Své OBRAZY a KARTY pro vás maluji, fotím a digitálně upravuji. Někdy se jedná o čistou malbu na plátno, jindy o fotografii a následnou digitální úpravu. No a někdy je výsledkem  kombinace všeho výše zmíněného.

Je to hra a má KREATIVITA si TANČÍ ČARDÁŠ.

Každý den vítám nové možnosti, každý den si se svou kreativitou randím a nepopsatelně mě to baví. 

„Celé to začalo v květnu 2018. Najednou jsem měla v ruce štětec a v těle mi tepala nepopsatelná radost. Konečně mi bylo FU(c)K, že to tzv. neumím, že na to nemám žádný kurz a že nevím vůbec nic o míchání barev.

Pomalými krůčky jsem svou KREATIVITU začala uvolňovat z okovů svazujících přesvědčení typu: „Neumím to. Nemám na to. To je přeci jen pro vyvolené umělce.“ 

Naopak, stejně jako Pipi, jsem si řekla:
„TO JSEM JEŠTĚ NIKDY NEDĚLALA, TO MI URČITĚ PŮJDE.“

Nabídka PRINTŮ

Jedná se o malbu, kterou jsem následně fotila a digitálně upravovala. PRINT (angl. tisk) znamená, že obraz, který si vyberete, dostanete v tištěné formě. Možnosti jsou: tisk na plátno, tisk na tvrdý papír (plakát), tisk na A4, pohled... Stačí mi jen napsat svou představu a já vám s láskou vytvořím kalkulaci na míru.

Čistě malované obrazy i své další digitální počiny dávám na facebook PIKASSO V ŠOKU

Stačí si jen vybrat...

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

A tyto obrázky níže jsou kombinací kytiček z mé zahrádky, fotek, útržků z časopisů, nejrůznějších aplikací, barev, lásky a divoké hudby :)

V případě vašeho žhavého zájmu mi napište na editaberkov@gmail.com.

DĚKUJI :)