Když se cítíte ztraceni…

„Tak co vás trápí?“

„Jsem úplně ztracená. Nevím, kdo jsem a co mám dělat. Cítím se nepotřebná, neužitečná. Stala se ze mě žena v domácnosti, kterou ale opravdu nejsem. Jsem finančně závislá na svém muži, který vlastní dvě firmy a skoro se nevídáme. Jsem už tak dlouho doma, že už ani nechodím ven, natož abych si našla nějakou práci. Vůbec nevím, co bych v životě měla dělat. Dřív jsem byla veselá kopa, byla se mnou zábava. Teď ale sotva vstanu z postele. Můj muž vlastní všechno. Byt, auta, všechno. Já nevlastním nic. Během mateřské dovolené jsem se starala jen o děti…“ slzy se jí řinuly po tváři. 

„Zcela Vám rozumím. Jeden by řekl, že je to těžká situace, ale vy potřebujete pochopit, že vaše vnitřní já vás neustále volá k sobě. Čím mizerněji se cítíte, tím víc vás volá. A nikdy vás volat nepřestane. 

Láhev vína každý večer není úplně ta cesta zpět ke svému vnitřnímu Já, ale rozumím, že na chvilku zapomenete na svůj pocit ztracenosti. A tak pro dnešek tedy “na zdraví” má milá. 

Již nyní však víte, že vínem se pocit prázdnoty nezaplní. Jediný způsob, jak lze prázdnotu zaplnit je skrze napojení se na svůj vlastní zdroj energie skrze návrat k sobě, napojení se na své vnitřní Já. K tomu je zapotřebí přestat dělat to, co do tého doby děláte a to jest, že jste se dala do role oběti, cítíte se zranitelná, ztracená, máte pocit, že je vše mimo vaší kontrolu a opravdu rozumím všemu, co mi tady říkáte, ale je to úplný opak toho, kdo doopravdy jste!!! 

Je jasné, že se cítíte takhle mizerně. Děje se to v momentě, kdy člověk ztratí svou navigaci. Ale představte si, že každé ráno, když se probudíte, tak máte možnost začít znova. Spánek totiž dokáže vše zahojit a vrátit nás k samotné naší podstatě. Jde jen o to, abychom se hnedle po probuzení nevrátili k tomu, co bylo včera nebo před 10 lety. 

Každý člověk se cítí ztracený, když není v souladu s tím, kdo doopravdy je. Ukazuje se to v podobě strachu, nízkého sebevědomí, pocitu, že je vše mimo vaši kontrolu. Stačí se však na to všechno dívat jako na svou emoční cestu. 

Člověk se cítí ztracený pokaždé, když mu už nepotřebuje dělat věci, které doposud dělal. Scházet se stejnými lidmi, dělat tohle nebo tamto a v momentě, kdy přestaneme dělat věci, které jsme byly zvyklý dělat, je snadné se cítit ztraceně. Ale tento pocit zmizí v momentě, kdy najdete něco, co vás napojí zpět na svůj zdroj.

První krokem je ZAČÍT VYPRÁVĚT NOVÝ PŘÍBĚH…!!!“

A jde to naučit. Ukáži Vám jak.


Cílem těchto osobních konzultací (energetických nakopnutí) je váš OKAMŽITÝ LEPŠÍ POCIT. To je pro mě to nejdůležitější, protože jakmile prožijete lepší pocit, máte se k čemu vracet. To JAK se k tomu vracet, vás naučím a není to vůbec nic těžkého. Jen to vyžaduje TRÉNINK. Ono mít krásně vypracované tělo nebo se naučit cizí jazyk také vlastně není nic moc náročného, jen to vyžaduje trénink. 

Naučím vás, jak si volit AKTIVIVNÍ přístup k životu, jak tedy pravidelně opouštět roli PASIVNÍHO chuděrkování.

Trénink spokojenosti NENÍ TERAPIE!!!

Nebudeme společně hledat příčiny PROČ vás trápí to, co vás trápí. Budeme se společně učit JAK se stát pánem své mysli a JAK opustit roli otroka své mysli. Mým cílem není z vás udělat 24hod šťastného člověka. Mým cílem je vám ukázat, že myšlenky, které máte v hlavě, jsou vaše a tím pádem si v nich můžete udělat pořádek. Mým cílem je vám ukázat, že tzv. realita nám život určovat nemusí.

Zdá se to být těžké jen proto, že nás to nikdy nikdo neučil. Jsme zvyklí reagovat, bojovat, obviňovat a trpět.

Ale proto tady přeci nejsme… 🙂

Osobní konzultace (energetická nakopnutí) probíhají na Praze 6 ve Střešovické ulici, kde si pronajímám krásné a útulné prostory. Cena je 800Kč/hod. V případě vašeho zájmu mi prosím napište na email editaberkov@gmail.com (pozor, na konci není „a“).

Už teď se na vás těším. 

Přihlaš se k odběru tohoto blogu.

Budu Tě inspirovat, až se z Tebe bude kouřit... :)

!!! VÁNOČNÍ AKCE !!!

POSLEDNÍ KUSY

!!! 3 KNIHY ZA CENU JEDNÉ !!!

!!! včetně poštovného !!!

„Edí, tohle je fakt pecka. Každá stránka je o mně. Mám ji podtrhanou od začátku do konce!“ Jana

3 KNIHY jen za:

996 Kč 399 Kč

Kniha, která

probudí Tvé sebevědomí

a chuť pustit se do akce

Art Foto Obrazy

Esence TDuše

šance vidět své pravé světlo

Obrazy jsou úplně jedinečné,  asi 2 dny jsem vstřebávala,  jak jsou krásné.... Setkání s tebou je nezapomenutelné a jedinečné, nikdy v životě jsem nic takového nezažila.  Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. A ten Obraz chci dát manželovi k našemu 25 letému výročí vztahu. Za všechno moc děkuji.“ Martina

V čistém napojení tvořím

Foto Art Obrazy

pro podporu ženského sebevědomí, vnímání vlastní krásy a jedinečnosti. 

Každý Obraz je úplný originál.

Jedná se o milovanou digitální tvorbu, díky které jsem mohla i já vstoupit do překrásného světa umění a kreativity...

Sbírej pohledy a sestav si balíček

originálních výkladových karet.

Komentáře