NOVINKA

sešit pro uvolnění kreativity

Tento sešit inspiruje k nápadům a nespoutané akci, protože tam cesta většinou opět začíná...

 

Cena 426 Kč

Edííí, to je úplně nádherný! Ježíš, jak jsi to udělala? A ten nápis, to je nejvíc. Chci ho!!! Doufám, že budou i trička. Ty jsi prostě boží! Miuju tu Tvoji super nabíjející energii. Ty bys mohla fungovat jako zářič pro celou Prahu. Pro lidi, co se potřebují nabít. No, svým způsobem to vlastně děláš. Miluju Tě, šťávo!!
Monika Amaee TrckovaLove&Soul kouč, průvodkyně žen na cestě spojení se s jejich esencí, láskou a vnitřní svobodou

Nový článek KREATIVITA JE LEPŠÍ  NEŽ OR*ASMUS...

  • 2ks za 426 Kč 852 Kč 726 Kč (ušetříte 126Kč)
  • 3ks za 426 Kč 1 278 Kč 1 012 Kč (ušetříte 266Kč)

Formát A4, čistý (bez linek), pro absolutní svobodu tvorby, bílá kvalitní kroužková vazba, uvnitř na Vás čeká 50 čistých listů ze silnějšího speciálního knižního papíru v krémové barvě. Ano, to je ten papír, co se na něj tak božsky píše, maluje a lepí. 

  • Poštovné přes ZÁSILKOVNU po ČR zDARma.

Po odeslání formuláře Vám do 24hod. pošlu fakturu k zaplacení. Pokud tuto stránku budete sdílet na svém FB, tak do posledního políčka napiště ANO a získáte 10% slevu

VYPRODÁNO

Co je mé (po)volání?

STORYTELLING

Zviditelnění energie Vašeho podnikání, přirozený marketing.

Video​ zachycení​ jedinečnosti ​Vašeho podnikání ​skrze hluboký ponor do oceánu Vašich autentických příběhů a zákulisí Vašich projektů. Nechte svou značku vyprávět a uvidíte, co se stane. Říkám tomu STORY YOURSELF, neboť přesně tam na Vás čekají ty největší dary, odpovědi a přirozený a pravdivý marketing!!! Nejraději tvořím krátká, úderná videa pro Vaše sociální sítě či web. Pro radost si také vybírám zajímavé osobnosti a točím s nimi rozhovory při chůzi - WALK & TALK.

TERAPIE KAMEROU

Propojení se s vnitřní pravdou a přijetí své touhy být viděn(a).

Mám schopnost vidět energii Vaší duše a skrze foťák Vám pomohu navštívit Vaše největší strachy a tím pádem i dary. Dokáži Vás propojit s Vaší nespotanou odva​hou​ ​a touhou vyjádřit​ sv​ůj STŘED, svou sebeSTŘEDnost.​ A to vše už konečně bez strachu z odsouzení a​ kritiky!!! Říkám tomu SHOW YOURSELF, neboť Váš STŘED, potřebuje být Vámi viděn, potřebuje, abyste se za něj nestyděli, potřebuje vyjít na světlo. Jde hlavně o proces uvolnění a ponoření se do svého STŘEDU a výsledná fotka je už jen třešínka na dortu... Máte se rozhodně na co těšit! Miluji INSPIROVAT k odvaze vyjádřit svůj STŘED, svou SEBESTŘEDnost bez strachu z odsouzení. Stačí namířit kameru a začnou se dít divy. Však uvidíte. Cena za propojení se s vlastním STŘEDEM + určitě jedna a možná i více fotek je 3600Kč/setkání (90 - 120min.) Stačí mi napsat email: editaberkov@gmail.com

PIKASSO V ŠOKU

Obrazy probouzející AKCI, VÁŠEŇ, ENERGII a ŽIVOT.

Vždy jsem si přála mít talent, který se objeví ve 3 letech a člověk jej poté jen následuje a zdokonaluje. Z výtvarného kroužku mě ale nekompromisně vyhodili a p. učitelka se mému obrázku maminky z plna hrdla zasmála. Jasně, že mě to zlomilo, ale také jasně, že jsem cítila, že tam přeci nějaký talent někde musí být. A taky že ano!!! Ukazuje se, že mám talent na objevování vlastní cesty a talent na pravdu... A tak jsem skloubila vše, co údajně neumím a jsem šťastná jako blecha v huňatém kožichu.

KONZULTACE PRAVDOU - hledání a nacházení subjektivní pravdy a tedy i svobody pro jednotlivce.

Jsem fascinována možnostmi vnitřní pravdy a fantazie... Každý z nás má svojí unikátní, hlubokou pravdu, které se tak často bojíme, anebo ji ani nevidí.

Při konzultacích pravdou si dovolíte vytáhnout svou vnitřní pravdu a touhu na světlo a vydat se směrem, který Vás už tak dlouho volá. Ano, je to krok do neznáma a to nás děsí. 

Snažíme se být pravdiví podle toho, co jsme se naučili, že pravda je, ale co když je ta naše vnitřní pravda jiná??? Pokud je Vaše vnitřní pravda jiná, než ta, co "se nosí", tak dost možná lžete sami sobě a to bolí jako prase!!!

Cena za pravdu a za osvobození Vaší touhy je 2600Kč/sezení (cca 100min). Stačí mi napsat email: editaberkov@gmail.com. TĚŠÍM SE NA VÁS!