STORYTELLING

...jedná se o videa PŘÍBĚHU VAŠÍ ZNAČKY - autentická a Vaší energií nadupaná VIDEA o Vás a Vaší značce. Taková videa jsou jako stvořená pro Vaši homepage...

Storytelling - příběh VAŠÍ ZNAČKY

Toužíte po naprosto PROFI, zářivém, čistém, s ostrostí hollywoodského filmu promo videu? V tomto případě spolupracuji s profi kameramanem a vizážistkou. Nejenže společně natočíme naprosto dech vyrážející videa příběhu Vaší značky, ale k tomu se ještě budete cítit jako opravdová filmová hvězda, jako královna, jako král. 

Zabalíme Vás do profi scénáře, režie, světel, stativů, nadupané kamery, zvuku a barev. Opravdový Hollywood!

„Co to vlastně je ten storytelling? Co ta Edita s těmi lidmi dělá? Co jim dá? To byly otázky, které se mi honily hlavou, když to na mne na fcb vyskočilo. Veliké díky za ten vnitřní impuls se o to zajímat a nakonec to s Editou i začít. Krásná, čistá, pozitivní a klidná energie plná lásky, která z Edity sálá ze mne vytáhla všechny emoce a všechna "proč", která souvisela s mým snem a příběhem v podnikání. Ten výsledek je krásný, stejně jako pocit z vývoje a spolupráce. Moc doporučuji a to ať už podnikáte, anebo i pro svoji osobní krásnou památku - nechte si vytvořit storytelling.“
Romana Zina Massymajitelka stidia Enije

Cena 26.000 Kč  15.900

Připravte se, že půjdeme do hloubky. Budu se Vás hodně, ale opravdu hodně ptát, neboť jen tak z Vás mohu dostat ty pravé perly a diamanty, na které Vaši klienti čekají a kterými jim vyrazíte dech. Protože to je ta energie, která prodává. 

Vy například umíte vyrábět naprosto úžasné ponožky, ALE (!!!) - JAKÝ JE TEN VÁŠ PŘÍBĚH? Co a hlavně KDO (!!!) všechno se za výrobou ponožek opravdu skrývá? Jak jste se k tomu dostala? S kým spolupracujete? A bambilion dalších otázek, ze kterých vzniknou unikátní videa pro Váš Youtube a sociální sítě.

A to je přesně ono! To je to nejdůležitější!

Na prvním místě ukázat opravdového člověka, VÁŠ LIDSKÝ PŘÍBĚH, až poté klientům prodávejte.

A dost možná už nebudete ani muset prodávat klasickým způsobem, protože Váš příběh, autentičnost a síla Vaší osobnosti to udělají za Vás. A to právě skrze Vaše videa!

JAK TO PROBÍHÁ?

Dokáži se ptát, dokáži pokládat otázky, dokáži se na Vás opravdu naladit a tím pádem z Vás jemně a velice citlivě Váš jedinečný a dech vyrážející lidský příběh umím dostat. Vy si tím pádem nemusíte vůbec nic předem připravovat a stresovat se tím, že nevíte a nemáte co říct. Od toho jsem tady já.

To je právě ta paráda, že předem nemusíte vůbec nic. Jen přijít v dobré náladě a já se o vše potřebné postarám.

VÝSLEDKEM BUDE:

  • 5 CREATIVE HOLLYWOOD PROMO VIDEÍ o délce 2 - 5 min.
  • Jedná se o videa PŘÍBĚHU VAŠÍ ZNAČKY - autentická a Vaší energií nadupaná VIDEA o Vás a Vaší značce. Taková videa jsou jako stvořená pro Vaši homepage. Jedná se o vizuální marketing, tzv. STORYTELLING, který bude vytvořen čistě pro Vaši profi prezentaci pro web, facebook a youtube. Vaši klienti potřebují vědět, KDO jste, chtějí vědět, JAK jste se k tomu, co děláte, dostala a CO Vás na tom nejvíce baví. V podnikání není nic cenějšího, než umění sdělit CO, JAK a PROČ děláme a to poutavě a srozumitelně. 
  • Tvorba vlastní VIDEO ZNĚLKY, kterou budete moci použít pro svá další budoucí videa.

V CENĚ JE:

  • úvodní dotazník, který společně krůček po krůčku projdeme na ZOOM schůzce. Je totiž samozřejmě nesmírně důležité znát Vaše potřeby, představy, Vaše přání, touhy a případné obavy.
  • Na schůzce si dojednáme místo, ze kterého se v určený den pro nás na pár hodin stane Warners Brothers studio.
  • Potvrdíme si i scénářstyl natáčení.
  • Shrnutí: úvodní ZOOM schůzka scénář a režie, práce profi kameramana s veškerým vybavením, střih - výběr a kombinace toho nejlepšího z Vás, výběr hudby, tvorba video znělky. 
  • Dojezd do vzdálenosti 10 km. 

V CENĚ NENÍ:

  • Případný pronájem ateliéru - doporučujeme natáčet ve Vašem prostředí. Tedy v prostředí Vaší pracovny, výrobny, kanceláře, ateliéru, masérny apod. 
  • Dojezd do vzdálenosti delší než 10 km od Prahy, poté 8Kč / km.