V čistém napojení tvořím Art Foto Obrazy, pro podporu ENERGIE, VÁŠNĚ & SEBEVĚDOMÍ. Jako správná čarodějka kombinuji starodávné moudrosti a moderní technologie.

V čistém napojení tvořím Art Foto Obrazy, pro podporu ENERGIE, VÁŠNĚ & SEBEVĚDOMÍ. Jako správná čarodějka kombinuji starodávné moudrosti a moderní technologie.

OBKLOP SE ENERGIÍ PROBOUZEJÍCÍ VÁŠEŇ A SEBEVĚDOMÍ. 

V květnu 2018 jsem v sobě sebrala veškerou odvahu a vzala jsem do ruky štětec. Nikdy před tím jsem nemalovala, malovat neuměla a ukázalo se, že maříka ze mě zkrátka nebude... 🙂

Avšak tímto svým rozhodnutím se ke mně začala pomaličku dostávat magie digitální tvorby.

Strach mě však z této nádherné cesty vždy nekompromisně vykopnul. Pokaždé mi totiž naprosto jasně vysvětlil, že na rozkvetlou louku umění a kreativity já, tělocvikářka, rozhodně nepatřím. Ať se ani neopovážím!!!

Avšak po celou dobu mě naštěstí můj tichý, ale zároveň velice intenzivní hlásek mé Duše nepřestával volat...

V čistém napojení tedy tvořím Art Foto Obrazy pro podporu energie, vášně a sebevědomí.

Sleduj obnovenou facebook stránku PIKASSO V ŠOKU

AKTUÁLNĚ

  • Základem těchto obrazů je vysoce kvalitní malířské plátno z nebarvené bavlny.
  • Gramáž plátna je 300g a je napnuto na pevný dřevěný rám z borovicového dřeva.
  • Obrazy jsou lehké a určené k zavěšení na zeď.
  • 15 x 20 cm - 1 300 Kč
  • 40 x 60 cm - 2 600 Kč
  • 90 x 60 cm - 6 200 Kč
  • Cena je včetně dopravy.

NAPIŠ MI 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Přečtěte si zásady zpracování osobních údajů zde.
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.

PRODÁNO

Obraz přímo z Tvé Fotky!!!

 

Art Foto Obrazy

Esence TDuše

Šance vidět své pravé světlo

„Obrazy jsou úplně jedinečné,  asi 2 dny jsem vstřebávala,  jak jsou krásné.... Setkání s tebou je nezapomenutelné a jedinečné, nikdy v životě jsem nic takového nezažila.  Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. A ten Obraz chci dát manželovi k našemu 25 letému výročí vztahu. Za všechno moc děkuji.“ Martina

V čistém napojení tvořím

Foto Art Obrazy

pro podporu energie, vášně,

sebevědomí a vnímání vlastní krásy

a jedinečnosti. 

Jedná se o milovanou digitální tvorbu, díky které jsem mohla i já vstoupit do překrásného světa umění a kreativity...

Sbírej pohledy a sestav si balíček

originálních výkladových karet.

Ahoj, jsem Kamera Artist s duší lektorky a motivátora.

Papírově jsem učitelka, nicméně školní osnovy mě dostatečně nenadchly, a tak jsem po VŠ založila, a po sedmi letech úspěšně prodala, celorepublikovou značku Strollering®.

Od té doby se naplno věnuji kreativní tvorbě, které jsem se celý život nepopsatelně bála, ale která mě naštěstí k sobě nikdy nepřestala volat...

Má MISE je PODPORA ENERGIE ŽIVOTA - podpora sebeuvědomování, radosti, vnitřního klidu, vnímání vlastní krásy, jedinečnosti a odvahy žít opravdu ten svůj a jen svůj život. 

Činím tak skrze tvorbu Art Foto Obrazů Esence Duše, Tvorbu Energetickýxh Obrazů nejen do kanceláří, skrze Výstavy ženské krásy, inspirativní kurzy a mentoring, skrze terapii kamerou a knihu s názvem Dokázala to, protože se konečně rozhodla. 

Příležitostně se věnuji REŽII autentického marketingu, tzn. krátkých dokumentárních videí, filmů a reels, které mají za cíl jasně ukázat, Kdo jsi a Co přesně nabízíš.  

Mám čest být maminkou dvou nejúžasnějších andělů, Elly a Edy a ještě stále jsem zamilovaná do jejich táty, vedle kterého se každé ráno moc ráda probouzím.

S láskou