Váháš, nevíš, stydíš se, neveříš si, oddaluješ to, jsi znechucená, cítíš pocit přehlcení, chaosu, nestíháš, srovnáváš se, hážeš si klacky pod nohy, neustále se jen podceňuješ, chybí Ti nápady či energie nebo Tě ještě stále dusí pocit nedostatečnosti?

 

JSI TU SPRÁVNĚ!

NAROVNÁM TĚ

👉 NAROVNÁM TĚ 👈

🌟 narovnám Tě uvnitř - Tvou SEBEÚCTU, SEBEVĚDOMÍ, ODVAHU projevit se a SDÍLET to, co miluješ a čemu věříš!

 

🌟 narovnám Tě vně - Tvůj POSTOJ, držení těla

i dovednost bez problémů NATÁČET VIDEA a ZÁŘIT! 

 

💥 Probouzím ODVAHU být vidět & ROZHODNUTÍ

pustit se do Akce. Dokáži Tě propojit

s autentickým marketingem Tvé

značky a s Tvým sebevědomím

a to nejen před kamerou.

 

💥 Probouzím VÁŠEŇ & NADŠENÍ.

Ukážu Ti, jak je Tvůj příběh úžasný

a jedinečný a jak na něm můžeš

postavit svůj originální marketing. 

 

💥 Probouzím SEBEÚCTU jako základ všeho,

takže tím vždy začínám... 🙂

...vytáhnu z Tebe

to nejlepší!

  💥 Probouzím ODVAHU být

     vidět & ROZHODNUTÍ pustit

     se do Akce. Dokáži Tě

     propojit s autentickým

     marketingem Tvé značky

     a se sebevědomím nejen

     před kamerou.

 

  💥 Probouzím VÁŠEŇ &

     NADŠENÍ. Ukážu Ti, jak je

     Tvůj příběh úžasný

     a jedinečný a jak na něm

     můžeš postavit svůj

     originální marketing. 

 

  💥 Probouzím SEBEÚCTU

     SEBEVĚDOMÍ jako základ

     všeho, takže tím vždy

     začínám... 🙂

Během našich setkání sloužím jako halogen, který si posvítí na Vaši vnitřní pravdu a touhu, která čeká, až ji vytáhnete na světlo a přestanete se už konečně bát ji ukázat.

Váš STŘED chce být s maximální přirozeností a autenticitou viděn. Nechce být ve tmě, chce být na světle!!! Skrze kameru a povídání se můžete dostat až k nalezení své vlastní subjektivní, unikátní, hluboké pravdy a uvědomit si, kým doopravdy jste a kudy vlastně chcete jít

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Spokojení klienti:

- ZŠ HEURÉKA - 1 video

- Projekt Šijeme od začátku - série 30 krátkých videí

- Festival mužsko - ženského přátelství - 3 videa

- Tanec na Sněžce - 3 videa

- Kraniosakrální terapie s Veronikou - 1 video

- Svatební agentka Dajda (video čeká na zveřejnění)

- Tantrické masáže s Venuší - série 11 mini videí

- Rozchod v lásce - 4 videa

- Magicky ženská - projekt Michaely Měřínské

- Rolf terapie 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

STORYTELLING

Zviditelnění energie Vašeho podnikání, přirozený marketing.

Video​ zachycení​ jedinečnosti ​Vašeho podnikání ​skrze hluboký ponor do oceánu Vašich autentických příběhů a zákulisí Vašich projektů. Nechte svou značku vyprávět a uvidíte, co se stane. Říkám tomu STORY YOURSELF, neboť přesně tam na Vás čekají ty největší dary, odpovědi a přirozený a pravdivý marketing!!! Nejraději tvořím krátká, úderná videa pro Vaše sociální sítě či web. Pro radost si také vybírám zajímavé osobnosti a točím s nimi rozhovory při chůzi - WALK & TALK.

TERAPIE KAMEROU

Propojení se s vnitřní pravdou a přijetí své touhy být viděn(a).

