ZDARMA pro Tebe!!! :) »»»

.

ZDARMA pro Tebe!!! :) ⇓

.

Překonej pochybnosti a dosáhni svých snů! 💪🚀 Ale POZOR – věřit NESTAČÍ!

Všude se stále dokola píše a tvrdí, že tomu, co si přejeme, musíme hlavně věřit… Opravdu?

Víra je sice, fajn, ale ale mně tuto „víru“ narovnal pan Vladimír Kafka, akademický malíř, léčitel, aktér besed a autor úžasných knih…

Pojďme se tedy podívat na příběh o malém chlapci, který se chtěl naučit jezdit na kole: Chlapec se bál a nevěřil si, ale jeho otec mu řekl: „Víš co? Nezáleží na tom, jestli tomu věříš nebo ne. Důležité je, že víš, že to dokážeš.“ A tak se chlapec postavil na kolo a začal jezdit. Nebylo to hned dokonalé, ale postupně se zlepšoval a nakonec se stal skvělým cyklistou.

Pan Kafka mi společně s tímto příběhem otevřel oči. Uvědomila jsem si, že klíčem k úspěchu není pouze víra v sebe sama, ale také vědění, že to dokážu. A tak jsem se s novou energií, pokorou a skálopevným rozhodnutími i já tenkrát vrátila ke své knize. Věděla jsem, že to dokážu!!! A psala jsem dál… 

Nakonec jsem tu knihu dokončila! Ano, proces to byl opravdu náročný, kór pro neorganizovanou jednotku, jakou jsem tenkrát byla. Ale co vám budu povídat? Stálo to za to!!!

Když jsem držela hotový výtisk v rukou, cítila jsem obrovskou hrdost a radost zároveň. Překonala jsem totiž své miláčky = Našeptávače, své pochybnosti a dosáhla svého vysněného cíle.

foto by Helena Konečná

A nyní si představte své dění: I vy jste teď dost možná uprostřed něčeho většího, k čemu jste se dlouho odhodlávala a najednou vás napadnou ti vaši Našeptávači: „Stejně to nedokážeš, bude to stát za prd, jsi na to stará, vzdej, to, stejně to nikoho nezajímá… “ Znáte to také??? 

Takže co si z toho můžeme vzít? Že věřit si nestačí – musíme také vědět, že to dokážeme. A jak toho dosáhnout? Tady je pár tipů:

1. Připomeňte si své úspěchy: Máme tendenci zapomínat na to, co jsme už dokázali. Udělejte si seznam svých úspěchů a připomeňte si je, když budete potřebovat povzbudit. Tento krok rozhodně NEPODCEŇUJTE!!!

2. Obklopte se pozitivními lidmi: Mít kolem sebe lidi, kteří vás podporují a věří ve vás, je nesmírně důležité. Oni vám pomohou udržet víru ve své schopnosti. Tento krok rozhodně NEPODCEŇUJTE!!!

3. Učte se z neúspěchů: Neúspěchy jsou součástí života a učení. Místo abyste se jimi nechali odradit, použijte je jako příležitost k růstu a zlepšení. Tento krok rozhodně NEPODCEŇUJTE!!!

4. Stanovte si reálné cíle: Mít nereálné očekávání může vést k zklamání a pochybnostem. Stanovte si cíle, které jsou pro vás dosažitelné a postupujte k nim krok za krokem. Tento krok rozhodně NEPODCEŇUJTE!!!

5. Věřte, ale hlavně potřebujete VĚDĚT, že to dokážete: Věřit si je důležité, ale klíčem k úspěchu je vědět, že to dokážete. Když budete mít pocit, že vám víra nestačí, připomeňte si své schopnosti a vědomosti a řekněte si: „Vím, že to dokážu!“ Tento krok rozhodně NEPODCEŇUJTE!!!

Tak co tomu říkáte? Jste připravena přestat jen věřit a začít vědět, že to dokážete?

Dejte mi vědět a společně se můžeme vydat na cestu plnou úspěchů a radosti z dosažených cílů.

S láskou k Akci a vnitřnímu Klidu,

Edita

DÁREK PRO TEBE !!!

 3 dny ke zdravé SEBEÚCTĚ

NAKOPÁVAJÍCÍ AUDIO TRÉNINK 

SEBEÚCTA je NEJVÍC!!!

.

Je to největší pecka na světě!

Tohle jsem opravdu nečekala. 

NÁDHERNÝ pocit!!! 🤩😄

MOTIVAČNÍ KOUČINK

ZDARMA

👉 15 min. NAKOPNUTÍ Tvé ENERGIE.

 Všechny podrobné informace najdeš tady. Stačí vyplnit formulář a já se Ti co nejdříve ozvu. Těším se! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Komentáře