aneb VYSÍLÁNÍ na frekvenci 

ŽIVOT NÁS MÁ BAVIT! 

radost - energie - divokost - humor - akce - neber to tak vážně - stop stopping yourself - I am getting ready to be ready - I choose to be happy - more joy - stop saying yes to shit you hate - you are enough - štěstí není náhoda


Vítejte v našem AUDIO blogu

Edita Berková

Zakladatelka projektu ÚžasnýSTAV, trenérka spokojenosti, milovnice modré indulony, piva, lyžování, smíchu, praskajícího dřeva v krbu, humoru, radosti a akce.

Kristý Urbanová

"Kristý má dar rozesmát davy. Je tvůrcem tohoto webu a každý den mi vyráží dech svým profesionálním přístupem a citem pro detail. Je čest s takovým člověkem spolupracovat." Edita 

20. příspěvek

19. příspěvek

Rok 2018 je opravdu plný velikých změn a jednou z nich je i ukončení 7 letého a velice úspěšného projektu Ženy Ženám. Tentokrát jsem si povídala se zakladatelkou tohoto projektu Alicí Kirš.

18. příspěvek

Dlouhé příspěvky Martiny Brandové jsou jedny z mála, které si pokaždé, s největší chutí, dočtu až do konce. Miluji její styl psaní a miluji její smysl pro humor. Věřím, že svou upřímností otevírá mnohé brány… Martí, DÍKY.

17. příspěvek

Z pracovního života se mi začala vytrácet vášeň a radost. Přestala jsem cítit tu energii, která vždy plyne z napojení se na zdroj. Musela jsem se vydat jinudy…

16. příspěvek

„Na seriály nemám čas. Vždyť den má jen 25hod.. A substantivum Život píši vždy s velkým počátečním písmenem, protože nic úžasnějšího neznám,“ začala povídání u čaje paní Eva (1942).

15. příspěvek

Na Jirku Charváta jsem se nepopsatelně těšila. Nejenže je to švihák lázeňský, jak by řekla má babička, ale ke všemu je fááákt vtipnej. Bylo to nádherné setkání. 2,5 hod. jsme si povídali o sebepřijetí, o tom, jak vlastně vůbec neexistujeme, o kouření žáby a o milovaném humoru. Jirka si knihou#Eskejp: Na útěku z kanceláře napsal svou budoucnost. Opustil...

14. příspěvek

Ten příšerný strach, zda náááhodou nejsem trapná. Ale jak vůbec s něčím začít, když jsem svázaná okovy trapnosti? Milá trapnosti, TRHNI SI!

13. příspěvek

O urputnosti a jejím protipólu, o splněných přáních… Rozhovory s Haní jsou zkrátka úžasné!

12. příspěvek

Renča přišla, posadila se, já udělala kafe a už to jelóóó… pohyby, tantrický nácvik probouzení bojovníka, změna optiky v roli mámy a spousta dalších úžasných zážitků.

11. příspěvek

Zatočit nebo odbočit? A je to okno znamení, že za dveřmi je můj sen?

  • Rubriky
  • Líbí se vám moje audia?

    Zapište se, ať vám žádné neunikne!

    Na váš e-mail vám zašleme vždy informaci o nově nahraných audiích. O své osobní údaje se nebojte, pečujeme o ně velmi svědomitě:)
  • Tak tohle jsem já, Edita. Jsem pyšnou dcerou magických lidí a jsem maminkou dvou andělů Elly a Edy. Jsem milovnicí smíchu, modré indulony, naušnic, hor, lyžování, horké vany a praskajícího dřeva v krbu.
  • Tři měsíce před svými 40. narozeninami jsem se rozhodla prozkoumat svůj život ještě o malinko víc... S láskou jsem tedy v únoru 2018 prodala svou milovanou značku Strollering a začala jsem si "rochnit" v Ú-STAVu, tedy ÚžasnémSTAVu...
  • Úžasný-STAV je tu pro nás všechny, kdo tušíme, že Humor, Radost a Akce jsou hybnými silami celého Vesmíru, jehož středem jsme právě MY a naše Nadšení.