Mám schopnost vidět energii Vaší duše a skrze foťák Vám pomohu navštívit Vaše největší strachy a tím pádem i dary. Dokáži Vás propojit s Vaší nespotanou odva​hou​ ​a touhou vyjádřit​ sv​ůj STŘED, svou sebeSTŘEDnost.​ A to vše už konečně bez strachu z odsouzení a​ kritiky!!! Říkám tomu SHOW YOURSELF, neboť Váš STŘED, potřebuje být Vámi viděn, potřebuje, abyste se za něj nestyděli, potřebuje vyjít na světlo. Jde hlavně o proces uvolnění a ponoření se do svého STŘEDU a výsledná fotka je už jen třešínka na dortu... Máte se rozhodně na co těšit! Miluji INSPIROVAT k odvaze vyjádřit svůj STŘED, svou SEBESTŘEDnost bez strachu z odsouzení. Stačí namířit kameru a začnou se dít divy. Však uvidíte. Cena za propojení se s vlastním STŘEDEM + určitě jedna a možná i více fotek je 3600Kč/setkání (90 - 120min.) Stačí mi napsat email: editaberkov@gmail.com

PIKASSO V ŠOKU

Obrazy probouzející AKCI, VÁŠEŇ, ENERGII a ŽIVOT.

Vždy jsem si přála mít talent, který se objeví ve 3 letech a člověk jej poté jen následuje a zdokonaluje. Z výtvarného kroužku mě ale nekompromisně vyhodili a p. učitelka se mému obrázku maminky z plna hrdla zasmála. Jasně, že mě to zlomilo, ale také jasně, že jsem cítila, že tam přeci nějaký talent někde musí být. A taky že ano!!! Ukazuje se, že mám talent na objevování vlastní cesty a talent na pravdu... A tak jsem skloubila vše, co údajně neumím a jsem šťastná jako blecha v huňatém kožichu.

KONZULTACE DUŠE

Napojení se na volání a proud své duše a nalezení své vnitřní pravdy

Jsem fascinována možnostmi vnitřní pravdy a fantazie... Každý z nás má svojí unikátní, hlubokou pravdu, které se tak často bojíme, anebo ji ani nevidí. Při konzultacích pravdou si dovolíte vytáhnout svou vnitřní pravdu a touhu na světlo a vydat se směrem, který Vás už tak dlouho volá. Ano, je to krok do neznáma a to nás děsí.  Snažíme se být pravdiví podle toho, co jsme se naučili, že pravda je, ale co když je ta naše vnitřní pravda jiná??? Pokud je Vaše vnitřní pravda jiná, než ta, co "se nosí", tak dost možná lžete sami sobě a to bolí jako prase!!! Cena za pravdu a za osvobození Vaší touhy je 2600Kč/sezení (cca 100min). Stačí mi napsat email: editaberkov@gmail.com. TĚŠÍM SE NA VÁS! 

 

 

 

Opakovaně k Vám budu docházet, abych zachytila co nejvíce z Vašeho zákulisí a energie Vaší značky. Z toho poté vznikne 1 a více videí (dle domluvy), které budou ukazovat vše, co se za Vaši službou či produktem skrývá. Můžou to být krátké rozhovory, či odpovědi na základní otázky, záběry Vás jako člověka, který se celým procesem stojí, Vašeho týmu, materiálu a prostředí, ve kterém pracujete. Zkrátka zachycení energie Vaší značky. 

Cena se pohybuje okolo 10 000Kč za 1 - 2 návštěvy.

 

Jednorázové natáčení Vašich příběhů a zákulisí. Budu se Vás hodně ptát, abyste dokázali ze sebe dostat

a ukázat i to, co se pro Vás dost možná stalo už něčím nedůležitým a nepodstatným, ale co je pro zviditelnění Vašeho podnikání naprosto akcelerující. Bude zde prostor pro opravdové "otevření se" a rozvzpomenutí se, jak jste se vlastně k tomu, co děláte, dostali, jakým člověkem jste na začátku byli, kam jste se posunuli, co byste třeba udělali jinak, na co jste opravdu pyšní, jak jste se dostali ke stylu, který používáte, kým jste inspirováni, jaké zpětné vazby nejčastěji dostáváte, jaký máte režim, co na to Vaši nejbližsí, jak to, co děláte, zasahuje do Vašeho soukromého života apod. Tak, co Vy na to? Super, že? 

