Materiály ZDARMA pro vaše dětičky

Pohádka na vyjm. sl. po B, audio pohádky od paní učitelky Lenky, hra bingo zlomky, inspirativní videa.

Nenechte se rozházet tím „nepříjemným“

Jak proměníme věci, které se nám nelíbí na věci, které se nám líbí?

Tak, že jim přestaneme věnovat svou pozornost! Myslím to smrtelně vážně!!!

Když se budeme matlat v tom, co se nám nelíbí, jsme v háji!!! A ne v háji zeleném, ale v háji temném a hustém… 

↓♥↓

STÁHNĚTE SI TOTO AUDIO V MP3

V tréninku spokojenosti se hóóódně věnujeme seznamu věcí a všeho, co máme rády a co nám HLAVNĚ dělá dobře. Protože když budeme těmto věcem, které pro nás jasně září a jsou nám příjemné, věnovat svou pozornost, potom se nám otevře cesta k tomu, kým doopravdy jsme a svět se nám začne měnit před očima…

Tento obrázek na začátku vypadal… jak bych to jen řekla… divně? Kdybych věnovala svou pozornost právě tomu, tak jsem s tím sekla a utvrdila bych se v pocitu, že jsem TRAPNÁ, ŽE NIC NEUMÍM, ŽE NEJSEM DOST DOBRÁ  a že jsou VŠICHNI LEPŠÍ NEŽ JÁ…

Jenže což takhle si dovolit nenechat se tím „divným, nepříjemným“ vůbec zvyklat? Což to zkusit nebrat tak vážně? Protože stejně nikdy nic není takové, jaké se zdá a hlavně se VŠECHNO VŽDYCKY DĚJE PRO NAŠE DOBRO. Nechat to být. Nevšímat si toho a zaměřit svou pozornost na věci, které nám dělají dobře. Zaměřila jsem se na všechny ty barvy, štetce, slunce a čerstvě pověšené prádlo, kafe a skleničku vína…

A tak vznikla tato ENERGICKÁ ALKRÓNKA jako dobíječ ENERGIE. Je tam všechno, co k nám, ženám, patří.

DOKONALÁ NEDOKONALOST, BARVY, ŽIVOT, VÁŠEŇ a DIVOKOST.

A to JÁ MÁM RÁDA. A co vy?


↓♥↓

UDĚLEJ SI RADOST a KUP SI OBRÁZEK!

 • A6 print 130Kč (105 × 148 mm = vezmi A4 papír, přehni ho, vznikne A5, přehni ještě jednou a máš A6 = velikost karty)
 • A3 print 260Kč (297 × 420 mm = pro ty z vás, co máte rádi velké (řehním se), protože je to velikost dvou A4)
 • info o ceně – ceny jsou konečné včetně poštovného, balného i našeho cupitání na poštu
 • 15% sleva – sdílejte jakoukoli stránku z našeho webu s vaším osobním prima doporučením a sleva 15% je vaše (kód slevy: anosdileno)
 • překvápko – na druhé straně každé Energické Alkrónky na vás čeká motivační věta jako překvapení
 • papír – 250g Colorcopy Coated Silk
 • kdy? na poštu cupitáme vždy 13. a 26. den v měsíci, o prázdninách však jen 13.7. a 13.8. Moc děkujeme za pochopení.
 • objednávkový formulář najdete pod obrázkem
 • příběh projektu Pikasso v šoku

Mgr. Edita Berková je autorkou projektu Zkoušíme to trošku jinak, jehož posláním je podpora rodičů na poli vzdělávání vlastních dětí. Je přesvědčená, že proto, aby si rodič mohl učení s vlastním dítkem opravdu užít, je potřeba v sobě probudit vnitřní dítě a opravdovou chuť společně zažít něco úžasného. Ve svých projektech dynamicky využívá prvky intuitivní pedagogiky a dramatické výchovy. Vede semináře, kde si rodiče za přítomnosti svých dětí mají šanci prožít učení trošku jinak. Taktéž je autorkou programu Jak se učit se svými dětmi, projektu Pikasso v šoku a Tréninku spokojenosti

NOVINKY

* Jak se učit se svými dětmi a nepřijít při tom o nervy? Jukněte se na tento program pouze za 99Kč.

* Nechte se inspirovat našimi videi z prostředí jednoho crazy pokusu o domškoláctví.

* Potřebujete změnu a ona ne a ne přijít? Zkuste Trénink spokojenosti jen za 99Kč.

Komentáře
 • Rubriky
 • Krásný den, jmenuji se Edita a jsem milovnice humoru, barev, modré indulony a Života.

  Také si o mně vrabci na střeše štěbetají, že jsem inspirátor, akcelerátor, gladiátor, realizátor, propagátor, public speaker, tygr i vítr.

  Mé vnitřní JÁ si chce hrát, radovat se, užívat si, zkoušet nové věci, milovat a ŽÍT… Nepřestává mě tedy volat k sobě, na vlastní cestu, zpět k mým snům a touhám. A  tak se stále dokola učím mít odvahu a plnou důvěru za mým vnitřním hlasem jít.

  sem maminkou dvou andělů, Elly a Edy. Jeden z našich kamarádů nám tenkrát do porodnice napsal: „Čím víc „éček“, tím je to chutnější“. Měl pravdu, je to báječné!!! 

