PIKASSO V ŠOKU

Obklopte se barevnou energií

Obrazy probouzející AKCI, VÁŠEŇ, ENERGII a ŽIVOT

právě jsem pro vás dokončila další radost...

Všechny své počiny dávám na facebook PIKASSO V ŠOKU

NOVĚ V PRODEJI:

Jedná se o malbu, lásku, vášeň, foto, nejrůznější aplikace, většinou divokou a nespotanou hudbu, propojení s přírodou, nekonečnou touhu a následný tisk přímo pro Vás. 

  • Obraz na plátně 20 x 20cm.
  • Materiál: Eco malířské plátno na rámu.
  • Akční cena: 1300 Kč 900 Kč, doprava po ČR ZDARMA

Po odeslání formuláře Vám do 24hod. pošlu fakturu k zaplacení.

nový sešit pro uvolnění kreativity

Cena 426 Kč

Edííí, to je úplně nádherný! Ježíš, jak jsi to udělala? To je úplně nejvíc profi návrh! A ten nápis, to je nejvíc. Chci ho!!! Doufám, že budou i trička. Ty jsi prostě boží! Miuju tu Tvoji super nabíjející energii. Ty bys mohla fungovat jako zářič pro celou Prahu. Pro lidi, co se potřebují nabít. No, svým způsobem to vlastně děláš. Miluju Tě, šťávo!!
Monika Amaee TrckovaLove&Soul kouč, průvodkyně žen na cestě spojení se s jejich esencí, láskou a vnitřní svobodou

Tento sešit inspiruje k nápadům, kterých se většinou zbytečně bojíme. Inspiruje k přeměně vašich vášní k nespoutané akci, protože Vaše cesta opět nádherně začíná...

 

Máte se rozhodně na co těšit.

Tento sešit má v sobě esenci UVOLNĚNÍ KREATIVITY. Byl s tímto záměrem vytvořen. Je určen pro lidičky, kteří UVOLNĚNÍ KREATIVITY myslí opravdu vážně, neboť když si takový sešit pořídíte, vážně to zkrátka myslíte. Doporučuji nový článek KREATIVITA JE LEPŠÍ  NEŽ OR*ASMUS...

  • 2ks za 426 Kč 852 Kč 726 Kč (ušetříte 126Kč)
  • 3ks za 426 Kč 1 278 Kč 1 012 Kč (ušetříte 266Kč)

Formát A4, čistý (bez linek), pro absolutní svobodu tvorby, bílá kvalitní kroužková vazba, uvnitř na Vás čeká 50 čistých listů ze silnějšího speciálního knižního papíru v krémové barvě. Ano, to je ten papír, co se na něj tak božsky píše, maluje a lepí. 

  • Poštovné přes ZÁSILKOVNU po ČR zDARma.
  • !!! První distribuce po Velikonocích 2021.

Po odeslání formuláře Vám do 24hod. pošlu fakturu k zaplacení. Pokud tuto stránku budete sdílet na svém FB, tak do posledního políčka napiště ANO a získáte 10% slevu

OBRAZY a KARTY pro vás maluji, fotím a digitálně upravuji. Někdy se jedná o čistou malbu na plátno, jindy o fotografii a následnou digitální úpravu. No a někdy je výsledek  kombinací toho všeho.

Je to hra a má KREATIVITA si TANČÍ ČARDÁŠ.

Každý den se otvírám novým možnostem, každý den se toužím setkat se se svou kreativitou a nepopsatelně mě to baví. 

„Na tuto cestu jsem se vydala v květnu 2018. Najednou jsem měla v ruce štětec a v těle mi tepala nepopsatelná radost. Konečně mi bylo FU(c)K, že to tzv. neumím, že na to nemám žádný kurz a že nevím nic o míchání barev.

Pomalými krůčky jsem začala svou KREATIVITU uvolňovat z okovů šílených přesvědčení: „Neumím to. Nemám na to. Je to jen pro vyvolené.“ 

„TO JSEM JEŠTĚ NIKDY NEDĚLALA, TO MI URČITĚ PŮJDE.“


KURZY UVOLŇOVÁNÍ KREATIVITY

A tyto obrázky níže jsou kombinací kytiček z mé zahrádky, fotek, útržků z časopisů, nejrůznějších aplikací, barev, lásky a většinou divoké hudby :)

A tyto obrázky níže jsou kombinací kytiček z mé zahrádky, fotek, útržků z časopisů, nejrůznějších aplikací, barev, lásky a divoké hudby :)

V případě vašeho žhavého zájmu mi napište na editaberkov@gmail.com.

DĚKUJI :)