Cena je rozdělená za návštěvu, (koučovací) otázky a natáčení = 2600 Kč (60 - 90min.) + střih a zpracování videa pro Vaše sociální sítě a web 6000 Kč. Pokud vznikne více než 10 videí a Vy je budete chtít, cena je 300 Kč/video.

 

* No a někdy se stává, že své podnikání ještě nemáte úplně uchopené, a tak Vám storytelling může pravdu pomoci v zachycení a pojmenování směru, kterým se chcete a potřebujete vydat, naučíte se vyjádřit své Proč, Co a Jak děláte, co Vás na tom baví a jaký přínos to může mít pro Vaše klienty. Společně se podíváme na obavy, které Vás dost možná brzdí a vykopeme je ven z Vaší hlavy. A společně vyladíme energii, kterou své příběhy vyprávíte tak, aby to nebyla ani kritika, ani fňuk, fňuk, ale aby Vaše příběhy říkal Váš zářivý Tvůrce. Vše opět natočíme, abyste tento cenný materiál měli u sebe. Souhlas? 

Cena 2000Kč za setkání v délce 60 - 90 min. + 2000 Kč za střih a zpracování mp3 nahrávky Vašeho procesu, který si tak budete moci kdykoliv pustit. 

 

Klienti jsou celým procesem opakovaně fascinováni - nejenže si nahlas verbalizují nesmírně důležité věci, ale k tomu jdou opravdu do hloubky svých záměrů.

Kamera totiž umí čarovat... 


Poslechněte si, jak funguje

STORYTELLING

Více o Storytellingu zde...

Abys mohla v životě dělat to, co miluješ & čemu věříš,

je potřeba jít do AKCE!!!

BEZ AKCE NEJSOU KOLÁČE!!!

 

Sociální sítě...

Mou vášní je KREATIVITA v podobě divokých barev, štětce, aplikací, videí, fotek a rozdmýchání energie, která potřebuje proudit. Při natáčení se dokážu ptát hlasem Vašeho klienta a vytáhnout z Vás pro Váš marketing to nejšťavnatější! Při terapii kamerou si posvítíme na Váš stud a zároveň touhu být vidět. Dokážu Vás probudit, nakopnout a propojit Vás s vlastní podstatou, s vlastní pravdou (!!!), s přirozenou chutí jít do akce a s uvědoměním, kdo jste, po čem vlastně toužíte a co je to, co vlastně chcete...

DALŠÍ ZPĚTNÉ VAZBY

„Neuvěřitelné se stává pro mne skutečností – můj posun v podnikání díky mentoringu s Editou. S úžasnou noblesou mne posouvá vpřed a příjemný „tlak“ a správně kladené otázky a připomínky mne posouvají velkými skoky ke svému cíli – ke své vizi. Zamýšlím se nad tím, v čem je ten velký přínos, vždyť už jsem zažila hodně a hodně věcí sama vím … Přicházím na to … S přirozenou důsledností mne vede k tomu, abych byla schopna jasně vyjádřit, co chci a co chci sdělit. Díky Edity daru – práce se slovy, díky její tvůrčí energii, jejímu nadšení a díky zkušenostem a schopnostem, které má, mne krásně vede k tomu být vidět, být slyšet a být Žena Královna – zkrátka se nebát vyčnívat se svými dary a se svým PROČ. Jako přirozený BONUS bere i to, že mi dá všechno sepsané do not – takže mi prakticky pokaždé zpracuje mou symfonickou skladbu. A poté je už jen na mne, jak ji celou zahraji. Moc ti děkuji Edito!“
Romana Zina Massymajitelka studia, patronka a tvůrkyně projektu Krásky, leadership pro Krásky učí Krásky,
Moc moc moc děkuji paní Editko! Ze začátku jsem se bála vystoupit, ale pomalu se ve mně něco hýbe a už to není tak stresující vystupovat ze svojí komfortní zóny. A to díky vám, díky vaší podpoře a pomoci, kterou nám dáváte. Já jsem vám za to hrozně vděčná, že konečně můžu být více sama sebou.
Iveta Konečná

Toužila jsem zapadnout, ale opakovaně jsem zažívala přesný opak.

