Jednoduché zaklínadlo pro lepší náladu

Význam slova pindat je mluvit bez obsahu, beze smyslu, zkrátka žvanit. Emma měla pocit, že by přesně s pindáním měla přestat a začít už konečně se svým životem něco dělat.
Všichni okolo se tvářili, že tvoří, pracují, budují, jsou šťastní, cestují, sportují  a ona měla pocit, že jen stagnuje a PINDÁ. „To je stejně tak divné slovo”, pomyslela si Emma a napadlo ji, že by mohlo být podle toho charismatického vousáče Pindarose, který je dodnes považován za absolutní špičku starověké řecké lyriky.
Totiž tenhle frajer se prý jednoho krásného dne, přibližně 522–446 před naším letopočtem, probudil a ještě než si vyčistil zuby, prohlásil:

„Staň se tím, kým jsi.“

Emma měla v tomto směru posledních pár měsíců jakýsi zvláštní výpadek… Za žádnou cenu si nemohla vzpomenout kým je a celé to bylo okořeněné ji výše  zmíněnou realitou, kterou vnímala všude okolo sebe. Na ulici, v obchodě, v metru, ve škole, na facebooku, instagramu dokonce i v knihovně potkávala druhy své čeledi Homo sapiens, kteří na ni působili, že vědí naprosto přesně kým jsou, jaké jsou jejich talenty a kam směřují.

Mrkla na hodiny, bylo 10:53 dopoledne. Svému synovi pustila Bolka a Lolka (samozřejmě naprosto vyjímečně!) a otevřela si pivo (ještě víc vyjímečně než B a L).

Ptáte se, kdo je to Emma?

  1. Emma je postava smyšlená, vášnivá, energetická, smyslná, komplexně radostná, žijící od jednoho mozkového impulsu ke druhému.
  2. Emma to má jednou tak a podruhé zase onak, až jí to samotnou překvapuje.
  3. Z výše zmíněného vyplývá, že Emma není autorka tohoto článku, že Emma není ani vy, ani já, protože my jsme, na rozdíl od ní, zcela normální a těžko chápeme věci, které Emma řeší, cítí a prožívá…

Emma v sobě poslední dobou vnímala čím dál tím více rozporuplných pocitů. Na jedné straně, a to hlavně v oblasti svého srdce a žaludku, pozorovala nekompromisní výbuchy touhy jít si za svými nelogickými, vzrušujícími, nespoutanými a tolik lákavými sny. Na straně druhé si připadala mdlá, bez energie, ustrašená, nedosatečná a plná nejnudnějších logických argumentů a výmluv.

Podívala se na zeď, kde měla svůj oblíbený obrázek s nápisem:

„Přestaň se v tom utápět!!!“ řekla si pro sebe a dodala: “Čekají tě úžasné věci, holka.” Pocítila úlevu a na tváři se jí rozjasnil OPRAVDOVÝ ÚSMĚV.

ZKUSTE TO TAKY…

———————————————

Autorka článku, Edita Berková: „Jsem milovnicí humoru, nespoutanosti, divokosti, akce, modré indulony, hor, lyžování, horké vany a praskajícího dřeva v krbu. S blížící se čtyřicítkou mi na vrata začala bušit silná potřeba změny, kterou jsem měla možnost řádně si prozkoumat, kde jinde, než na samotném dně. Tam jsem se podívala svým strachům, srovnávání se a lpění zpříma do očí a ukázala těm pacholkům cestu ven. Prodala jsem svou značku Strollering a začala tak zcela novou, neprozkoumanou kapitolu svého úžasného života.“  Více zde.

Přihlaš se k odběru tohoto blogu.

Budu Tě inspirovat, až se z Tebe bude kouřit... :)

!!! VÁNOČNÍ AKCE !!!

POSLEDNÍ KUSY

!!! 3 KNIHY ZA CENU JEDNÉ !!!

!!! včetně poštovného !!!

„Edí, tohle je fakt pecka. Každá stránka je o mně. Mám ji podtrhanou od začátku do konce!“ Jana

3 KNIHY jen za:

996 Kč 399 Kč

Kniha, která

probudí Tvé sebevědomí

a chuť pustit se do akce

Art Foto Obrazy

Esence TDuše

šance vidět své pravé světlo

Obrazy jsou úplně jedinečné,  asi 2 dny jsem vstřebávala,  jak jsou krásné.... Setkání s tebou je nezapomenutelné a jedinečné, nikdy v životě jsem nic takového nezažila.  Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. A ten Obraz chci dát manželovi k našemu 25 letému výročí vztahu. Za všechno moc děkuji.“ Martina

V čistém napojení tvořím

Foto Art Obrazy

pro podporu ženského sebevědomí, vnímání vlastní krásy a jedinečnosti. 

Každý Obraz je úplný originál.

Jedná se o milovanou digitální tvorbu, díky které jsem mohla i já vstoupit do překrásného světa umění a kreativity...

Sbírej pohledy a sestav si balíček

originálních výkladových karet.

Komentáře