K E L T S K É OPPIDUM

Pro děti ve věku 3,5 - 10 let.

S Ellí jsme se vydaly na nejznámější keltské oppidum u nás...

Na místě jsme posvátně zapálily svíčku, která nám asi 20x zhasla a společně jsme pro vás a vaše dětičky zakopaly posvátný úkol od pravého keltského DRUIDA.

To byste nevěřili, co se stalo... Germáni ukradli keltům jejich vzácné STATÉRY (keltské mince alias duhovky), a tak je teď potřeba vyrobit nové statéry. Keltové totiž nemají na Závisti nad Zbraslaví u Prahy čím platit.

Vámi vyrobené statéry vhoďte do námi zakopané keltské sklínky, kterou najdete v hlíně a kamenech u borovičky (modlím se, že je to borovička), jen pár metrů od informačního altánku na samém vrchu kopce Závist. Místo jsme pro jistotu označily nezničitelným kamenným kruhem. 😉

Souřadnice oppida jsou:
49°57′44″ N,
14°24′29″ E

Pojďte do toho s námi. Tolik nás to totiž baví \"\"🙂 Pošlete nám z vašeho pokusu fotku. Je to magické místo, kde se můžete se svými dětičkami nacítit do časů dávno minulých. Určitě nebudete litovat a nám uděláte tááákhle velikou RADOST 😍
A nebo pošlete tento bojový úkol dál někomu, o kom víte, že by ho to mohlo také tolik bavit.😂🙏

MOC VÁS PROSÍME, ABYSTE TAJNÉ ZPRÁVY VRACELI NEPORUŠENÉ NA STEJNÉ MÍSTO.

D Ě K U J E M E - D Ě K U J E M E

Oblíbené audio tréninky spokojenosti o návratech na vlastní cestu, o dlouho trvající nespokojenosti, o vztahové závislosti a mnoho dalšího.

Ano, je to o tréninku!

Uvolnění kreativity je proces uzdravování vnitřního dítěte, které se tvůrčího procesu nebojí, ale které jej naopak vítá s otevřenou náručí.

Ano, malovat umíte!