Řekli mi, že budu ráda, když budu mít alespoň maturitu.

Vysvětlili mi, že malovat rozhodně neumím. 

Na jednu stranu měli pravdu, ale na tu druhou ne, neboť...

Já si našla vlastní cestu...

Pokud se máš zrovna teď šíleně a pokud to třeba trvá už nějakou dobu, tak je fakt zbytečný, abys investoval jakoukoliv energii do toho to změnit!!! Prostě to tak je! A ještě ke všemu to není nikoho, ale fakt nikoho vinna a nejde to teď v žádném případě změnit! 

Přesně takhle to na ní včera večer skočilo... Brutální a nemilostrdná přepadovka: „Kdo si myslíš, že jsi? Jsi naprostá troska! Nikdy už nic nedokážeš. Je to jen pro ty nejlepší. A to ty rozhodně nejsi. Slyšíš mě? Nic vlastě neumíš! Jsi ubohá, trapná a směšná. A to je pravda! Na co si tu hraju? Jsem na nic. Jsem trapná. Já vlastně fakt nic neumím..."

A tak ty S*RAČKY VČERA VEČER prostě poprvé v životě přijala.

Bylo to zkrátka silnější a otupující zároveň. Poprvé v životě proti tomu neměla sílu bojovat. Byla to šílená bolest. Strašná, příšerná, nemilostrdná, existenční bolest. Ale ona už neměla sílu tomu jakkoliv vzdorovat. „Ok, tak jo!!! Tak tedy přijímám," zařvala do tmy. Pocit absolutního vyčerpání z toho věčného boje už nešel ničím zakrýt. Najednou bylo dobojováno. Vzdala se.

Poprvé v životě tu bolest ničím nepotlačila, na nikoho si ji nevylila a poprvé v životě neměla sílu od toho utéct. A tak se poprvé v životě, úplně bezradná, s pocitem "sežer si mě!", tomu hnusu postavila čelem.

A najednou přišla mega úleva... 

Pokud jsem Vás i přesto neodradila, tak:

 

1) přestaňte věřit všemu, co si myslíte,

2) napište mi o co máte zájem

3) a cenu, za kterou chcete, abych s Vámi nemilostrdně zakvedlala.

Ráda bych tady napsala, že jsem expert

a odborník. Ale není to tak! 

 

Pokud Vás to ke mně ale stejně láká, tak si myslím, že Vám mohu nabídnout:

 

- TERAPIE KAMEROU - takové malé prozření a docela fajn zážitek, protože si dost možná konečně dovolíte vyjádřit svou pravou energii, většinou tu divokou, smyslnou a nespoutanou část sebe, která teď dost možná lapá po dechu...

 

- UMĚNÍ, JAK TO MÍT U PR*ELE - vyklopíte, co Vás trápí a já Vám ukážu, jak změnit energii Vašeho "pravdivého příběhu" tak, aby Vám to konečně bylo opravdu jedno. Je to fakt úleva!

 

- STORYTELLING DOKUMENT - přijedu a budu natáčet co, jak a proč děláte. Vy tak získáte super pravdivou a autentickou potravu pro Vaše sociální sítě, natočíme to zákulisí, které Vaše fanoušky zajímá víc, než to, co nabízíte!

Bytí v mé přítomnosti prý rozdmýchává lidem energii a zahajuje silný osobní proces...

Budu se Vás hodně ptát, protože mě Vaše příběhy opravdu zajímají. Ukáži Vám, jak změna energie Vašeho příběhu může změnit celý Váš život. Mým záměrem je INSPIROVAT Vás k vlastnímu SVOBODOMYSLNÉMU

a UVOLNĚNÉMU PROJEVU bez strachu

z odsouzení. Dost dobře Vám i řeknu, co je na Vás nádherné a úžasné. To, zda to přijmete nebo popřete bude samozřejmě jen na Vás.

