MOTIVAČNÍ KOUČINK

s Editou

Představ si, že se každé ráno probouzíšenergií a s chutí se do toho konečně pořádně pustit! 

A zároveň si k tomu představ, že tato vzácná a magická energie vychází z Tvého vnitřního klidu, ze sebeúcty a z Tvé zářivé vize.

Žadný stres, žádný tlak, ale naopak klidný kontinuální pohyb vpřed. Krůček po krůčku po své cestě plné sebepoznání a tvůrčího procesu.

...vytáhnu z Tebe to nejlepší!

MOTIVAČNÍ KOUČINK

s Editou

Představ si, že se každé ráno probouzíš s energií a s chutí se do toho konečně pořádně pustit! 

A zároveň si k tomu představ,

že tato vzácná a magická energie vychází z Tvého vnitřního klidu,

ze sebeúcty a z Tvé zářivé vize.

Žadný stres, žádný tlak, ale naopak klidný kontinuální pohyb vpřed. Krůček po krůčku po své cestě plné sebepoznání a tvůrčího procesu.

Zpětné vazby na mou práci

„Chtěla bych se tady pokusit popsat svůj zážitek s úžasnou ženou Editou Berkovou. Když se Editka po úvodním popovídání pustila do mého NAČÍTÁNÍ & UČESÁNÍ, to se strhla opravdu lavina. Přišlo mi to, jak kdyby byla hodinu v úplně jiném světě.

Odvyprávěla mi celý příběh a vše, co mi řekla, dává obrovský smysl a sedí do posledního písmenka.

Editka je pro to jako stvořená a má dar vás opravdu dovést do hloubky. Vidí velké detaily a jemné nuance, popisuje vše krásnými slovy a obrazy.  Editko, ze srdce děkuju a těším se na další setkání.“
Eva PecháčováMajitel ve společnosti Optimální hubnutí

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Neuvěřitelné se stává pro mne skutečností – můj posun v podnikání díky mentoringu s Editou. S úžasnou noblesou mne posouvá vpřed a příjemný „tlak“ a správně kladené otázky a připomínky mne posouvají velkými skoky ke svému cíli – ke své vizi. Zamýšlím se nad tím, v čem je ten velký přínos, vždyť už jsem zažila hodně a hodně věcí sama vím … Přicházím na to … S přirozenou důsledností mne vede k tomu, abych byla schopna jasně vyjádřit, co chci a co chci sdělit. Díky Edity daru – práce se slovy, díky její tvůrčí energii, jejímu nadšení a díky zkušenostem a schopnostem, které má, mne krásně vede k tomu být vidět, být slyšet a být Žena Královna – zkrátka se nebát vyčnívat se svými dary a se svým PROČ. Jako přirozený BONUS bere i to, že mi dá všechno sepsané do not – takže mi prakticky pokaždé zpracuje mou symfonickou skladbu. A poté je už jen na mne, jak ji celou zahraji. Moc ti děkuji Edito!
Romana Zina MassyMajitelka Studia enije; Patronka projektu Krásky učí Krásky; Facilitátorka tématu Smyslnost ženy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
„Edit, jsi kouzelnice a naše setkání ve mně stále zůstává, děkuji.
Veronika Benešová ŠtípkováCranio Sacrální Biodynamika, www.kraniorudna.cz
„Edita je jako čerstvý vítr, který nadzvedne mnohdy již ztěžklý koberec Vašeho byznysu. Umí nastavit zrcadlo a nechá Vás mluvit o vaší vášni. Pozná ji. A poznáte to hlavně i Vy. Edita Vám pomůže probudit dosud dřímající hravé dítě ve Vás. Je dobré si na své cestě za snem popovídat s někým, kdo Vás opravdu poslouchá a slyší. Díky Editě jsem si znovu zvědomil některé základní myšlenky, se kterými jsem do podnikání šel. Nebojím se to nazvat renesancí mého podnikatelského záměru. Řeka zase proudí.“
Mgr. Petr Pavelkakouč, terapeut, právník a fovolog Institut osobnostního tréninku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
„Ahoj Edit, měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu jen na té dálnici, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak :-). Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné 🙂 Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já...“
Lucie Homolkováúčetní
„Dostala jsem velké požehnání pro tuto naši společnou cestu. A Editka má velký dar vidět. Vidět podstatné věci a posouvat je dále.“
Stanislava Ketmanováwww.osvoboditseazvletnout.cz
"Ahoj Editko 😊 ve čtvrtek mám státnice z ekonomie - vůbec to není můj šálek kávy! A dneska jsem začala fakt propadat panice! Pustila jsem si ten Tvůj Trénink Spokojenosti a normálně mě to uklidnilo:)"
Andrea Chalupovástudentka

„Neptej se, co potřebuje svět. Ptej se, u čeho ožíváš a jdi za tím!!! Protože to, co svět potřebuje, jsou lidé, kteří ožili.“ 

Howard Thurman, filozof

Kdo je MÝM KLIENTEM?

