Jak podpořit pozitivní nastavení mysli svých dětí - jejich přirozený, zvídavý a radosný mindset? 

Mindset - přístup, postoj, pohled na věc, způsob myšlení, nastavení mysli. 

V momentě, kdy člověk začne měnit a rozpínat svůj mindset, své nastavení mysli, začne automaticky zažívat i jiné vnímání svého života. To, jakým způsobem přemýšlíme, ovlivňuje celý náš život. My dospěláci si kolikrát horko těžko dokážeme poradit s zhoubnými myšlenkami typu: Nejde mi to. Neumím to. Stojím za starou bačkoru. Brácha je lepší. Nemají mě rádi. Nejsem dost dobrá...

Přišlo mi tedy fajn, začít ukazovat možné způsoby JAK NA TO i svým dětičkám, a tak vznikly AFIRMAČNÍ KARTY PRO DĚTI.

A co takhle rovnou

VÝHODNÝ BALÍČEK?

 • Audio návod "Jak se učit se svými dětmi?"
  Více než 60 min. audio návodu, který vám v mnohém vyrazí dech. Běžná je cena 199 Kč.
 • Audio série "Vše, co jste chtěli vědět o domškoláctví."
  Více než 60 min. audio povídání, čím jsme si prošli, jak se vypořádat s pochybnostmi a jak si to hlavně pořádně užít. Běžná cena 200 Kč.
 • Afirmační karty pro děti - přirozená podpora pozitivního nastavení mysli
  56 PDF karet, které fungují, a které si děti mohou lepit např. nad postýlku. Běžná cena je 126 Kč.
 • BONUS - šablona MATIČKA ZEMĚ
  Jednoduchá šablona pro výrobu MATIČKY ZEMĚ i s video návodem.

525 Kč 300 Kč

Afirmace (lat. laffirmo, česky tvrdit, ujišťovat) jsou krátké a posilující věty, které pomáhají změnit nastavení mysli (mindset) k lepšímu. Je to zábavný a efektivní způsob, jak se starat o své přirozené sebevědomí, sebeúctu a lehkost, se kterou se na situace okolo nás díváme. 

Tak schválně, jaký je rozdíl v tom, když dítko uvěří, že chyba znamená, že je s ním něco v nepořádku, že je asi hloupé? Anebo když dítko uvěří, že chyba je jeho kamarádka a průvodkyně? 

Afirmace jsou skvělým způsobem jak svému dítku zvednout sebevědomí, sebedůvěru, víru ve své schopnosti a jeho přirozenou radost ze života.

Těchto 56 karet může v rodině doslova vykouzlit zázraky. Stačí si jen o kartách a jejich významu pravidelně povídat, udržovat celý proces aktivní a živý a podporovat své dítko v pochopení významu například kresbou nebo napsáním dopisu.

Objednávka karet za 126 Kč