Maluji, natáčím a fotím si po svém, intuitivně.

Miluji filtry, skrze které si svět tvořím podle svého.

Tento způsob kreativity mě oživuje a dává mi křídla svobody.

Jsem tady proto, abych inspirovala k odvaze vyjádřit svou vlastní sebestřednost bez strachu z odsouzení.

Jednou zkusila být normální...

Byly to nejhorší dvě minuty jejího života!

A tak řekla:

"Fuck this shit!" a od té doby

byla šťastná!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Na co jsem zatím přišla 🙂 🙂 🙂 

Přestaňte se snažit to změnit! Stejně to nejde!

Myslím to vážně!!! Přísahám, že jsem to zkusila za nás všechny a NEJDE TO, ani kdybyste se pos*rali! Prostě to nezměníte. Všude píšou, že musíte nejdřív změnit sebe a i to je podle mě úplná hovadina. Nic změnit nejde!!! Jediný, co můžete změnit je tričko, které máte na sobě, ale pokud se v tom, co máte, cítíte na ho*no, tak se vsadím, že se o nic lépe nebudete cítit ani v tom jiném. Můžete uklidit a na chcilku se budete cítit možná dobře, ale bude to na úplně stejnou pidi chvilku, jako když si koupíte nový porsche. Jediný, co na to funguje, je přijmout to a PŘESTAT SE SNAŽIT TO ZMĚNIT!!!!!

Pokud máš pocit, že Ti život utíká mezi prsty, tak to tak asi je!

Prostě to tak je! A je to! Co chceš slyšet jiného? Že to tak není? Blbost. Je to tak. Přijmi to. Uleví se Ti!!! Navazuji na první bod, takže se to přestaň změnit. Protože ta snaha, to je ta bolest, kterou cítíš. Bolí to jako prase. Nevíš, jak to změnit. Protože to změnit nemůžeš. Prostě to tak je. Postav se tomu čelem a řekni něco ve smyslu: „Hm, je to vážně tak, že mi život utíká mezi prsty.“ Pokud však i přesto máte pocit, že to změnit dokážete, tak super. Vždyť jo, naděje opravdu umírá poslední, dávno po nás... Hodně štěstí!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Snažila jsem se být úžasná, oblíbená, normální, poslušná, tolerující, dokonalá a klidná... Byl to naprosto vyčerpávající

a sebedestruktivní sen.

Naštěstí jsem se probudila...