  Jsem milovnicí smíchu, modré indulony, extravagantních naušnic, hor, lyžování, horké vany, praskajícího dřeva v krbu, barev, vášně, akce, koní, lesa, divokého tance a to je teprve začátek. Píši to všude a stále dokola, neboť to vážně MILUJI.

  Jsem realizátor svých snů a přání… 

  V roce 2010 si mě pro svůj vznik vybral jeden geniální nápad –Strollering – mateřská v pohybu. Bylo to krásných, bohatých a tvůrčích 7 let, neboť se pod taktovkou mého fantastického týmu Strollering rozrostl po celé ČR a dokonce i do zahraničí. Měla jsem tedy to magické štěstí dát vznik něčemu, co začalo pouze šíleným a nereálným nápadem a co dokázalo vykvést do nepředstavitelných rozměrů, možností a nezapomenutelných zážitků.

  S blížící se čtyřicítkou mi na vrata začala (ne)čekaně bušit silná potřeba změny!!! Byl to šok jako prase (pardón), neboť se mi samozřejmě vůbec nic měnit nechtělo. Na ostatních bych toho tehdá měnila a opravovala téměř všechno (smích), ale na sobě? A ve svém životě? Ne, ne, to se mi vážně nechtělo a tak jsem se začala důmyslně schovávat za své promakané hemzy typu „nejde to, to je blbost“ a samozřejmě za své stížnosti, obviňování a chuděrkování.

  Mé vnitřní Já se mnou mělo naštěstí zcela jiné úmysly, než poslouchat mé kecy v kleci… Místo toho, aby mi přitakalo, začalo mi ukazovat, jak dlouho jdu mimo svou vlastní cestu, jak dlouho přehlížím to, co opravdu chci. Co vám tedy budu povídat, byl to mazec na jedničku s hvězdičkou a vše se rozfičelo jako namydlený blesk.

  Na začátku roku 2018 jsem tedy po sedmi nádherných letech s největší láskou PRODALA svou milovanou značku Strollering. Bylo to těžké? Vlastně ani ne. Vždyť to znáte, jakmile se člověk jednou rozhodne, vše se začne dít tak nějak samo a s přirozenou lehkostí. A tak vznikl i trénink spokojenosti.

  V létě 2018 přišel velice silný moment, takový ten nezapomenutelný zážitek, díky kterému si člověk uvědomí, kolik věcí dělá jen proto, aby se zalíbil druhým, kolik věcí dělá jen proto, že se to tak dělat má a že vlastně nežije tak, jak si vždycky přál, a tak jsem hodila kolo do pole. Moc ráda vám o tom budu jednou vyprávět.

  Celý podzim 2018 mi vnitřní hlásek, ten nezbeda jeden, šeptal, ať se sbalím a někam se svými dětičkami odletím. A rovnou na 3 měsíce. V listopadu 2018 jsem tedy koupila letenky a ODLETĚLI jsme na 3 měsíce do opuštěné vísky na jih Kréty, kde jsem se svými dětičkami prožila téměř nepopsatelné tři měsíce (listopad – únor). Bylo to těžké? – Teď s odstupem vlastně vůbec, ale tenkrát ano… Bylo to správné rozhodnutí? Absolutně ano.

  Dlouho, předlouho zel šuplík s nápisem „mé (po)volání“ prázdnotou. Ale v pohádkách se do světa chodí, aby člověk zažil, našel, pochopil a naučil se. A můj život pohádka opravdu je, takže s první rozkvetlou sněženkou jsem se v roce 2019 rozhodla, že proměním své nelogické, amatérské a nespoutané vášně ve své (po)VOLÁNÍ.

  A tak postupně vznikly projekty:

  Můj vnitřní hlásek se mnou odjakživa touží spolupracovat a já mu ve svých 40+ konečně začínám (doufám) pořádně rozumět a přestávám se bát navrhovaných směrovek kudy kam. Samozřejmě, že to většinou jsou právě ony nelogické, bláznivé, sobecké, nereálné ukazatelé, do kterých nás rozum, pan ochránce, nechce pustit za žádnou cenu.

  Nepřestávám děkovat všem, kdo mi kontinuálně pomáhají, a díky kterým si plním své sny.

  Speciální dík patří lidem, díky kterým jsem tady – mé milované a milující mamince, Elišce Berkové za to, že mi celý život ukazuje lehkost bytí, radost a vděčnost z každého nádechu i výdechu. „Mami, díky! Jsem pyšná, že mohu být Tvou dcerou…“

  Táto, i když tu už tak dlouho nejsi, díky, že jsi mě naučil objímat stromy a dívat se na hvězdy. Nikdy nepřestanu slyšet Tvůj smích…“

  Humor, Radost a Akce jsou mým zdrojem energie, jsou to elementy, které mi tepou v žilách, a tak se těším, co dalšího si pro mě život připravil.

  DĚKUJI.