Materiály ZDARMA pro vaše dětičky

Pohádka na vyjm. sl. po B, audio pohádky od paní učitelky Lenky, hra bingo zlomky, inspirativní videa.

Einstein řekl: „Můžeme žít pouze dvěma způsoby. První z nich je…

…žít, jako kdyby neexistovaly zázraky. Druhý znamená žít, jako kdyby všechno bylo ZÁZRAK.“ (Albert Einstein)

 

 

 • A3 print 860Kč (297 × 420 mm)
 • A4 print 360Kč (210 × 297 mm)
 • Ceny jsou konečné včetně poštovného (ČR), balného i mého cupitání na poštu.
 • Do poznámky uveďte, o jakou část obazu máte zájem.
 • Papír – 250g Colorcopy Coated Silk
 • 15% sleva – sdílejte jakoukoli stránku z tohoto webu s vaším osobním prima doporučením a sleva 15% je vaše (kód slevy: anosdileno) a tato sleva je o absolutní důvěře 🙂
 • Překvápko – u každé zakázky na vás čeká motivační věta jako překvapení
 • Kdy? na poštu cupitám vždy 13. a 26. den v měsíci. Moc děkuji za pochopení.
 • Objednávkový formulář najdete pod obrázkem
 • Podívejte se na příběh tohoto bláznivého projektu s názvem Pikasso v šoku

Mgr. Edita Berková je autorkou projektu Zkoušíme to trošku jinak, jehož posláním je podpora rodičů na poli vzdělávání vlastních dětí. Je přesvědčená, že proto, aby si rodič mohl učení s vlastním dítkem opravdu užít, je potřeba v sobě probudit vnitřní dítě a opravdovou chuť společně zažít něco úžasného. Ve svých projektech dynamicky využívá prvky intuitivní pedagogiky a dramatické výchovy. Vede semináře, kde si rodiče za přítomnosti svých dětí mají šanci prožít učení trošku jinak. Taktéž je autorkou programu Jak se učit se svými dětmi, projektu Pikasso v šoku a Tréninku spokojenosti

NOVINKY

* Jak se učit se svými dětmi a nepřijít při tom o nervy? Jukněte se na tento program pouze za 99Kč.

* Nechte se inspirovat našimi videi z prostředí jednoho crazy pokusu o domškoláctví.

* Potřebujete změnu a ona ne a ne přijít? Zkuste Trénink spokojenosti jen za 99Kč.

Komentáře
 • Rubriky
 • Krásný den, jmenuji se Edita a jsem milovnice humoru, barev, modré indulony a Života.

  Také si o mně vrabci na střeše štěbetají, že jsem inspirátor, akcelerátor, gladiátor, realizátor, propagátor, public speaker, tygr i vítr.

  Mé vnitřní JÁ si chce hrát, radovat se, užívat si, zkoušet nové věci, milovat a ŽÍT… Nepřestává mě tedy volat k sobě, na vlastní cestu, zpět k mým snům a touhám. A  tak se stále dokola učím mít odvahu a plnou důvěru za mým vnitřním hlasem jít.

  sem maminkou dvou andělů, Elly a Edy. Jeden z našich kamarádů nám tenkrát do porodnice napsal: „Čím víc „éček“, tím je to chutnější“. Měl pravdu, je to báječné!!! 

  Jsem milovnicí smíchu, modré indulony, extravagantních naušnic, hor, lyžování, horké vany, praskajícího dřeva v krbu, barev, vášně, akce, koní, lesa, divokého tance a to je teprve začátek. Píši to všude a stále dokola, neboť to vážně MILUJI.

  Jsem realizátor svých snů a přání… 

  V roce 2010 si mě pro svůj vznik vybral jeden geniální nápad –Strollering – mateřská v pohybu. Bylo to krásných, bohatých a tvůrčích 7 let, neboť se pod taktovkou mého fantastického týmu Strollering rozrostl po celé ČR a dokonce i do zahraničí. Měla jsem tedy to magické štěstí dát vznik něčemu, co začalo pouze šíleným a nereálným nápadem a co dokázalo vykvést do nepředstavitelných rozměrů, možností a nezapomenutelných zážitků.

