Jak to celé začalo?

Od té doby, co se mi narodila dcerka (2009), jsem se ocitla v pidi stresíku, kam půjde do školy. Tolik jsem pro ni chtěla svobodné prostředí, které jsem já nikdy nezažila. Představovala jsem si usměvavý kolektiv dospělých, který nechá děti tvořit a objevovat svět svým vlastním tempem a způsobem. No, nevím jak vy, ale u prvního dítka se holt většina z nás učí, takže Ellí na chvilku zkusila lesní školku, aby poté skončila v klasické školce i škole. U prvních domácích úkolů, u první pětky a poznámky se o mě pokoušely mrákoty... 

Podle mě je člověk jediný tvor ve Vesmíru, který bravurně dokáže dlouhá léta svými zarputilými představami o tom, jak to má být, blokovat to, co k němu má opravdu přijít...

Všichni jsme se sem narodili jako čistá radost. Nekruťte očima, je to tak. Poté jsme šli do školy a nějaký ten pátek jsme se nevědomky trénovali v pozorování světa přes nejistotu, strach, srovnávání, hodnocení a papouškování. Nyní nastává doba, kdy tento starý a nefunkční způsob můžeme měnit tím, že se na svět začneme dívat přes objektiv RADOSTI. 

Všichni tu přeci jsme proto, aby nás to tady bavilo. Já se v radosti opakovaně ráchám a denně si ji připomínám skrze tento projekt, který vznikl díky mým dvěma dětičkám.

Cítím velikou vděčnost, že jsem přestala poslouchat svůj strach a využila jsem možnost domácího vzdělávání.

Veliké DÍKY patří všem rodičům, kteří pro nás tuto cestu tak skvěle vyšlapali. 

AFIRMAČNÍ KARTIČKY PRO VAŠE DĚTIČKY

Efektivní způsob JAK PODPOŘIT POZITIVNÍ A RADOSTNÉ NASTAVENÍ MYSLI SVÉHO DÍTKA. Skvělý způsob, jak svému dítku zvednout sebedůvěru a prosvětlit mu pohled sám na sebe. 56 PDF karet, které jsou připravené k tisku. 

RUČNĚ MALOVANÁ HRA K PROCVIČENÍ ANGLIČTINY

Sebepoznávací, ručně malovaná hra k procvičení angličtiny. Stačí vám jen hrací kostka a figurky. Součástí hry je i video, ve kterém najdete výslovnost, kterou pro vás a vaše dítka natočila Ellí současně s překladem jednotlivých políček. 

ON-LINE PROGRAM JAK SE UČIT SE SVÝMI DĚTMI

Inspirací nadupaný audio návod, který vás v mnohém překvapí. Tohle všechno by nám, rodičům, měli říkat už když je naše dítko ve školce. Co se to vlastně děje, když nás dítě tzv. štve? A mnoho dalšího ve více než 60 min. poslechu. 

ZAKOPANÉ TAJNÉ ZPRÁVY

na nejkrásnějších a nejpozoruhodnějších místech naší vlasti

VIDEA ZDARMA

ze všech předmětů, které si dětičky na 1. st. úžívají 🙂

Pravidelně pro Vás a Vaše dětičky točíme inspirativní videa. Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak se vám líbí a zda přinesli i nějaké ovoce...