Pokud Vás to tedy ke mně i přesto táhne, tak mi určitě napište. Cena je 800Kč/hod. Těším se.

Kromě TERAPIE KAMEROU a LÉČIVÉHO SPOLUBYTÍ miluji DOKUMENTÁRNÍ NATÁČENÍ všeho, co se skrývá za každým produktem, projektem, službou či výrobkem. Neboť za vším, co vidíme už jako "hotové" jsou ukryté poklady, které opravdu stojí za to sdílet!

 

Tak třeba vyrábíte ponožky, jsou docela hezké, ale koupím si je mnohem radši, když budu vědět, jak jste na to přišla, co Vás k tomu přimělo, proč používáte zrovna tento materiál a kde berete nápady na své vzory, kde a jak je vyrábíte, co Vás na tom nejvíce baví, co na to Vaše rodina a proč vlastně zrovna ponožky???

 

Z mé strany se nejedná a profi bílé, načančané video. DĚLÁM FAKT DOKUMENT! Autentické záběry pro Vaše sociální sítě - ukázka zákulisí Vašeho podnikání,

přirozené propojení se se svými fanoušky - jak si hrajete se psem

nebo s tygrem, plejete na své zahradě, myjete nádobí nebo jak jste

přímo u výroby, jak píšete email, telefonujete...

 

Točím na mobil, protože to miluju!!! 

Taktéž však spolupracuji s prodi kameramanem,

který dokáže udělat "to hezké".

 

Tak to všechno zvažte a dejte mi kdyžtak vědět...

Budu se těšit.

 

Více o tzv. storytellingu zde.

Kromě TERAPIE KAMEROU a LÉČIVÉHO SPOLUBYTÍ miluji DOKUMENTÁRNÍ NATÁČENÍ všeho, co se skrývá za každým produktem, projektem, službou či výrobkem. Neboť za vším, co vidíme už jako "hotové" jsou ukryté poklady, které opravdu stojí za to sdílet!

 

Tak třeba vyrábíte ponožky, jsou docela hezké, ale koupím si je mnohem radši, když budu vědět, jak jste na to přišla, co Vás k tomu přimělo, proč používáte zrovna tento materiál a kde berete nápady na své vzory, kde a jak je vyrábíte, co Vás na tom nejvíce baví, co na to Vaše rodina a proč vlastně zrovna ponožky???

 

Z mé strany se nejedná a profi bílé, načančané video. DĚLÁM FAKT DOKUMENT! Autentické záběry pro Vaše sociální sítě - ukázka zákulisí Vašeho podnikání,

přirozené propojení se se svými fanoušky - jak si hrajete se psem

nebo s tygrem, plejete na své zahradě, myjete nádobí nebo jak jste

přímo u výroby, jak píšete email, telefonujete...

 

Točím na mobil, protože to miluju!!! 

Taktéž však spolupracuji s prodi kameramanem,

který dokáže udělat "to hezké".

 

Tak to všechno zvažte a dejte mi kdyžtak vědět...

Budu se těšit.

 

Více o tzv. storytellingu zde.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT...

CO PŘESNĚ NABÍZÍM? 

Mou největší vášní je inspirovat k propojení se s vlastní sebedůvěrou, s hlubokým vědomím si sebe sama a odvahou vyjádřit svou jedinečnou energii bez strachu z odsouzení. 

PROČ JE SEBEDŮVĚRA & SEBEVĚDOMÍ KLÍČEM K ÚSPĚCHU?

Jsem přesvědčená o tom, že skutečná důvěra pochází z neotřesitelné víry v sebe sama. Pocit odvahy pustit se do věcí, které nás lákají, nám může dát odvahu překonat pochybnosti, které o sobě občas máme. Každý z nás zřejmě zažil pocit nízkého sebevědomí a mnohdy i nulové sebeúcty. Jsou to velice bolestivé pocity... Je tedy nesmírně důležitě vědět, jak tyto bláboly naší mysli ignorovat a zároveň se připojit ke svému zdroji, ke své podstatě. 

CO MÁ SEBEDŮVĚRA & SEBEVĚDOMÍ SPOLEČNÉHO S ODVAHOU VYJÁDŘIT SVOU ENERGII A ZÁŘIT? 