  S blížící se čtyřicítkou mi na vrata začala (ne)čekaně bušit silná potřeba změny!!! Byl to šok jako prase (pardón), neboť se mi samozřejmě vůbec nic měnit nechtělo. Na ostatních bych toho tehdá měnila a opravovala téměř všechno (smích), ale na sobě? A ve svém životě? Ne, ne, to se mi vážně nechtělo a tak jsem se začala důmyslně schovávat za své promakané hemzy typu „nejde to, to je blbost“ a samozřejmě za své stížnosti, obviňování a chuděrkování.

  Mé vnitřní Já se mnou mělo naštěstí zcela jiné úmysly, než poslouchat mé kecy v kleci… Místo toho, aby mi přitakalo, začalo mi ukazovat, jak dlouho jdu mimo svou vlastní cestu, jak dlouho přehlížím to, co opravdu chci. Co vám tedy budu povídat, byl to mazec na jedničku s hvězdičkou a vše se rozfičelo jako namydlený blesk.

  Na začátku roku 2018 jsem tedy po sedmi nádherných letech s největší láskou PRODALA svou milovanou značku Strollering. Bylo to těžké? Vlastně ani ne. Vždyť to znáte, jakmile se člověk jednou rozhodne, vše se začne dít tak nějak samo a s přirozenou lehkostí. A tak vznikl i trénink spokojenosti.

  V létě 2018 přišel velice silný moment, takový ten nezapomenutelný zážitek, díky kterému si člověk uvědomí, kolik věcí dělá jen proto, aby se zalíbil druhým, kolik věcí dělá jen proto, že se to tak dělat má a že vlastně nežije tak, jak si vždycky přál, a tak jsem hodila kolo do pole. Moc ráda vám o tom budu jednou vyprávět.

  Celý podzim 2018 mi vnitřní hlásek, ten nezbeda jeden, šeptal, ať se sbalím a někam se svými dětičkami odletím. A rovnou na 3 měsíce. V listopadu 2018 jsem tedy koupila letenky a ODLETĚLI jsme na 3 měsíce do opuštěné vísky na jih Kréty, kde jsem se svými dětičkami prožila téměř nepopsatelné tři měsíce (listopad – únor). Bylo to těžké? – Teď s odstupem vlastně vůbec, ale tenkrát ano… Bylo to správné rozhodnutí? Absolutně ano.

  Dlouho, předlouho zel šuplík s nápisem „mé (po)volání“ prázdnotou. Ale v pohádkách se do světa chodí, aby člověk zažil, našel, pochopil a naučil se. A můj život pohádka opravdu je, takže s první rozkvetlou sněženkou jsem se v roce 2019 rozhodla, že proměním své nelogické, amatérské a nespoutané vášně ve své (po)VOLÁNÍ.

  A tak postupně vznikly projekty:

  Můj vnitřní hlásek se mnou odjakživa touží spolupracovat a já mu ve svých 40+ konečně začínám (doufám) pořádně rozumět a přestávám se bát navrhovaných směrovek kudy kam. Samozřejmě, že to většinou jsou právě ony nelogické, bláznivé, sobecké, nereálné ukazatelé, do kterých nás rozum, pan ochránce, nechce pustit za žádnou cenu.

  Nepřestávám děkovat všem, kdo mi kontinuálně pomáhají, a díky kterým si plním své sny.

  Speciální dík patří lidem, díky kterým jsem tady – mé milované a milující mamince, Elišce Berkové za to, že mi celý život ukazuje lehkost bytí, radost a vděčnost z každého nádechu i výdechu. „Mami, díky! Jsem pyšná, že mohu být Tvou dcerou…“

  Táto, i když tu už tak dlouho nejsi, díky, že jsi mě naučil objímat stromy a dívat se na hvězdy. Nikdy nepřestanu slyšet Tvůj smích…“

  Humor, Radost a Akce jsou mým zdrojem energie, jsou to elementy, které mi tepou v žilách, a tak se těším, co dalšího si pro mě život připravil.

  DĚKUJI.