.
.

Uvolnění kreativity je lepší než or*asmus…

UVOLNĚNÍ KREATIVITY je takovej nářez, že to svět neviděl.

Když si to homo sapiens dovolí, začne ho to unášet tak, že totálně zapomene, kolik je hodin, že děti mají hlad nebo že vůbec nějaké děti má (pššš), anebo že už před hodinou potřeboval čůrat jako mrak. 

DOVOLIT SI TVOŘIT!!! To je podle mě stejné, jako dovolit si při s*xu myslet i sem tam na sebe (mluvím za nás ženy)…
Dovolit si tvořit a vypráskat z hlavy ty kecy o tom, že nic neumím, anebo je tam klidně nechat být, podívat se na ně a z plna hrdla se jim zasmát. Něco jako: ha – ha – ha.

Já Vám říkám, že kdybyste mi před 3 lety řekli, že se budu živit tvůrčí činností, tak bych smíchy padla na znak. Kdybyste mi řekli, že bude o mé kreativní počiny zájem, že si koupím Canon, že si sama najdu způsob, jak vytvářet něco hezkého jak pro oči, tak pro duši, že budu fotky upravovat tak, že se to bude líbit, NEVĚŘILA BYCH VÁM!!!

Rodiče mě tenkrát, za krále Klacka, chtěli přihlásit na výtvarku. Paní umělkyně se na mě skrze brýle podívala, něco mi zadala a po 2,6 min. mým rodičům vysvětlila, že tudy MÁ CESTA ROZHODNĚ NEVEDE. Vůbec jsem to nechápala, to sluníčko bylo hezký.

No a je to! Přesvědčení o své nedokonalosti a neumětismu se peče na 220C.

K tomu už stačí přidat jen záchvat smíchu paní učitelky před celou třídou, která vzala mnou vytvořený obrázek maminky do ruky a chtěla, abych ji vysvětlila, co je to za tlustou černošku.

Ale nejsme tady proto, abychom fňukali, ale abychom TVOŘILI!!!

Znáte to rčení? „Jednoho dne se na všechno vy*rala a od té doby byla šťastná.“ Čím starší jsem, tím to víc žiju. Můj muž Vám to potvrdí…

Takže ok, NEUMÍM to, ale proč mě to hergot celou dobu tak táhne? A co mě to vlastně táhne? Cit pro designe fakt nemám. Kdybyste viděli, co jsem schopná si občas vzít na sebe, no hrůza. A když se podíváte na můj web, tak je to patlanice všeho. Vůbec to není tak, jak by to mělo být. Zkoušela jsem to, viď Kristý?! Má Kristý Urbanová, nejlepší a nejkrásnější webdesignerka v ČR, si se mnou něco vytrpěla. Ona to umí tááák krásně. A vždy mi mé stránky nádherně udělala!!! Ale uběhlo pár dní a já do toho začala šmatlat, až jsem to úplně překopala. Naprosto stejná story je s úžasnou grafičkou Regí. Hej, chcete grafiku? Regí!!! Ta ze mě, podle mě, doslova kvete a to se k ní ještě vtírám, aby mě zasvětila do Photoshopu. PánBůh s ní…

Miluju, když jsou věci hezké, ale to hezké a dokonalé, to holt nejsem já. Dlouho mi to rvalo srdce. Netoužila jsem po ničem víc, než abych to všechno měla také hezké a dokonalé, abych i já byla hezká a dokonalá, ale i kdybych se po..., tak to prostě nešlo a nejde.

Takže asi tušíte, kam tento doják směřuje… ANO! Přesně tak!!! Jednoho dne jsem se na to všechno víte co a od té doby to nabralo neuvěřitelné obrátky.

Takže (miluju slovíčko takže), co jsem Vám chtěla říct je, že UVOLNĚNÍ KREATIVITY je vlastně O*GASMUS SÁM O SOBĚ. A z extáze a lásky vznikají božské dětičky, a jedno takové čáp přinesl i mně – návrh přední strany pro nový kreativní blok, který teď tak nutně pro svou tvorbu potřebuju, protože jsem všechny bloky z minulé kolekce už popsala… 

Jsem z toho HOTOVÁ. 

Jsem hotová z toho, co se stane, když na první místo dáme sebe a svou touhu tvořit. MILUJU TO úplně nejvíc!!!  

A teď by mě nej zajímalo, jak to s kreativitou máte Vy??? Co, jak a kdy tvoříte??? Jak a kde cítíte, že máte blok? Co Vám prima učitelka řekla? Napište mi to do komentářů tady pod článek.

A teď mě jen tak náááhodou napadlo, nechcete dát náhodou svůj ctěný palec mé stránce PIKASSO V ŠOKU? Je to fakt super, pod každým příspěvkem mám cca 5 lajků, takže fakt nářez!!! Jo a vpravo, tady na této stránce, mi můžete nechat svůj email a to už je jako kdybychom si spolu dali skleničku, ne?

Tak konec trapného marketingu, tady je to mé bejby…
Ten nápis nemá chybu, že?
Jóóó, jsem happy jako dva grepy!!!

A nej D Ě K U J U, že Vás to se mnou baví. Nesmírně si toho vážím!!!

Chci se na ten zázrak podívat pořádně…

DÁREK PRO TEBE !!!

 3 dny ke zdravé SEBEÚCTĚ

NAKOPÁVAJÍCÍ AUDIO TRÉNINK 

SEBEÚCTA je NEJVÍC!!!

.

Je to největší pecka na světě!

Tohle jsem opravdu nečekala. 

NÁDHERNÝ pocit!!! 🤩😄

MOTIVAČNÍ KOUČINK

ZDARMA

👉 15 min. NAKOPNUTÍ Tvé ENERGIE.

 Všechny podrobné informace najdeš tady. Stačí vyplnit formulář a já se Ti co nejdříve ozvu. Těším se! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Komentáře