Jakmile se cítíme dobře ve své vlastní kůži, vyzařujeme energii, která je nepřehlédnutelná. Je to energie víry v sebe sama, víra v dokonalost vlastního života. To je to „světlo“, které září v okamžiku, kdy vejdeme do místnosti! Tato kvalita je skutečnou podstatou sebevědomého člověka.

PROČ JE SEBEDŮVĚRA & SEBEVĚDOMÍ TAK ATRAKTIVNÍ? 

Sebevědomý člověk prochází životem v radosti, v lehkosti z bytí, ve svém vnitřním klidu, bez břemene pochybností o sobě a přirozeně inspiruje a povznáší své okolí. Když nás někdo přitahuje, znamená to, že nás přitahuje jeho energie.  Nízká sebeúcta připravuje lidi o příležitost vidět svou vlastní velikost. Aktivní sebevědomí automaticky vytváří pozitivní změnu a pocit pohody. Je nesmírně důležité přestat si říkat: Nejsem dost dobrá... Je to opravdu naprosto k ničemu! Je to setrvávání v urpení, které si člověk vytváří sám. Je to život v područí mysli, která nám tyto nesmysly bude žvanit tak dlouho, dokud budeme poslouchat. Naším úkolem je probudit a dát průchod trvalé sebe-důvěře, která přichází se znovuobjevením svých skutečných darů, své energie, svého vnitřního světla.

JAKÉ JSOU VÝHODY SEBEDŮVĚRY? 

Sebedůvěra je Vaše vždy přítomná superpower! Pokud jste si jisti sami sebou, dáváte svolení být sami sebou bez strachu z odsouzení a bez pochybností. Vy a Váš život jste těmi nejlepšími parťáky. Když se spojíme se svým sebevědomím, tak se tzv. usebereme. Tento výraz miluji! Dostaneme se do svého centra. Důvěrou v sebe může člověk dosáhnout svého plného potenciálu.  V momentě, kdy jsem začala zkoumat léčivý dopad kamery na oblast svého sebevědomí, můj život se zcela změnil. Má superpower, můj potenciál, můj zdroj energie, který jsem tak dlouho hledala, na mě čekal ve změně energie mého příběhu a v mých největších obavách: z přijetí a vyjádření své pravé energie a v touze zářit bez strachu z odsouzení.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍM!

...protože všechno se vším souvisí.

Občas se stává, že se od sebe odpojíme natolik, že uvěříme, že pocit spokojenosti získáme, jen když dostaneme svou drogu tam z venku. Sem tam vás přepadají zvláštní ataky strachu a paniky, třeba v případech, když droga dlouho nepřichází (třeba proto, že je neustále v práci), nebo když je jí žalostně málo (čas na všechno ostatní má dost, ale čas na vás jen pramálo), nebo dokonce hrozí, že by vám ji někdo mohl vzít (s ostatními se směje, věnuje jim daleko více pozornosti než-li vám, ve vaší přítomnosti je unavená(ý), tak nějak bez energie). Člověk v tu chvíli prožívá nepopsatelnou bolest způsobenou strachem, který ... (pokračování)

A JAK NA TO?

Pravidelným tréninkem!!!!!!!! Ano, slyšíte dobře! Roky jste se trénovali v nespokojenosti, v pochybování, v obavách, takže teď je potřeba svému mozečku vysvětlit, že s tím je KONEC!!! A ukázat mu nové možnosti myšlení a uvažování, dokud je čas!!!

Pocitu POHODY dosáhnete pravidelným tréninkem, stejně tak jako vypracovaného těla nebo schopnosti mluvit cizím jazykem.

Dosaď si na trůn svého království vnitřní svobodu, radost a nezávislost.

 

Uvědom si, že druzí Ti tzv. dělají jen to, co dovolíš, aby se dělo. Takže na ně můžeš přestat řvát a naopak jim můžeš poděkovat za to, že Ti ukazují, jak moc ses vzdálila od své cesty... 

