krásnými 22km do kopce. Zadek necítím, leje ze mě jako z konve a naše školička je pro dnešek hotová. ✔

A jak se učíte se svými dětmi vy?

Sedíte u toho? Ležíte? Vaříte? Přebalujete? Jíte? Luxujete? Čistíte si kly? Jste u toho šťastní a radostní? 🤩

Mějte se krásně a DÍKY, že vás to baví.

Edita

DÁREK PRO TEBE !!!

 3 dny ke zdravé SEBEÚCTĚ

NAKOPÁVAJÍCÍ AUDIO TRÉNINK 

SEBEÚCTA je NEJVÍC!!!

.

Je to největší pecka na světě!

Tohle jsem opravdu nečekala. 

NÁDHERNÝ pocit!!! 🤩😄

MOTIVAČNÍ KOUČINK

ZDARMA

👉 15 min. NAKOPNUTÍ Tvé ENERGIE.

 Všechny podrobné informace najdeš tady. Stačí vyplnit formulář a já se Ti co nejdříve ozvu. Těším se! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Komentáře