Žena, která už má plné kecky setrvávání v roli oběti, kterou už nebaví svalovat vinnu na své okolí, žena, která má naopak v sobě probudit zdravé sebevědomí, sílu a odvahu pro radikální změnu myšlení a svého přístupu k životu.
Žena, které její chaotický a impulzivní přístup začíná více brát než dávat. Žena, která má neustále pocit, že nic nestíhá, která nemá čas na věci, které jsou pro ni opravdu důležité, žena, která cítí, že vlastně tak nějak nestíhá žít...
Žena, která se touží ukotvit v odpovědi na otázku: „A co Ty vlastně děláš?“, tzv. umění stručně a výstižně sdělit své Co, Jak a Proč.  Protože pokud Ti to ještě nejde radostně a sebevědomě, tak je tam zjevně nějaký zádrhel, který společně rozmotáme!

🌟

VZKAZ PRO VŠECHNY PODNIKATELKY

🌟

Probudím Tvou sebedůvěrou, odvahu zviditelnit se, vytvořit si jasnou VIZI a plán osobního marketingu a rozjet tak své dílo na plné obrátky, neb jak všichni víme, tak kvalitní produkt zdaleka nestačí.

 

Nejenže se potřebuješ naučit sdílet svůj příběh, ve kterém se skrývají pro Tvé budoucí zákazníky opravdové diamanty, ale potřebuješ se zároveň postavit i do role opravdového leadera své sítě!!!

 

Naučím Tě točit krátká a úderná videa a to pro obě Tvé cílové skupiny - jak pro nové zájemce, tak pro Tvou rozrůstající se síť Tvých fanoušků.

Určitě využij nabídku whatsapp konzultace ZDARMA. Přečti si, jak tato konzultace probíhá, ať z této příležitosti získáš co nejlvíce.
Pokud budeš mít chuť se mnou pokračovat dál, domluvíme si způsob naší spolupráce, která Ti bude nejvíce vyhovovat. Podívej se, prosím, na nabídku níže a já se budu moc těšit.
Bohužel nemohu udělat nic za Tebe, ale "kopat do zadku" umím opravdu dobře, takže se máš rozhodně na co těšit.

FORMY splupráce a CENA

A co takhle první KONZULTACI přes whatsapp chat ZDARMA?

  • 1
    Stačí vyplit své údaje do tohoto formuláře a popsat, s čím cítíš, že bych Ti mohla pomoci a já se Ti v co nejkratší době ozvu právě přes whatsapp.
  • 2
    Jedná se o cca 15 min. konzultaci, při které se Ti budu snažit pomoci a nasměrovat Tě co nejlépe dokáži. I za pouhých 15 min. lze překvapivě spousta věcí vyřešit a posunout vpřed.
  • 3
    Pokud bychom časový rámec konzultace překročili, laskavě Tě upozorním a nabídnu Ti případné pokračování již jako placenou službu. Pokud Tě napadá jakákoliv otázka, tak sem s ní. TĚŠÍM SE NA TEBE.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

Placené formy splupráce:

...anebo co takhle něco opravdu speciálního???

DEJ MI VĚDĚT, O JAKÝ DRUH SPOLUPRÁCE MÁŠ ZÁJEM. MOC SE TĚŠÍM. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

ZDARMA PRO TEBE

3 dny ke zdravé SEBEÚCTĚ

„Milá Edit, poslouchala jsem od Tebe už hodně audií, ale musím napsat, že toto je tedy absolutní pecka! LEPŠÍ, NEŽ SLEDOVAT TELEVIZI nebo poslouchat rádio. Tvé zábavné povídání má přidanou hodnotu, která člověka někam opravdu posouvá. Díky! “
Lucie K.

🔥 Bez sebeúcty to zkrátka skřípe a bolí. 🔥

Odhal tajemství vnitřní spokojenosti.

.

ZDARMA PRO TEBE

4 LÉČIVÁ AUDIA

SOS na CHMURY, VZTEK a ŠPATNOU NÁLADU

Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))
Petra PospíchalováLa que sabé - Ta, která ví
.