 

Dost často se nám děje to, co potřebujeme, aby k nám mohlo přijít to, co opravdu chceme. To, co se Ti právě teď děje, zjevně potřebuješ jako sůl. Jinak by se Ti to přece neopakovalo...

 

Ne, nejsi monstrum, nejsi zlá, nejsi nic z těch sraček, které se Ti snaží namluvit Tvůj tyran, který Tě chce mít pod palcem. Tedy, on vlastně nechce, jen to musí hrát, stejně jako jakýkoliv jiný tyran, protože když se narovnáš, usměješ se na něj, přestaněš ho poslouchat a začneš poslouchat své srdce a ten nekonečný proud lásky, který Tebou proudí, Tvému vnitřnímu tyranovi se nepopsatelně uleví a můžete spolu jít konečně v klidu na pivo... 

Staňte se štětcem.

Tvůrčí energie uvnitř vás doufá, že to zkusíte. Že zkusíte něco, co jste třeba ani nikdy nedělali, protože jste přesvědčeni o tom, že to neumíte, anebo vás to ani nikdy nenapadlo. Tvůrčí energie uvnitř vás doufá, že řeknete ANO! 

Měla jsem mega veliký strach malovat a právě proto jsem začala, a tak vznikl i projekt: PIKASSO V ŠOKU

Říká se, že do nás prý Vesmír uložil různé klenoty, poté poodstoupil a od té doby nás sleduje a drží nám palce, zda je dokážeme objevit. A tomu se říká tvůrčí život, který je poháněný zvědavostí spíš než strachem. Nechat se beze strachu unášet tvůrčími impulzy! Odvaha znamená dělat něco, co nám nahání hrůzu

Probuzení hravé a nespoutané kreativity pro (ne)malíře je oblíbeným seminářem, při kterém si zkusíte věci, které buď hodně dlouho odkládáte, anebo se jich bojíte, protože jste sami sebe skálopevně přesvědčili o tom, že něco podobného je jen pro vyvolené.

Čím více pouštím svá svazující a dusící přesvědčení, štětec mi po papíře jezdí sám. Kdykoliv však připustím myšlenku, že bych to měla nějak kontrolovat, aby to k něčemu vypadalo, v tu ránu je "kouzlo" pryč.

Kreativita je jedním ze zdrojů životní energie. Stejně jako láska, smích, radost, touha...

Zažijte si ten nádherný pocit, kdy je skrze vás tvořeno.

Speciálně ti z vás, kteří kdo jste přesvědčeni, že malovat vůbec neumíte, protože já také ne...

Pokud se snažíš být hodná, poslušná, chápající a tolerující, bude se Ti nejspíš to peklo opakovat tak dlouho, dokud si sama sebe nezačněš konečně vážit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

INSPIRUJI K ODVAZE PŘIJMOUT a VYJÁDŘIT svou ENERGII,

vlastní PODSTATU a PROBUDIT své SEBEVĚDOMÍ

a to nejen před KAMEROU.

 

INSPIRUJI K ODVAZE ukázat svému strachu dveře s nápisem východ

a na svůj trůn dosadit SEBE!!!

Pokaždé, když stojím na pódiu, vyprávím svůj příběh...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"Člověk se na dno dostane úplně snadno, ale jak z toho dna ven? Já měla to štěstí, že jsem potkala Edí. Než jsem si trénink spokojenosti objednala, vypadalo to, že mě bavilo chuděrkovat, nadávat na život, stěžovat si, jak to mám těžký, a kdo ví co ještě, protože teď opravdu nechápu proč jsem to dělala..... Trénink spokojenosti je plný překrásných audií, úkolů a to vše mě dostalo z díry do nebe. Ještě jsem stále na začátku, ale vím, že to jde. Vím, že jsem to já, která může vše změnit, a nikdo jiný. Vím, že já můžu a že slovo DÍKY má magickou moc. Edí mi ukázala cestu, která je úplně jiná, než po které jsem šla. Já moc a moc děkuju, že jsem dostala šanci a jsem vděčná za to, že mi Edí ukázala, že to jde. Děkuji." Renca
Renata Chmelíkovámanagerka
Ahoj Edit, měla jsem pocit totální beznaděje. Všechno kolem na mě padalo. Viděla jsem jen to špatné a myslela si, že už na vždycky budu jen na té dálnici, která vede úplně jiným směrem, než já potřebuji jít. Po hodině s Tebou bylo ale všechno jinak :-). Děkuji, že jsi mi dala nadhled a naději, že všechno je možné 🙂 Vše je opravdu jen v mé hlavě. Děkuju!!!!!! Jsi nej!!!! 🙂 Lůca P.S. "Teď královnou jsem já..." 🙂
Lucie Homolkováúčetní
"Ahoj Editko 😊 ve čtvrtek mám státnice z ekonomie - vůbec to není můj šálek kávy! A dneska jsem začala fakt propadat panice! Pustila jsem si ten Tvůj Trénink Spokojenosti a normálně mě to uklidnilo 😊 Takze moc děkuju."
Andrea Chalupovástudentka/ yachting.com
Pustit si zpětnou vazbu od Petry
Edi, ty Tvoje audia... pecka... vždycky když si je poslechnu, tak mám lepší náladu... Ty pozitivní vibrace přenášíš i na dálku. :)))) Super vtipná a inspirativní sdílení... Jen tak dál! ♥ :)))
Petra PospíchalováLa que sabé - Ta, která ví
Pustit si zpětnou vazbu od Pavly

Dosaďte si na svůj trůn vnitřní svobodu, radost a nezávislost

a přijměte to, co je, neb je to přesně to, co potřebujete.

Dosaďte si na svůj trůn vnitřní svobodu, radost a nezávislost

a přijměte to, co je, neb je to přesně to, co potřebujete.

Občas se stává, že se od sebe odpojíme natolik, že uvěříme, že pocit spokojenosti získáme, jen když dostaneme svou drogu tam z venku. Sem tam vás přepadají zvláštní ataky strachu a paniky, třeba v případech, když droga dlouho nepřichází (třeba proto, že je neustále v práci), nebo když je jí žalostně málo (čas na všechno ostatní má dost, ale čas na vás jen pramálo), nebo dokonce hrozí, že by vám ji někdo mohl vzít (s ostatními se směje, věnuje jim daleko více pozornosti než-li vám, ve vaší přítomnosti je unavená(ý), tak nějak bez energie). Člověk v tu chvíli prožívá nepopsatelnou bolest způsobenou strachem, který ... (pokračování)

A JAK NA TO?

Pravidelným tréninkem!!!!!!!! Ano, slyšíte dobře! Roky jste se trénovali v nespokojenosti, v pochybování, v obavách, takže teď je potřeba svému mozečku vysvětlit, že s tím je KONEC!!! A ukázat mu nové možnosti myšlení a uvažování, dokud je čas!!!

Pocitu POHODY dosáhnete pravidelným tréninkem, stejně tak jako vypracovaného těla nebo schopnosti mluvit cizím jazykem.

Skvělé aktivity, při kterých se vaše dítka dokonce i něco naučí.

Od té doby, co se mi narodila dcerka (2009), jsem se ocitla v pidi stresíku, kam půjde do školy. Tolik jsem pro ni chtěla svobodné prostředí, které jsem já nikdy nezažila. Představovala jsem si usměvavý kolektiv dospělých, který nechá děti tvořit a objevovat svět svým vlastním tempem a způsobem. No, nevím jak vy, ale u prvního dítka se holt většina z nás učí, takže Ellí na chvilku zkusila lesní školku, aby poté skončila v klasické školce i škole. U prvních domácích úkolů, u první pětky a poznámky se o mě pokoušely mrákoty...

V září 2019 jsem v sobě konečně našla odvahu a plná nadšení a odhodlání jsem se po hlavě vrhla na domácí učení (4. třída). A tak vznikl i projekt Zkoušíme to trošku jinak, který slouží jako  inspirace pro rodiče s dětmi na 1. st ZŠ.

Už nějaký ten pátek to tedy zkoušíme tak, jak  jsme vlastně vždycky chtěli. Rozhodnutí, kterého nikdy nebudu litovat. 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.